Alverde

Ár:   269 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2013. június 30.

Kategória:   Szappanok

Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószert, ásványi olaj alapú és állati eredetű összetevőket

dreammiyss

2020. február 12.

Nagyon tetszik a citrus illata miatt, azt is tetszik, hogy teljesen bio, de azt vettem észre, hogy sajnos az én bőröm nagyon szárítja. Használtam ecsetmosnál is, azt a próbát kiállta : )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 12.

simihifi

2020. február 10.

Best of. Nem használok tusfürdőt csak ezeket a növényi szappanokat. Azóta nem viszket a bőrőm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

kicsikler

2020. január 26.

Nagyon megörültem, amikor megláttam ezt a papírba csomagolt szappant. Első ránézésre elégedett voltam a csomagolásával, az összetevőkkel és az árával is. Egy hét használat után sajnos azt vettem észre, hogy kiszárad tőle a bőröm. Így most felváltva használom egy másik szappannal, mellé pedig testápolózok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

Deepy

2020. január 3.

Jó illatú, natúr, könnyen beszerezhető szappan, ami minőségben és árban simán veri a sokat hypeolt natúr szappanokat. Mióta ezt használjuk, nincs otthon tusfürdő, nem szárítja a bőrt (gyerekek is használják). Mindig van otthon egy kisebb készlet, pedig nem is fogy olyan gyorsan. Csillagos ötös, vegyetek szappant, már csak a kevesebb hulladék miatt is 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 3.

lolkabolka

2019. december 8.

Elégedett vagyok ezzel a szappannal, ár-érték arányban verhetetlen. A levendulás társát jobban megkedveltem, de ez is finom, hatásos. Fürdésre és kézmosásra is szoktam használni. A kézműves szappanok nálam nem tudják felvenni ezzel a versenyt. Azok gyorsabban fogynak, 3-4x drágábbak, mint az Alverde szappanok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 8.

gruecendre

2019. november 26.

Nagyon szeretem a citromos jellegű illatot, bár a citromfüves nagyon hiányzik, az volt a legjobb. Nagyon jól tisztít, időnként hajmosásra is használom, abban is kiváló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 26.

kugloaf

2019. október 8.

Nagyon jó! Finom illat,kissé radírozó hatás. Kár,hogy pálmaolaj van benne..:( Ennek ellenére már egy jó deje ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 8.

Horvathangelika1

2019. július 14.

Ennek tetszik a legjobban az illata es a kinezete, szep a szine es kellemesnek hatnak benne azok a kis novenydarabkak (?) ujravevos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 14.

alinn

2019. július 1.

Elsőre: illatra és a dörzshatása miatt tetszik, zuhanyzáshos szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Elsőre: illatra és a dörzshatása miatt tetszik, zuhanyzáshos szuper.

Olív

2019. július 1.

Most használom először, zuhanyzáshoz. Nagyon tetszik, hogy olyan kis formás:) Az illata nem tolakodó, tiszta, növényi illat. Plusz jó dolog, hogy kis növény darabkák vannak benne, ami enyhén radíroz is. Nem szárít, igazán jó kis termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

Antioxidánsok: Phytic Acid

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.