Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: ruzsi83, az összetevőket feltöltötte: Luluna, Módosítva: 2016. április 8.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Normál

MaryFuture

2018. február 22.

Jó tulajdonsága, hogy szilikonmentes. Szépen selymesíti a hajat. Ragyogóvá teszi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 22.

manitia

2016. július 3.

Elsőre fura az állaga, nem is lesz olyan klassz csúszós tőle a hajam mint, amit a többi alverde balzsamtól megszoktam. Viszont a fejbőröm nagyond e nagyon hálás. Nem szárad ki, nem vedlik és nem gyullad be. Nekem tetszik az illata. Nem szeretem a túl illatos dolgokat inkább a természetesebb illatok jönnek be. :) Eddig 5 csillag. Majd még update-elek.

Leváltottam, mert egyszerűen zavart, hogy nem lett könnyen kifésülhető és csúszós a hajam. :/ Kukában végezte sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

Luluna

2016. április 6.

Az utóbbi időben elnehezültnek éreztem a fejbőröm, elkezdett kisebesedni, és mindig éreztem néhány szálat "tépni". Mintha nem bírta volna elviselni a hosszú hajam súlyát. (Volt egy új samponom itthon, lehet, hogy valamelyik összetevője gyakorolt negatív hatást a bőrömre.) A páromtól kaptam ezt a balzsamot az avokádós samponnal, együtt kezdtem el őket használni. A balzsamot csak a hajtöveknél dolgoztam el, és a változás már az első hajmosás utáni reggelen érezhető volt. Mintha leemelte volna a súlyt, plusz még a babahajaim is felélénkültek. :)
A fejbőrre és a hajtövekre gyakorolt pozitív hatása és a visszafogott illata nekem tökéletes párosítás, problémás időszakaimban biztos elhasználgatok belőle egy-egy tubust.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 6.

Milka

2015. január 2.

ahogy a samponjára, úgy rá is közepest adnék. a kifésülést segíti, viszont nemsok tápláló hatást fedeztem fel benne, az az egynek elmegy-kategória. amíg a samponnak kimondottan kellemes az illata, addig az övé éppen még elviselhető, a büdöstől nem éppen távoli, ám ezt szerencsére csak használat közben lehet érezni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 2.

crazy cat lady

2014. július 5.

azért használom, mert a samponjától enélkül száraz és kócos a lenne a hajam. sokat javít a hajam állapotán, könnyebben ki tudom fésülni és puhább is tőle. az illata nem tetszik, de szerencsére hamar elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 5.

Lunita

2014. április 4.

Időközben több,mint 3 flakonnal elfogyott ez is, sajnos a samponjával együtt egyre jobban szárított a hajamat, arról nem is beszélve,hogy ebből elég sok kellett és már a sampon fele körül kivégezte magát. Anyagilag meg szárítás miatt (töredezésmentesítő kellett volna kb a hajamhoz) nem annyira éri ez meg nekem. -1pont

13'.dec.26. Hidegebb időben használtam (most annyira nincs hideg) el egy flakonnal, a sampon-párjával együtt. Én nagyon szeretem,finom zsályaillatúak, balzsam nekem amúgyis mindenképp dukál,mert vékonyszálú hajam van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 4.

momóka88

2014. március 29.

Sajnos csak és kizárólag a samponjával együtt hatásos és rövidtávon, másképp száraz hajam lesz és akkor kegyetlenül törik. A közepes ezért + az ára miatt, nem venném rendszeresen, időlegesen elmegy,ha nincs más.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 29.

francais

2014. március 6.

begyulladt tőle a fejbőröm és borzasztóan le is zsírosodott a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 6.

begyulladt tőle a fejbőröm és borzasztóan le is zsírosodott a hajam.

eandi

2014. február 1.

Elhasználtam egy flakonnal, de semmi extra. A hajam se puhább, se fényesebb nem lett tőle. Hosszú hajam van, csak a végekre használtam,mert a fejtetőn sajnos nagyon könnyen zsírosodik a hajam, de a végek szárazak. Nem segített rajtuk, eléggé kiszáradtak így is, nem volt különbség mikor használtam ezt a balzsamot vagy nem tettem rá semmit a hajamra. Kárt nem csinált, nem hullott a hajam tőle vagy nem lett matt, de nem is használt. Az illata erős gyógynövényes, de meg lehet szokni, még a hajon is érződik száradás után de már sokkal enyhébb kellemesebb mint a flakonban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. február 1.

Móni@nya

2014. január 18.

Nem érdekel a fura, kicsit kellemetlen illata! Majd megszokom.
Egy sampon által tönkre vágott, szahara száraz, égő, viszkető és pergő korpás fejbőr kínjait kell enyhítenie, és eddig tökéletesen végzi a dolgát. Jól bemasszírozom, kicsit rajtahagyom, és vége a sikítozásnak. Hálás lehetek neki!
Köszönöm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 18.

Nem érdekel a fura, kicsit kellemetlen illata! Majd megszokom.
Köszönöm!

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium Lactate, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0