Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Samponok

Ápolja és regenerálja a száraz, sprőd hajat.

johannah

2020. január 4.

Nagyszerű szilikon mentes, jó ár-érték arányú kis sampon. Nekem kevés is elég belőle és ugyan nem habzik annyira, de jól tisztít. Kis kiszerelésű, de ennek ellenére sokáig tart elhasználni. Az illata is kellemes, bár samponoknál számomra ez nem olyan fontos tényező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 4.

Liara0826

2019. július 2.

Kellett egy táska barát méretű sampon strandolások, fürdők után vagy ha hosszabb távra elutaztam. A gyenge, vékony szálú, töredezésre túlságosan is képes hajam nem annyira bírja a strand szezont, végig süti a nap miután a medence vizéből kijövök és szerettem volna egy sampont ami egy egész napos strandolás, üdülés után jól megtisztítja a hajam és nem szárítja tovább. Többször használtam már a sampont, ahhoz képest hogy kicsi adag még mindig sok van benne, nem kell sokat használni. Minden hajmosás után használok hajmaszkot (egyébként nagyon száraz lenne a hajam) így ez után is használtam (Botanic Therapy ricinusos hajmaszk ami másik nagy kedvenc). A hajam nagyon szép és ápolt, egyébként mindig szoktam hajvégápoló olajat is használni de most nem is éreztem szükségét. Jó ez a sampon és árban is kedvező.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 2.

Avokadobanana

2019. április 10.

Balzsmmal együtt nagyon jó kis sampon, szépen ápolja a hajam, és nem szárítja vagy zsírosítja a hajam, biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Melcsi922

2018. november 26.

Imádom! Szilikonmentes termékeket használok egy ideje, és a drága Khadi samponom helyett valami olcsóbbat kerestem. Ez a sampon telitalálat. Derékig érő hajam imádja, rugalmas, puha tőle a hajam. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Diamondbaby

2018. november 11.

Ebben a formában nem jó állagú sampon. Összetevőkben jónak hangzik. Az én hajam nehezen kezelhető lett tőle. Nem lett tőle szép a hajam. Sampon és balzsam használatával együtt. Nálam a Garnier vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

ylexe

2018. november 11.

Túl sok kell belőle, és az állaga miatt is valahogy túl gyorsan fogyott el. Az illata finom. A második flakonnal használom, és már várom, hogy vége legyen, mert szárítja a hajamat. Szerintem nem fogom elhasználni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

Zsatkudzseni

2018. október 10.

Iszonyatosan zsírosítja az amúgy is zsíros hajam...csodákat vártam, de csalódás..a kezem mostam vele végül, hogy ne kelljen kidobni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 10.

n.dia

2018. szeptember 20.

Nekem elèg heti 1× hajat mosnom, mióta ezt a sampont hasznàlom. Kètszer mosom meg a hajam, mindkètszer úgy hasznàlom, hogy egy kis pohàrban vìzzel hìgìtom, így elèg sokàig kitart.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Cdorcci

2018. július 16.

Kicsit ambivalens érzések vannak bennem,mert bár nem zsírosodik olyan hamar a hajam tőle,ellenben sprőd lett.
Arról.nem beszélve,hogy dupla adag kell belőle,mint egy normál samponból mert nem habzik,és eloszlatni a hajon is nagy kihívás.
Mosás utan gyakorlatilag kifésülhetetlen a hajam,nem igazán vsgyok eldobva tőle,nem erre számítottam, így nem valószínű,hogy újra veszek belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

MaryFuture

2018. február 22.

Nagyon szeretem, mert egy megbízható sampon, összetevői kíméletesek, szilikonmentes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 22.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Sodium Lactate, Betaine, Hydrolyzed Soy Protein

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT