Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: boglarka88849, Módosítva: 2018. augusztus 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

Éjszakai koffein szérum szempillákra

Értékes olajokkal és a szömörce héjából kinyert viasszal erősíti és regenerálja a szempillákat. Serkenti a szempillák növekedését, erősödését.

Ár: ingyen elvihető , Eladó: Rosefan
Állapot: néhányszor használt, kb 3, Helyszín: Miskolc, fizetés: csak személyes átvétel
Ajándék - Alverde Éjszakai Szempillanövesztő Szérum Koffeinnel
Ár: Vásárlás mellé ajándék , Eladó: gyik
Állapot: Használt, Helyszín: Bp. XV. vagy XIV., fizetés: Személyes átvétel vagy posta, foxpost
Moxonidin

2018. augusztus 22.

Megvettem az itteni pozitív vélemények miatt. Még nem használom hosszú ideje, de aki olvassa azt tanácsolom, hogy reggel arctisztitás után vigyen fel a pilláira ebből egy keveset, kvázi alapnak használva és utána a szempillaspirált. Nekem bejött. Vhogy mintha kevesebb festékkel is szép nagy pillákat tudnék varázsolni. Talán a szemöldökömre is hatással lesz egyszer :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

spacemonkey

2018. augusztus 16.

kitartóan használtam szemöldökre és szempillára az ecsetelős testvérével, éjjel-nappal, több tubussal is. nagyon akartam hogy működjön, volt kis látszatja, de szembe kerülve csíp, viszket - furcsa állaga miatt nehéz elkerülni hogy ne jusson a szemedbe is, legalábbis nekem sose sikerült. és használata alatt sokat romlott a látásom, bár nem tudom összeköthető-e a kettő.
minden esetre így utólag nem érzem úgy hogy megérte fáradozni ezzel hosszú hosszú hónapokon át. se nem túlzottan látványos, se nem tartós hatású. az Isana szempilla szérum mintha jobban működne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

gancsklaudia

2018. augusztus 5.

Nem rossz, látható és érezhető a különbség. De az ecsetelős társa sokkal látványosabb eredményt hozott, legalábbis nálam. Aki erre szánja a pénzt, annak inkább az ecsetelős társát ajánlanám. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 5.

Idk

2018. július 25.

Körübelül másfél hete használom. Ezelőtt a másik szempillanövesztőt használtam az alverdétő, annát sokkal hamarabb láttam már változást, most még semmit nem vettem észre. Szerintem ez inkább rgenerálja a pilláimat de nem növeszt annyira, viszont a kiszerelése sokkal praktikusabb mint a másiké.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 25.

Judit1987

2018. július 23.

A testvérével együtt használom, látványos a hatása, nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

A testvérével együtt használom, látványos a hatása, nagyon szeretem.

LiiL

2018. július 5.

Én csak úgy megvettem, mert volt egy plusz kuponom. :) Kenegetem esténként, és nemcsak a szempillámra, a szemöldökömre is szoktam. Ha rendszeresen használom van eredménye, de van amikor hetekig eltűnik a süllyesztőbe. Alapból hosszú szempilláim vannak, de ettől mintha dúsabb és sötétebb lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 5.

orsi22

2018. július 4.

Én nagyon szeretem :D minden este teszek belőle a szempillámra. Eleinte reggelre kipirosodott a szemem és viszketett ez volt talán 2-3x, de utána elmúlt vagy nem tudom, már nem érzem. Nekem 1 hónap után látszott az eredmény és szerintem egész jó, nem lehet homlokveregető szempillám és senki ne várja, hogy majd ha ezt használja nem kell spirálozzon, mert óriási lesz a pillája.. igazából ez a kis cucc csak táplálja és nagyon minimálisan dúsít-növeszt. Én szeretem, nem hullik tőle a pillán és szép is :)
Biztos, hogy újraveszem, de mostmàr a párjával együtt.

Ui.: nekem nagyon sokáig elég volt!

UP: Imádom :) mostmár 5 hónapja használom és a párjával közösen pedig 1 hónapja 😊 nagyon elégedett vagyok! Így már sokkal jobban látni, hogy nőtt a szempillám.. dúsulni nem dúsult jobban viszont hosszabb lett! Továbbra sem hullik és semmi negatívum! Egyébként ezt még februárban vettem és azóta se fogyott ki! Bár bevallom volt, hogy nem használtam napokig.. de többnyire igen szóval nagy pirospont ♥️ Újravevős mindenkepp 😌

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 4.

Biztos, hogy újraveszem, de mostmàr a párjával együtt.

Ui.: nekem nagyon sokáig elég volt!

DianeD

2018. július 3.

A szempillanövesztő szérummal együtt használom. Előtte sem használtam minden nap (iskolába, munkára) szempillaspirált, és nem is vártam tőle nagy változást, de határozottan látszik a változás. Többen is azt hitték, hogy spiráloztam, pedig csak ezt használtam. Reggel begöndörítem a pilláimat, és több órán keresztül (néha egész nap!) úgy tartja őket, amire régebben nem volt példa. Spirálozás után pedig elképesztő, nem is kell több réteget felvinnem, és hatalmasnak tűnnek. Már legalább 2 hónapja használom őket minden éjjel, mindenféleképp újra fogom venni,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

TimyeK

2018. július 1.

Szempillámra nem vált be, szemöldökömre kenegetem és mintha visszanövesztette volna a kikopott részeken.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 1.

barbaramartinek

2018. június 6.

A szempilla egészséges, és hosszú lesz tőle. Ennek hatására kipróbáltam a kozmetikusom által megritkított, formátlan szemöldökömre, egy hét alatt eltűntek a kis lyukak, mintha mi sem történt volna :D irritációt nem okozott, igazi csodaszer :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Sorbitol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydrolyzed Soy Protein, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sorbitol h 1 1

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0