Alverde

Ár:   269 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2013. június 30.

Kategória:   Szappanok

Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószert, ásványi olaj alapú és állati eredetű összetevőket

lolkabolka

2020. július 25.

Elégedett vagyok ezzel a szappannal, ár-érték arányban verhetetlen. A levendulás társát jobban megkedveltem, de ez is finom, hatásos. Fürdésre és kézmosásra is szoktam használni. A kézműves szappanok nálam nem tudják felvenni ezzel a versenyt. Azok gyorsabban fogynak, 3-4x drágábbak, mint az Alverde szappanok.

Update: a levendulás szappan sokkal jobb! Annak az illata jobban megmarad, valamint a levendulás szappanban lévő növénydarabkák sokkal kisebbek és nem karcolnak. Sajnos többször belefutottam ennél kiálló, érdes darabkába. Ez csak kézmosásra marad már, de nem pontozom le emiatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 25.

Andrea456

2020. június 24.

Gondoltam, kipróbálom ezt a dm-es szappant, és nem bántam meg. Amikor feltettem a fürdőszobában a polcra, már éreztem az illatát. Zuhanyzáshoz használom (én sem használok már tusfürdőt, mert egy szappan jóval tovább bírja, olcsóbb is és a hulladék is kevesebb), és tényleg frissít, jól tisztít. Általában mindig használok utána testápolót, így ha esetleg picit szárít is, nem tűnik fel. Ráadásul ez is kitart legalább 2 hónapig, bár a felénél óvatosan kell vele bánni, mert nekem már repült ki a kezemből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 24.

Bubus06

2020. május 21.

Nagyon nem vált be..Szárítja a bőrömet, az arcomra pedig szörnyű. :/ Nem érzem tisztának magam a használata után, pedig amúgy a radírozós kis növénydarabok tetszenek. Fura, trutymós állagú ha megolvad a víztől, és nem habzik..Az illata meg olyan lime-os mint a citrom-lime Calippo-nak, tehát túl sok és fejfájós. Csalódott vagyok, mert akartam egy olcsó bio szappant, amihez hűséget fogadhatok..De nálam ez egy hatalmas nagy nem.
Alig tudom elhasználgatni zuhanyzáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

Alig tudom elhasználgatni zuhanyzáshoz.

AnnaR

2020. március 18.

Egészen elkpesztő. Tesómnak vettem egy teafaolajos szappant karácsonyra és akkor szöget ütött a fejembe, hogyha az ő problémás bőrére jó az a szappan, akkor talán a saját bőrömhöz is nézhetnék szappant. Olvastam, hogy a verbéna is gyulladáscsökkentő hatású, ezért gondoltam kipróbálom szappanban. A márka nem volt kérdéses, nagy fanja vagyok az Alverdenek :)
Jelenleg úgy értzem, hogy félredobom az arc maszkjaimat, nem kísérletezek tovább semmivel, ez a szappan maga tökély. Tökéletesen mattít, tisztít, tudom, hogy mi az a két arcmaszk amivel lehet kombinálni, hogy tényleg jó tegyek a bőrömnek. Nem utolsó sorban nagyon szeretem az illatát :)
Nekem ez a szappan 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

Nekem ez a szappan 5*

dreammiyss

2020. február 12.

Nagyon tetszik a citrus illata miatt, azt is tetszik, hogy teljesen bio, de azt vettem észre, hogy sajnos az én bőröm nagyon szárítja. Használtam ecsetmosnál is, azt a próbát kiállta : )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 12.

simihifi

2020. február 10.

Best of. Nem használok tusfürdőt csak ezeket a növényi szappanokat. Azóta nem viszket a bőrőm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

kicsikler

2020. január 26.

Nagyon megörültem, amikor megláttam ezt a papírba csomagolt szappant. Első ránézésre elégedett voltam a csomagolásával, az összetevőkkel és az árával is. Egy hét használat után sajnos azt vettem észre, hogy kiszárad tőle a bőröm. Így most felváltva használom egy másik szappannal, mellé pedig testápolózok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 26.

Deepy

2020. január 3.

Jó illatú, natúr, könnyen beszerezhető szappan, ami minőségben és árban simán veri a sokat hypeolt natúr szappanokat. Mióta ezt használjuk, nincs otthon tusfürdő, nem szárítja a bőrt (gyerekek is használják). Mindig van otthon egy kisebb készlet, pedig nem is fogy olyan gyorsan. Csillagos ötös, vegyetek szappant, már csak a kevesebb hulladék miatt is 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 3.

gruecendre

2019. november 26.

Nagyon szeretem a citromos jellegű illatot, bár a citromfüves nagyon hiányzik, az volt a legjobb. Nagyon jól tisztít, időnként hajmosásra is használom, abban is kiváló.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 26.

kugloaf

2019. október 8.

Nagyon jó! Finom illat,kissé radírozó hatás. Kár,hogy pálmaolaj van benne..:( Ennek ellenére már egy jó deje ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 8.

Antioxidánsok: Phytic Acid

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.