Alverde

Ár:   269 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2013. június 30.

Kategória:   Szappanok

Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószert, ásványi olaj alapú és állati eredetű összetevőket

whyteangel

2021. június 29.

Nagyon finom illata van, de inkább nyáron kellemes a használata. Nálunk karácsony környékén került elő, kevésbé passzolt a téli hangulathoz. Az illata nem tart sokáig a bőrön, és ahogy fogyott a szappan, úgy csökkent az illat intenzitása is. A kis darabkák benne néha karcoltak. Én nem tapasztaltam, hogy szárítana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 29.

delux2001

2021. május 18.

Kedvenc Alverde szappanom, mindig van itthon belőle. Nagyon szeretem az illatát, igaz nem marad meg sokáig - de így nyugodtan viselhetek mellette bármilyen parfümöt. Egy teljesen átlagos szappan, de nem is kell többet tudnia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 18.

umpalumpa

2021. május 13.

Kézmosásra használjuk a második darabot és egyben az utolsót.
Kicsit szárít, ezért nem minősítettem át fürdő-szappannak. Sajnos a gyakori használat nem tesz jót neki és hamar megnyálkásodik. Ekkor már nehezebb habzásra bírni. A szappantartó lyukacskái és rücskei, amik az ázást vannak hivatva elkerülni, telemennek a megpuhult szappanrészekkel. El lehet használni, de nem épp kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 13.

Kézmosásra használjuk a második darabot és egyben az utolsót.

rokarege

2021. május 3.

Finom illatú kellemes kis szappan. Nagyon jó árban van és hatalmas Alverde fan vagyok:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 3.

dreammiyss

2021. április 5.

Nagyon tetszik a citrus illata miatt, de azt vettem észre, hogy sajnos az én bőröm nagyon szárítja. Egyszer bátorkodtam használni ecsetmosásnál, azt a próbát kiállta, nem tett kárt az ecseteimben : ). Mivel duplán vettem egyet elajándékoztam, a visszajelzés nem volt rossz róla, viszont nekem nem vált be (sajnos).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 5.

lolkabolka

2020. július 25.

Elégedett vagyok ezzel a szappannal, ár-érték arányban verhetetlen. A levendulás társát jobban megkedveltem, de ez is finom, hatásos. Fürdésre és kézmosásra is szoktam használni. A kézműves szappanok nálam nem tudják felvenni ezzel a versenyt. Azok gyorsabban fogynak, 3-4x drágábbak, mint az Alverde szappanok.

Update: a levendulás szappan sokkal jobb! Annak az illata jobban megmarad, valamint a levendulás szappanban lévő növénydarabkák sokkal kisebbek és nem karcolnak. Sajnos többször belefutottam ennél kiálló, érdes darabkába. Ez csak kézmosásra marad már, de nem pontozom le emiatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 25.

Andrea456

2020. június 24.

Gondoltam, kipróbálom ezt a dm-es szappant, és nem bántam meg. Amikor feltettem a fürdőszobában a polcra, már éreztem az illatát. Zuhanyzáshoz használom (én sem használok már tusfürdőt, mert egy szappan jóval tovább bírja, olcsóbb is és a hulladék is kevesebb), és tényleg frissít, jól tisztít. Általában mindig használok utána testápolót, így ha esetleg picit szárít is, nem tűnik fel. Ráadásul ez is kitart legalább 2 hónapig, bár a felénél óvatosan kell vele bánni, mert nekem már repült ki a kezemből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 24.

Bubus06

2020. május 21.

Nagyon nem vált be..Szárítja a bőrömet, az arcomra pedig szörnyű. :/ Nem érzem tisztának magam a használata után, pedig amúgy a radírozós kis növénydarabok tetszenek. Fura, trutymós állagú ha megolvad a víztől, és nem habzik..Az illata meg olyan lime-os mint a citrom-lime Calippo-nak, tehát túl sok és fejfájós. Csalódott vagyok, mert akartam egy olcsó bio szappant, amihez hűséget fogadhatok..De nálam ez egy hatalmas nagy nem.
Alig tudom elhasználgatni zuhanyzáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

Alig tudom elhasználgatni zuhanyzáshoz.

AnnaR

2020. március 18.

Egészen elkpesztő. Tesómnak vettem egy teafaolajos szappant karácsonyra és akkor szöget ütött a fejembe, hogyha az ő problémás bőrére jó az a szappan, akkor talán a saját bőrömhöz is nézhetnék szappant. Olvastam, hogy a verbéna is gyulladáscsökkentő hatású, ezért gondoltam kipróbálom szappanban. A márka nem volt kérdéses, nagy fanja vagyok az Alverdenek :)
Jelenleg úgy értzem, hogy félredobom az arc maszkjaimat, nem kísérletezek tovább semmivel, ez a szappan maga tökély. Tökéletesen mattít, tisztít, tudom, hogy mi az a két arcmaszk amivel lehet kombinálni, hogy tényleg jó tegyek a bőrömnek. Nem utolsó sorban nagyon szeretem az illatát :)
Nekem ez a szappan 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

Nekem ez a szappan 5*

simihifi

2020. február 10.

Best of. Nem használok tusfürdőt csak ezeket a növényi szappanokat. Azóta nem viszket a bőrőm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 10.

Antioxidánsok: Phytic Acid

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.