Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: boglarka88849, Módosítva: 2018. augusztus 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Éjszakai koffein szérum szempillákra

Értékes olajokkal és a szömörce héjából kinyert viasszal erősíti és regenerálja a szempillákat. Serkenti a szempillák növekedését, erősödését.

Nonnerka

2020. július 16.

Most, hogy lassan egy kúrát megcsináltam, már merek véleményt írni. Az alverde lash boosterrel használom együtt, napi kétszer. Ezt a spirált olykor többször is. Önmagában szépen íveli a pillákat. Nem tudom hogy ez, vagy a lash boosterrel együtt használva, de működik. Először azt vettem észre, hogy lényegesen kevesebb pillám hullik ki, kitartó kenegetéssel látványosan nőttek a pilláim, és számos új szállal bővült a kis csapat. Megközelíti a bimatoprostos cuccokat, csak annál olcsóbb és több. Ennyi pénzért nagyon megéri

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

KozmaNikolett2001

2020. július 14.

Egy hete hasznalom minden nap reggel és este. És mar tobben eszre vettek hogy mennyire megnottek a szempillaim aminek nagyon nagyon orultem. Az ara szuper ahhoz kepest hogy milyen hatasa lesz. Hosszabb is lett a szempillam es dusabb is. Pedig eleg vilagos a szempillam igy kevesbe latvanyos mint egy fekete szempillaju embernek. Nekem bevalt ez a termek csak ajanlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 14.

ferenczinikol25

2020. július 1.

Itteni vélemények hatására meg vásároltam, és örülök hogy így tettem.. kb 2 hete használom, és most kezdem igazán látni hogy valóban jól teljesít. A pilláim erősödtek, dúsabb és az alsó pillák hosszabbak is lettek. Ezt más is megjegyezte, hogy nagyon szépek lettek a pilláim. Nálam biztosan újra vevős termék ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

molniniki5

2020. június 23.

Jó kis termék, kedvező áron. Már pár hetes használat után is látható az eredmény. Dúsabb, és hosszabb a szempilla, melyet kozmetikusom is megerősített a szempilla liftingnél. Már újravásárolt termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

mlexa

2020. június 23.

Első tubus végén járok, de már meg is vettem az újat! Ennyi pénzért valóban csodaszer. Itt-ott hiányzott pár szempillám, ettől a szertől szépen visszanőttek, és az összes megerősödött. Brutálisan hosszúak nem lettek azért, de nem is az volt a célom, hanem hogy az a kevéske se hulljon már ki, ami van. A szemöldökömre is minden este kenek belőle, és ott viszont elképesztő a változás! Tini kori csík fazonnak vége, végre nekem is dús(abb) szemöldököm van! Eddig mindig csak kósza szálak nőttek ott, ahol pont nem volt értelme. Most viszont szépen nő mindenhol, és végre formája is van! Abszolút jó szívvel ajánlom, akár pillára, akár szemöldökre!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 23.

kSissi

2020. június 21.

Nekem mukodik, par hete hasznalom, de mar par nap utan dusabbak es erosebbek lettek a szempillaim. Szerintem van olyan jo, mint a draga szerumok!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 21.

Biene

2020. június 19.

Nekem ez a termék bevált.Otthon festem a szempilláimat és a szemöldököm refectocillel,ami kiszárítja.Erre a problémára kerestem kímélő megoldást.Megfelelően ápol és rendszeres használat mellett(nálam 2 hét után)valóban megnöveszti a szempillákat és a ritkás szemöldököm is egységesebbé tette :) Az ára pedig nagyon baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 19.

Ayra

2020. június 10.

Kb. 1honapja hasznalom es mar latok eredmenyt, hosszban es surusegben is, igyekszem a szempilla tovektol felkenni, ezert viszont neha elofordul, h kicsit csipi a szemem. Vszinu ez nem termekhiba, csak picit kellemetlen ezert csak a 4*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 10.

egyno

2020. június 7.

Szuperül helyre tette a műszempillám utáni gondokat. Sokat nőttek, ja és nem utolsó szempont, hogy spirál előtt csúcs szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 7.

Queen16

2020. június 3.

Most is ezt használom már sokszor vettem újra, egyik szempillanövesztő termék amit hasznalok regota, ugy hetente 2 szer kenem fel par orara majd letorlom mert porzik utanna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydrolyzed Soy Protein, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sorbitol h 1 1

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0