Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Samponok

Ápolja és regenerálja a száraz, sprőd hajat.

P.Niki

2021. április 19.

Nagyon nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos nekem nem jó.
Összeragad tőle a hosszú hajam, a balzsammal együtt használva sem jó, kezelhetetlen a hajam tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 19.

Nagyon nagy reményeket fűztem hozzá, de sajnos nekem nem jó.

Kikerics

2021. március 21.

Nekem tokeletes ez a sampon. Hullamos, hosszu, vilagos hajam van, es vegre fenyes es puha is. Az arganolaj erezhetoen hat. A hozza tartozo balzsammal hasznalom, de a sampon a hatasosabb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 21.

ylexe

2021. február 8.

Túl sok kell belőle, és az állaga miatt is valahogy túl gyorsan fogyott el. Az illata finom. A második flakonnal használom, és már várom, hogy vége legyen, mert szárítja a hajamat. Szerintem nem fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

Horvathangelika1

2020. november 3.

Olyan semmilyen, nem okozott szárazságot,sem extrém zsírosodást. Egyszer jó volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 3.

putty-putty

2020. augusztus 30.

Alapvetően az Alverde termékeket szeretem (száraz és nagyon érzékeny, allergiás reakciókra hajlamos bőrrel), viszont valamiért a samponok, köztük ez is, kevésbé váltak be (kivéve egyet, az Alverde shampoo + spülung széria Glücks Moment illatát, de azt meg is szüntették sajnos.)
Irritációt egyáltalán nem okozott, de a hajam kevésbé volt kellemes utána, picit száraznak, sprődebbnek éreztem, ahhoz képet, amit sikerült már kihozni belőle egy másik samponnal (ami azóta is állandó használatú: Dr. Konopka's). Mivel egyébként jó termékek, érdemes lehet kipróbálni annak, aki keresgéli még a megfelelőt - a natúr samponok terén ez nagyon egyénien alakul.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

Liara0826

2020. augusztus 10.

2019 július
Kellett egy kis méretű sampon strandolások, fürdők után vagy ha hosszabb időre elutaztam és ebből találtam pici méretet a dm-ben. A gyenge, vékony szálú, töredezésre hajlamos hajam nem annyira bírja a strand szezont, végig süti a nap miután a medence vizéből kijövök és szerettem volna egy sampont ami egy egész napos strandolás, üdülés után jól megtisztítja a hajam és nem szárítja tovább. A hajam nagyon szép és ápolt, egyébként mindig szoktam hajvégápoló olajat is használni de most nem is éreztem szükségét. Jó ez a sampon és árban is kedvező.

2020 augusztus
Sok szilikonmentes sampont kipróbáltam ebben az egy évben, voltak benne jók és melléfogások is, de mindig dillemáztam hogy ezt kellene megvennem rendes méretében is és ezt használni. Nagyon jók az összetevői, szerettem használni és natúrkozmetikumok közt nagyon olcsó. Végül megvettem és nagyon szeretem, pedig samponok terén nagyon válogatós vagyok. Nagyon jó használni, nem kell sok és nekem nem szárítja a hajam, bár balzsamot mindig használok minden samponhoz. Szerintem ennél maradok egy jó darabig!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 10.

2019 július

2020 augusztus

Momiji

2020. február 20.

Ez egy szuper sampon! Nem szárít, nem zsírosít, nem korpásít. Ár- érték arányban tökéletes. Az illata semmi extra, hamar el is illan, de nem is az a lényeg. A dolgát teszi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

johannah

2020. január 4.

Nagyszerű szilikon mentes, jó ár-érték arányú kis sampon. Nekem kevés is elég belőle és ugyan nem habzik annyira, de jól tisztít. Kis kiszerelésű, de ennek ellenére sokáig tart elhasználni. Az illata is kellemes, bár samponoknál számomra ez nem olyan fontos tényező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 4.

Avokadobanana

2019. április 10.

Balzsmmal együtt nagyon jó kis sampon, szépen ápolja a hajam, és nem szárítja vagy zsírosítja a hajam, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Melcsi922

2018. november 26.

Imádom! Szilikonmentes termékeket használok egy ideje, és a drága Khadi samponom helyett valami olcsóbbat kerestem. Ez a sampon telitalálat. Derékig érő hajam imádja, rugalmas, puha tőle a hajam. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Sodium Lactate, Betaine, Hydrolyzed Soy Protein

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT