Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: boglarka88849, Módosítva: 2018. augusztus 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Éjszakai koffein szérum szempillákra

Értékes olajokkal és a szömörce héjából kinyert viasszal erősíti és regenerálja a szempillákat. Serkenti a szempillák növekedését, erősödését.

Ár: Csere , Eladó: viki3002
Állapot: Kétszer használt , Helyszín: Kétszer használt , fizetés: Posta vagy személyes átvétel

Andi35

2021. április 17.

3 hete használom lassan de nem látok változást csak az alsó pillákon. Az első pár napban meg is ilyedtem mert kihullott egyszerre vagy 5-6 pillám. Még reménykedem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 17.

macsekocska

2021. április 2.

Már több, mint fél éve használom a szérumot, nekem nagyon bevált, észrevehetően hosszabbak és erősebbek lettek a szempilláim. Azt figyeltem meg, hogy volt egy időszak, amikor viszont jobban hullottak a pillák, ez akkor volt, amikor elkezdett az elején dúsulni, és lettek babaszempillák, amik nem tudtak megerősödni, mivel csak minden 3.napon kentem fel (amikor eszembe jutott), azóta az esti rutinom része, és már egyáltalán nem hullik, még annyira sem, mint a szérum előtt. Nagyon szeretem, és még anyukám is vett magának egyet, amikor meglátta, hogy milyen hatékony nálam. Szuper kis kence, egyedül azt nem értem, hogy minek tesznek bele parfümöt. Mondjuk én szerencsés voltam, mert csak a legelején irritált picit, utána megszokta a szemem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 2.

vikikiwi

2021. március 29.

Kb. egy hete használom napi 1-2 alkalommal, igazából máris látszik, főleg az alsó szempillákon hogy hosszabbak lettek. Hatékonyabbnak tűnik, mint a ricinus olaj, de a kettőt felváltva használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 29.

Vivus94

2021. március 25.

Műszempilla miatt (vagyis a töltés hiánya miatt) megritkult szempillámra vettem nagy elkeseredettségemben, és vártam a csodát. Hát csodát azt nem művelt, viszont tényleg gyorsan visszanőttek tőle a pilláim. Azóta használtam szemöldökre is, hogy az otthoni időszakban kicsit visszasűrítsem, és nekem erre is tökéletesen bevált, igazi ősember szemöldököm lett tőle, amit utána könnyen tudtam formázni. Szeretem és ennyi pénzért szerintem igazán megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

Evita7

2021. március 25.

Kitartóan használtam hónapokig a szemöldököm visszanövesztésére, abszolúte semmit sem csinál.
Azért csak a szemöldökömre, mert amikor a szempillámra kentem nagyon csípte, irritálta a szemem, oda használhatatlan volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 25.

Veronica98

2021. március 22.

Rövid és világos szempilláim vannak, a gyakori spirálozástól hullani is kezdtek. Elkezdtem használni ezt a terméket és pár nap múlva észrevehetően dúsabbak és picit hosszabbak is lettek a pilláim. Mindig nagyon csípte a bal szemem pedig óvatosan kentem fel. Ettől függetlenül a hatása meggyőzött ezért biztosan újraveszem ha elfogy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

Peculilyar

2021. március 20.

Együtt használom a szempillanövelő szérumával és azt kell, hogy mondjam csodákra képes.
A belsőzugomnál megerősödtek a pillák és a végénél pedig már második sorban is nőnek a pilláim.
Régen ricinusolajat is használtam, de az nem hozott ennyire látványos változást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 20.

beachvibes

2021. március 20.

UPDATE: Még mindig nagyon jó és látványosan hosszabbít a pilláimon, de nemrég abbahagytam, és az új szálak már nem annyira hosszúak. Szóval a látványos változáshoz tapasztalatom szerint minden nap kell használni, vagy legalábbis jó sok ideig. De mindenképpen megéri! :)

Kicsit kételkedtem benne, de ez tényleg használ! Oké, ne várjunk tőle földig érő szempillákat, de 2 hét után már látszik egy kis különbség. Dúsabbnak tűnnek a pilláim, gyorsabban nőnek és hosszabbak is. Aki azt írta hogy hullik tőle a pillája: először én is azt hittem, de aztán rájöttem hogy alapból ilyen ütemben hullik, csak azért tűnt most fel mert direkt figyelek is rá. :D Nem csíp, nem irritálja a szemem, kontaktlencsével is bátran használom. Ajánlom mindenkinek aki szeretne evvel kísérletezgetni, 1000 Ft-ot szerintem megér. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 20.

gretik246

2021. március 19.

Ez tényleg egy csodaszer, miután elfogyott azonnal újravettem, mivel idővel cserélődnek a szempillák úgy olvastam, azonban még nem kellett újra elkezdenem használni, mivel még kb. fél évvel később is ugyanolyan hosszú és dús a szempillám. A szemöldököm is szépen visszanövesztette.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

rekasomlai

2021. március 18.

Az szempillanövesztő szérummal együtt vásároltam meg ezt a terméket, maximálisan meg vagyok vele elégedve. Pont azt az eredményt kaptam amit elvártam: hosszabb, dúsabb szempillák.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 18.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydrolyzed Soy Protein, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sorbitol h 1 1

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0