Alverde

Ár:   269 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2013. június 30.

Kategória:   Szappanok

Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószert, ásványi olaj alapú és állati eredetű összetevőket

lucisunderground

2019. május 16.

Imádom az illatát,nem szárít,szépek az összetevői.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 16.

Imádom az illatát,nem szárít,szépek az összetevői.

Gigi95

2019. április 7.

Imádtam az illatát. Újra is vettem 3x.Aztán valószínűleg telített lett a bőröm tőle, mert elő jött az allergiám. Ettől függetlenül jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Megany

2019. március 12.

Igazi friss,zöld illat!
Egy a bajom: picit kicsi,így inkább kézmosásra használjuk.
Kár,hogy nincs nagyobb kiszerelésben,amúgy minden oke vele,

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 12.

Igazi friss,zöld illat!
Egy a bajom: picit kicsi,így inkább kézmosásra használjuk.
Kár,hogy nincs nagyobb kiszerelésben,amúgy minden oke vele,

lilielli

2019. március 9.

Nagyon jó, frissítő, nyugtató, citrusos illata van. Szerintem férfiaknak is megfelel simán. Kicsit szárít. Pozitívum az ára, 300 ft nem sok érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

Floran

2019. február 4.

Érzékeny bőrt sem irritál. Mindenkinek ilyen natur termékeket kéne használnia. Nem is fogy el olyan hamar, mint az ötször ennyibe kerülő kézműves szappanok. A legjobb, hogy természetes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

Kristin

2018. október 31.

Zuhanyzáshoz használom az érzékeny bőrömre.
Nagyon kellemes illata van, citrusos-"zöld"-friss. Kis szárított növényi részek is vannak a tömbben.
Kicsit sem irritál. Ár/érték arányban szerintem a legjobb. Minősége vetekszik a kézműves termékekével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

Zuhanyzáshoz használom az érzékeny bőrömre.

Szintia

2018. szeptember 5.

Évek óta ezt használjuk a családommal! Imádjuk az illatát. Egyáltalán nem szárít. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

pilleriin

2018. augusztus 12.

Nagyon kiadós szappan, örülök neki hogy nem esik, olvad szét a kezemben. Az illata kellemes, de nem tolakodó, még amikor a vége felé jár már a szappan, akkor is érezni. Fürdésre, kézmosásra egyaránt használom, a tisztító hatása nagyon jó, de nem vettem észre hogy szárítana, igaz nyár van, ilyenkor talán egy kicsit más. Nagyon ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

susi95

2018. június 12.

Arcmosásra és kézmosásra is egyaránt megállja a helyét, az ára jó, összetevői szépek, és még lassan is fogy. Egy időre félretettem, majd megfeletkeztem róla. Amikor visszatértem hozzá, fura szaga volt, nem az a csodás citrusos illat, mint eleinte, szerintem valamelyik összetevője megromolhatot, de ez nem a szappan hibája, valószínű, ha felbontás után elhasználtam volna, semmi baja nem lett volna, ezért nem vonok le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 12.

Neubauter

2018. május 22.

Az en kezemet nem bantotta, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Az en kezemet nem bantotta, szeretem.

Antioxidánsok: Phytic Acid

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.