Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: boglarka88849, Módosítva: 2018. augusztus 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Éjszakai koffein szérum szempillákra

Értékes olajokkal és a szömörce héjából kinyert viasszal erősíti és regenerálja a szempillákat. Serkenti a szempillák növekedését, erősödését.

Ár: ingyen elvihető , Eladó: Rosefan
Állapot: néhányszor használt, kb 3, Helyszín: Miskolc, fizetés: csak személyes átvétel
Ajándék - Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel
Ár: Vásárlás mellé ajándék , Eladó: gyik
Állapot: Használt, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost
pBeata

2019. október 14.

Nagyon szeretem. Én egyszerre használom a szemhéjtusos változatával. Éjszaka szoktam felkenni, viszonylag nagyobb mennyiséget. Én látom a javulást :) Hosszabbak sűrűbbek a pilláim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 14.

IdunLilith

2019. szeptember 22.

Régóta használom, nagyon gazdaságos, valamikor kétszer is teszek a szempilláimra, de még mindig nem fogyott el az első, amit tavaly vettem. Sokkal többet ér, mint a drága szempillanövesztő szérumok és ráadásul vegyi anyagot nem igazán tartalmaz. Szeretem az Alverde termékeket. Nagyon elégedett vagyok vele, ahogy a párjával, a másik szérummal is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

juno

2019. szeptember 14.

Semmit nem vártam tőle, de azért gondoltam, kipróbálom. Hébe-hóba is használom csak (a Balea Teint Perfektion szérummal együtt), amikor eszembe jut, nem nagyon érdekelt, néha hetekig nem, néha egy héten többször is...egy ilyen rendszeresebb időszak után vettem észre a tükörben és tapintással is, hogy a pilláim szebbek és hosszabbak! :) Nem tudom, a kettő közül pontosan melyik termék ilyen hatékony, de azóta szorgosabban kenegetek :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

NeonPink

2019. szeptember 12.

Semmit, de tényleg semmit nem használt pedig én olyan szorgosan kenegettem hónapokig. Nagyon bíztam ebben a termékben, aztán csalódtam. Most elnézve az INCI-t nem is csodálkozom, hiszen az első 5 összetevő között semmi sincs aminek igazán lennie kellene

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Blackxentric

2019. szeptember 12.

Két tubussal használtam el belőle. Primerként is használtam spirál alá. Úgy is nagyon jó volt. Valóban hosszabbak lettek tőle a pilláim, de nem hozott nagy csodát magával.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

clauuka

2019. szeptember 12.

1 hete hasznalom es mar nagyon sokat nottek a pillaim :) mindenkinek ajanlom!!! Ujraveszem

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 12.

Asztraia

2019. szeptember 10.

Több hónapos használat után elmondhatom, hogy ez egy nagyon jó termék!
Én csak éjszakára kentem fel, aránylag nagyobb mennyiséget. Eredmény: a pilláim hosszabbak és íveltebbek lettek, sűrűbb és erősebb lett.
Alap darab lett a kencéim között :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Több hónapos használat után elmondhatom, hogy ez egy nagyon jó termék!
Alap darab lett a kencéim között :)

tonic

2019. augusztus 19.

Összességében jó,de össze-vissza használom, illetve utálom ezt a kefés megoldást is. Azért némileg javult a helyzet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 19.

hgdsk

2019. augusztus 14.

Hát nőni nem nőtt tőle a szempillám, cserébe elkezdett hullani. Kétszer-háromszor is nekifutottam a használatának (nekem nappalra is jó volt, természetes ívet adott a pilláimnak) de mindig ez lett az eredmény, így nem merek vele tovább kísérletezgetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

Coffee123

2019. július 27.

Nagyon szeretem. Heti 2 alkalommal használom este, és számomra látványosan szebbek lettek a pillák, újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 27.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydrolyzed Soy Protein, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sorbitol h 1 1

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0