Alverde

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: boglarka88849, Módosítva: 2021. augusztus 23.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Éjszakai koffein szérum szempillákra

Értékes olajokkal és a szömörce héjából kinyert viasszal erősíti és regenerálja a szempillákat. Serkenti a szempillák növekedését, erősödését.

nikye

2022. április 4.

Tetszik benne, hogy spiralos, igy konnyen felviheto a termek. Nekem nem csipi a szemem, pedig eleg erzekeny. 3 hete hasznalom, egyelore nem vettem eszre kulonosebb valtozast. Mivel liftingeltetem a pillaim, nekem ezt ajanlotta apolasra a kozmetikus, neki bevalt. Azert kap 4*-ot, mert ha megszarad, nekem akkor is picit feher marad. Ettol fuggetlenul hasznalni fogom tovabbra is, reggel arcmosas utan finom puha erzete lesz a szempillaimnak tole.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 4.

ljohanna

2022. március 10.

Szemöldökre bevált, a szememet sajnos csípi. Kicsit erősebbnek látom a szemöldök szálakat és nem potyognak ki olyan könnyedén.
Segítette a szemöldök visszanövesztés projektet is anno. Szerintem egy próbát megérhet bárkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 10.

Bori005

Korcsoport: < 18
2022. február 25.

Amit fontos megemlíteni, hogy alkohol van benne, de nekem egyáltalán nem csípi a szememet, pedig viszonylag érzékeny. A szempillámra és a szemöldökömre is használom. Kb 2 hét alatt mindkettő erősödött, de gondolom azért is feltűnő, mert nagyon gyengék voltak. Ma kíváncsiságból kipróbáltam primernek szempillaspirál alá (megvártam amíg megszáradt), és meglepően jó, hosszabbnak is tűnnek a pilláim és gyönyörűen szeparálva is maradtak, azzal a spirállal amivel próbáltam, ilyen szép hatást még nem tudtam elérni, és nem is potyog le tőle a festék. Persze lehet nem működik mindegyik spirállal, de egy próbát megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2022. február 25.

zsofi.03

2022. február 7.

A többnyire szép INCI és jó vélemények miatt vettem meg még karácsony előtt. Egy másik, ecsetes termékkel együtt kezdtem használni, így azt nem tudom véleményezni, hogy önmagában milyen hatása van. Nem csíp, nem tapad, könnyű használni. Egyelőre nem tapasztalok drámai hatást így kb. 1,5 hónap után, de egyes pilláim jócskán megnőttek, és sok kicsi új van, több, mint korábban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 7.

trixyyhprincess

2021. december 8.

Nem fűztem hozzá sok reményt, de nagyon kellemes csalódás!
Nagyon pici szempilláim vannak, és a helytelen műszempilla viseléstől gyengültek is.
Szerettem volna rá valamilyen megoldást találni, és nekem a ricinusolaj sajnos nem segített. Anyukám tudott a problémámról, Ő lepett meg ezzel a termékkel...és milyen jó döntés volt! 🥳❤️
Kevés idő kellett, és láthatóan hosszabb, erősebb pilláim lettek, nagyon meglepődtem. A műszempilláról azóta sem mondtam le, viszont így legalább tartós marad rajtam, mert elbírja a sajátom. Hatalmas plusz pont, hogy a szememet sem irritálja.
Számomra csodaszer! ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 8.

Nem fűztem hozzá sok reményt, de nagyon kellemes csalódás!
Számomra csodaszer! ❤️

sigma

2021. november 11.

Evek ota mindig ujraveszem, de nem is tudom valojaban miert.
Sajnos nem tudom ravenni magam a rendszeres hasznalatara, mert csipi a szemem, pedig nem kulonosebben erzekeny, de ezt nagyon nem birja. Igy a felet sokszor le is konnyezem a pillaimrol.
Igazabol akkor hasznalom, ha estenkent szeretnek kicsit jobban tetszeni a paromnak 😀 es ez - meg ha szintelen is - valamennyire hangsulyozza a szoke pillaimat, vagyis legalabb lehet latni, hogy vannak egyaltalan. Noveszto, erosito hatasat nem vettem eszre, de ezt nem is varhatom el, ha csak hebe-hoba kenem fel.
Aztan idovel annyira csunya lesz a kefeje meg furi lesz az illata, hogy a kukaban landol, pedig szerintem a fele akkor meg benne van. Es egy elszallt pillanatomban megint ujraveszem. Erdekes, hogy nem tudok elni nelkule, de vele se 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 11.

Evek ota mindig ujraveszem, de nem is tudom valojaban miert.

reka9123

2021. október 25.

Én nem csak a szempillára, de a szemöldökre is is használom. Érdekes módon ott sokkal szembetűnőbb nekem a növekedés, mint a szempillámon. Megvagyok vele elégedve! 🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 25.

Teokleia

2021. szeptember 22.

Hetek óta használom már, különösebb hatást nem vettem észre, talán kicsit kevésbé hullik a pillám. Ha a szemembe megy, csíp, és reggelre növeli a csipamennyiségem a szemem sarkában. De kár hogy második összetevő az alkohol... tudtok ti ennél jobban is, Alverde.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

CoolMyMc

2021. július 16.

Segített a szempilla növesztésben és erősítésben is, viszont ami számomra egy kicsit kellemetlen, az az hogy néha csípni szokott. Ezt leszámítva megvagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 16.

lucyelle

2021. július 13.

Pár hét alatt tényleg hosszabbak és teltebbek lettek a szempilláim, pedig nem számítottam különösebb hatásra. Az itteni véleményeket olvasva kipróbálom a szemöldökömre is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 13.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydrolyzed Soy Protein, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Sorbitol h 1 1

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0