Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 10.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Limitált kiadás

Speciális, regeneráló formula sárgabarack-és chia mag kivonattal, mely 24 órán keresztül gondoskodik bőréről és megóva azt a kiszáradástól. Vegán termék.

saretta

2017. május 17.

finom, házi sárgabaracklekvárra emlékeztető illata van, de sajnos az én nagyon száraz bőrömnek ez kevés. ahogy sacii mondja, reggelre nyoma sincs a hatásának. nem rossz, de a jázminosat nem veri. elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

paranoidcat

2017. április 20.

Egy illatmentes, táskában utaztatható darabért mentem, ezzel a csuda illatúval jöttem ki. Úgy tűnik, mostanság könnyedén elcsábítható vagyok illatokkal, színekkel - biztos, mert itt a tavasz. :]
Megadja azt a komfortérzetet, amit egy hidratálótól elvárok - tehát nem húzódik, és viszket a bőröm, valamint nem hagy zavaróan zsíros réteget maga után.
Remélem nem fogja bántani a bőröm az illatanyag, és nem kell továbbadnom, mert nagyon fájna a szívem érte.

frissítés: A jó illatnak meg van az ára. Nem bírta a bőröm, elajándékoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 20.

frissítés: A jó illatnak meg van az ára. Nem bírta a bőröm, elajándékoztam.

sacii

2017. március 2.

Fura ez a krém, az alverde bio-jasmin helyett vettem meg mert tényleg nagyon finom illata van és tartós is de nekem sajnos nem elég jól hidratál. könnyen beszívódik kb ha percenként kenem be magam akkor is beszívja a bőröm mégis reggelre olyan mintha nem testápolóztam volna elhasználom mert az illata nagyon bejön de nem venném újra,maradok a bio-jasminnál

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

sunbazsi

2017. február 14.

Elégedett voltam vele...most fogyott el, még gondolkodom, hogy újravevős legyen...Sűrű a krém, mégis gyorsan beszívódik és tökéletesen puhává varázsolta a bőrömet. Az illatával sosem tudtam igazán kibékülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 14.

Tvylvis

2017. január 28.

Rossz passzban vagyok az Alverde testápolóival. Szeretem a márkát, jók a termékek, de valahogy az az érzésem, hogy túl sok újdonságot, limitált kiadást dobnak piacra, és sajnos elég sok egy kaptafára megy. Talán picit kevesebb, de különlegesebb termék kéne. Persze tudom, hogy a kedvező ár miatt talán nem túl nagy a lehetőségek tárháza. Mindettől függetlenül az összes állandó és limitált testápolójukat megveszem, igazodjatok ki rajtam :Í-).
Az off után magáról a krémről. Abszolút korrekt. száraz bőrre való krém. Kicsit dolgozni kell, hogy eloszlassuk, viszont gyorsan, mindenféle hátrahagyott réteg nélkül beszívódik. Szerintem az ápoló hatása is teljesen rendben van, bár én max. kétnaponta használok testápolót. Az illata inkább bolti sárgabarackdzsem, nem a nagyim által főzött igazi, házi sárgabaracklekváré. Intenzív, tavaszias, nyárias illat. Plusz pont a csomagolásnak, jókedvre derít a kép a sötét téli napokon.
Az Alverde testápolóival kapcsolatban kifejtett fenti hisztim nem befolyásolja a termék értékét. Korrekt termék korrekt áron. Hozza, amit ígér. Kifejezetten erős négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 28.

cintialaura

2017. január 23.

Eközött és a bio-jasmin-os között kellett döntenem. Szeretem a barackos krémeket, de az Alverdétől megszokott módon nem émelyítő illatú. jól be kell masszírozni a bőrbe hogy felszívódjon, de nekem elég egy héten kétszer használnom télen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

magichand

2017. január 20.

Folyékonyabb, mégis remekül hidratáló testápoló, nagyon jól puhítja a bőröm, egy két napig tart a hatása. Az illata nem annyira vett le a lábamról, de nincs vele baj. Ha találok még belőle biztos veszek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

Holdfény

2016. november 5.

Kifejezetten jól sikerült "ínyencség" az Alverdétől. Amikor megláttam, hogy új testápolót dobtak piacra, teljesen odáig voltam az örömtől, mert tapasztalatom szerint a DM-nek ez a saját márkás natúr vonala nagyon meggyőző. Több testápolót próbáltam már tőlük (olívás, mangós, kakaós, wellness) nagy megelégedettséggel, így nyugodt szívvel ajánlom mindenkinek. Bővebben a termékről: már a csomagolása szemet gyönyörködtető, lehetetlen elmenni mellette. De ami belül van, éppen olyan csodálatos. :-) A krém benne lágy, könnyű, mégis krémes, az illata pedig fantasztikus. Engem a régi időkre emlékeztet, amikor még a családunkban baracklekvárt főztek... Az édes illatok kedvelői nagyon fogják szeretni. A hatására sem lehet panasz: nekem száraz bőröm van, és nyugodt szívvel elmondhatom, hogy nálam kiválóan működik: jól hidratál, és babapuhaságú bőrt varázsol. A természetes összetevői magukért beszélnek, és az, hogy ilyen baráti áron (800 Ft-ért jutottam hozzá) ilyen jó minőségű termékhez juthatunk, szerintem ajándék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 5.

jkrisztie2

2016. október 13.

Nem rég vettem elõ féltve õrzött utolsó tubus mandulás-tearózsás testápolómat, erre itt egy újabb finomság az Alverdétõl, száraz bõrre. Természetesen azonnal megvettem! Finom, kellemes sárgabarack illatú, kényeztetõ testápoló, hamar beszívódik, jól hidratálja a száraz bõrt. Kicsit másabb az illata, mint a sárgabarackos samponnak, igaz, abban citrom is van. Õszre, télre pont jó lesz. Úgy látom, limitált kiadás, úgyhogy veszek is még pár tubussal, mert nagyon tetszik. Hmm, mennyei sárgabarack felhõ, imádom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  bőrpuhító (emollient) és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag az egyik leggazdagabb természetes forrása az omega-3 zsírsavaknak, ezért gyulladáscsökkentő és hidratáló hatása van, valamint segít a bőr rugalmasságának fenntartásában.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0