Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2016. április 12.

Kategória:   Samponok

Új összetétel

A tápláló sampon intezíven ápolja és regenerálja a száraz és törékeny hajat mandula- és argán-olajjal. A betain és hidratáló búzaszármazék tartalmú hatóanyag-kombináció nedvességgel látja el a hajat és megakadályozza kiszáradását. A természetes összetétel enyhe felületaktív anyagokkal kíméletesen tisztítja a hajat. Vegán.

natasa

2020. augusztus 6.

Utazáshoz vettem az utazó méretet, tehát nincs hosszabb távú tapasztalatom. Az én hajamat kicsit dúsította, de kicsit mintha merevebbé is tette volna. Használtam hajápolót is, de mégis mintha kicsit szárazabb lett volna a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

kissagi19

2019. február 3.

Sajnos nem vált be. Egyszerre ragadt, és szállt a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

Sajnos nem vált be. Egyszerre ragadt, és szállt a hajam tőle.

gmaresz

2018. december 30.

Utazáshoz vettem meg a kis kiszerelést, és kellemes csalódás volt, így azóta megvettem a nagy kiszerelést is, és Bioderma samponom előtt használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 30.

draculina

2018. február 18.

Utazó méretben vettem még csak, de nagyon jól tisztít és puha lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

BlindedByLipstick

2017. augusztus 4.

Észrevehető, hogy új az összetétele, kb. 2 éve használtam egy ideig az akkor még melírozott hajamra, és olyan sprőd azóta sem volt a hajam, mint akkor. Most újra megvettem, a hennát ezzel szoktam lemosni festés után, nem bántja a színét, és elnyomja a henna szagát is. Kellemes az illata, maximális pontot akkor kapna, ha kimaradna az illatanyag belőle, így csak 4-es lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

KisManka

2017. július 3.

Az illatát leszámítva, szerintem életem legrosszabb samponja volt! Száraz és sprőd lett tőle a hajama balzsama sem segített sokat. Utazás alkalmával vettem külföldön, de soha többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

Black Fairy

2017. június 27.

Én utazó méretben vettem meg nyaralásra, mert kicsi és vegán...xD

És meglepően jó minőségű...őszintén szólva volt már kellemetlen kalandom a márka samponjaival, és nem túl sokat néztem ki ebből, szóval igen csak meglepődtem, hogy milyen jó állagú lett utána a hajam...puha, fényes, könnyen kezelhető, a fejbőrömet nem zsírosította túl ennek ellenére se...az illatát nem igazán kedvelem, de én sose szeretem az ilyesmi illatokat, és ez az elviselhető kategória...

Ha nem lennék festett, megvenném nagyban is, de hosszú távon a kis terméken nem tudom tesztelni a hajfestékre gyakorolt hatását, és nagyban nem merek beruházni rá...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

Én utazó méretben vettem meg nyaralásra, mert kicsi és vegán...xD

rebbka

2017. április 19.

Nem rossz sampon. Szépen tisztította a hajam, nem szárította ki a fejbőröm, pedig ez nem ritka, ha különböző samponokat tesztelgetek. Fényessé tette a hajam, puhává, hidratálttá, és az összetevőlistája is tetszik. Sanszos, hogy újraveszem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium Lactate, Hydrolyzed Soy Protein

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT