Alverde

Ár:   269 Ft   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bandita, Módosítva: 2013. június 30.

Kategória:   Szappanok

Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószert, ásványi olaj alapú és állati eredetű összetevőket

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

Fairy0124

2024. február 17.

Jó erős citromos illata van, de nem műszagú. Jól habzik, jól tisztít, nem szárít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 17.

Wandamaci

2024. február 3.

Zseniális, hatalmas kedvenc lett! Nem volt eddig jellemző az arcomra, hogy pattanásos legyen, de vannak időszakok, amikor hatalmas, piros, gyulladt pattanások ütik fel a fejüket, amelyek amellett, hogy csúnyák, fájnak, sokszor hetek mire elmúlnak. Mesélték, hogy ez a szappan csodákra képes a pattanásos arcon, hát kipróbáltam.

Nem túlzok, este megmostam vele az arcom és még azelőtt, hogy lefeküdtem volna már láttam, hogy lement a pirosság, 2 nap alatt pedig eltűnt az összes nagy pattanásom. Ráadásul, ahogy megmosom az arcom azon felül, hogy nagyon jó illata van, kellemes bársonyossá varázsolja az arcbőröm.

Semmi mással nem fogom az arcomat tisztítani csak ezzel. Ez a szappan egy csoda.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 3.

whyteangel

2021. június 29.

Nagyon finom illata van, de inkább nyáron kellemes a használata. Nálunk karácsony környékén került elő, kevésbé passzolt a téli hangulathoz. Az illata nem tart sokáig a bőrön, és ahogy fogyott a szappan, úgy csökkent az illat intenzitása is. A kis darabkák benne néha karcoltak. Én nem tapasztaltam, hogy szárítana.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 29.

delux2001

2021. május 18.

Kedvenc Alverde szappanom, mindig van itthon belőle. Nagyon szeretem az illatát, igaz nem marad meg sokáig - de így nyugodtan viselhetek mellette bármilyen parfümöt. Egy teljesen átlagos szappan, de nem is kell többet tudnia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 18.

umpalumpa

2021. május 13.

Kézmosásra használjuk a második darabot és egyben az utolsót.
Kicsit szárít, ezért nem minősítettem át fürdő-szappannak. Sajnos a gyakori használat nem tesz jót neki és hamar megnyálkásodik. Ekkor már nehezebb habzásra bírni. A szappantartó lyukacskái és rücskei, amik az ázást vannak hivatva elkerülni, telemennek a megpuhult szappanrészekkel. El lehet használni, de nem épp kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 13.

Kézmosásra használjuk a második darabot és egyben az utolsót.

rokarege

2021. május 3.

Finom illatú kellemes kis szappan. Nagyon jó árban van és hatalmas Alverde fan vagyok:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 3.

dreammiyss

2021. április 5.

Nagyon tetszik a citrus illata miatt, de azt vettem észre, hogy sajnos az én bőröm nagyon szárítja. Egyszer bátorkodtam használni ecsetmosásnál, azt a próbát kiállta, nem tett kárt az ecseteimben : ). Mivel duplán vettem egyet elajándékoztam, a visszajelzés nem volt rossz róla, viszont nekem nem vált be (sajnos).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 5.

lolkabolka

2020. július 25.

Elégedett vagyok ezzel a szappannal, ár-érték arányban verhetetlen. A levendulás társát jobban megkedveltem, de ez is finom, hatásos. Fürdésre és kézmosásra is szoktam használni. A kézműves szappanok nálam nem tudják felvenni ezzel a versenyt. Azok gyorsabban fogynak, 3-4x drágábbak, mint az Alverde szappanok.

Update: a levendulás szappan sokkal jobb! Annak az illata jobban megmarad, valamint a levendulás szappanban lévő növénydarabkák sokkal kisebbek és nem karcolnak. Sajnos többször belefutottam ennél kiálló, érdes darabkába. Ez csak kézmosásra marad már, de nem pontozom le emiatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 25.

Andrea456

2020. június 24.

Gondoltam, kipróbálom ezt a dm-es szappant, és nem bántam meg. Amikor feltettem a fürdőszobában a polcra, már éreztem az illatát. Zuhanyzáshoz használom (én sem használok már tusfürdőt, mert egy szappan jóval tovább bírja, olcsóbb is és a hulladék is kevesebb), és tényleg frissít, jól tisztít. Általában mindig használok utána testápolót, így ha esetleg picit szárít is, nem tűnik fel. Ráadásul ez is kitart legalább 2 hónapig, bár a felénél óvatosan kell vele bánni, mert nekem már repült ki a kezemből.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 24.

Bubus06

2020. május 21.

Nagyon nem vált be..Szárítja a bőrömet, az arcomra pedig szörnyű. :/ Nem érzem tisztának magam a használata után, pedig amúgy a radírozós kis növénydarabok tetszenek. Fura, trutymós állagú ha megolvad a víztől, és nem habzik..Az illata meg olyan lime-os mint a citrom-lime Calippo-nak, tehát túl sok és fejfájós. Csalódott vagyok, mert akartam egy olcsó bio szappant, amihez hűséget fogadhatok..De nálam ez egy hatalmas nagy nem.
Alig tudom elhasználgatni zuhanyzáshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Alig tudom elhasználgatni zuhanyzáshoz.

Antioxidánsok: Phytic Acid

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.