Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bnonikaa, Módosítva: 2012. március 4.

Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Az ellenőrzött gazdálkodásból származó makadámiadió-olaj és sheavaj gyengéden tisztítja és ápolja a nagyon száraz és érzékeny bőrt is.

malvina

2014. február 21.

Update: most láttam, hogy ezt már véleményeztem régebben - bővítem kicsit. Nekem is ez volt a legelső natúr tusfürdőm évekkel ezelőtt. Finom, diós-cukros illata volt, bár enyhébb, mint a testvajnak. Meglepő, hogy Alcohol Denat.-ot tartalmazott, ilyen összetevővel nem biztos, hogy újra venném már.

Az illata nagyon finom és különleges, a bőröm sem szárad ki tőle, viszont állagra folyósabb, mint az eddigi tusfürdőim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 21.

Kiscsillag5

2013. június 27.

Nem szerettem az állagát. Sok kellett egy alkalommal belőle és emiatt hamar el is fogyott. Az illata viszont jó volt. Jóindulattal 3 csillag az illata miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

FaerieQueene

2013. június 27.

Annak idején ez volt az első natúr tusfürdőm. Az illatán kívül semmi más problémám nem volt vele. Viszont az illata annyira nem jött be, hogy alig vártam, hogy elfogyjon.

jkrisztie2

2012. szeptember 12.

Kedvencem volt! Szuper, mint a testvaj. Újra gyártják! Várjuk szeretettel Magyarországon is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 12.

Scene

2012. március 3.

ki tudja az árát? Pécsen is lehet kapni?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. március 3.

ki tudja az árát? Pécsen is lehet kapni?

fashionista

2012. február 22.

A legjobb Alverde tüsfürdő: isteni illata van (bár az állaga tényleg nem a legjobb).
Kis darabkák (gondolom ez a karitévaj) úszkálnak benne, szerintem emiatt nem szárítn.
Nagyon kellemes illatot hagy tuolás után, merem jánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 22.

Nagyon kellemes illatot hagy tuolás után, merem jánlani.

Ancsi78

2011. október 28.

Nekem az Alverde tusfürdői közül ez jön be a legjobban. Az állaga valóban elég érdekes: kicsit folyós, zselés, és mintha kis krémdarabkák lennének benne. Az illata szerintem kellemes, de nem túl erős és tusolás után hamar elillan. Egyáltalán nem szárít, kellemes, tiszta érzést hagy maga után. Natúr termék létére és az árához képest szerintem nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 28.

Fruzsi

2011. október 28.

Szerintem isteni illata van, pont olyan mint a testkrémé. Én nagyon szeretem. Habzani valóban nem habzik, zselés állagú, ennek ellenére nem kell szerintem annyira sok belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 28.

Kandi

2011. október 25.

Egyáltalán nem habzik és inkább zselés, mint tejes állagú, ezért, mint Beby is írta sok kell belőle. Sajnos az illata sem olyan finom, mint a testvajé :-(. Így összességében átlagosnak tusfürdőnek mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 25.

GeoNautic

2011. augusztus 10.

Szóval ez lenne az Alverde makadámiadiós/karitévajas testápoló krémének a tusfürdő változata, így ez alapján jóval többet vártam tőle. Míg azt rajongva fogadja bárki, aki kipróbálja, ez olyan kis semmilyen. Kár érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. augusztus 10.

Hidratálók: Glycerin, Xylitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

A makadám dióból kivont olaj. Bőrpuhító (emollient) szerként használt.

Szerecsendió. A kozmetikumokban a szerecsendió kivonatát és olaját egyaránt használják. A CosIng a szerecsendió különböző változatait bőrkondícionáló, maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) anyagnak kategorizálja. A wikipédia szerint a szerecsendió népszerűségét illóolajának köszönheti, mely a mag 5-16%-t teszi ki.

A hajdina magjából nyert kivonat. Az ún. Buckwheat Wax nevű,  Caprylic / Capric Triglyceride-ből Hydrogenated Vegetable Oil-ból és Polygonum Fagopyrum Seed Extractból álló hatóanyag gyártója szerint az összetevő gazdag béta szitoszterolban és telítetlen zsírsavakban, és bizonyítottan segít a szem alatti duzanatok, táskák csökkentésében.