Alverde

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   10 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 17.

Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros

Kompakt púder cinkkel és kamilla kivonattal. Azonnal mattítja a bőrt és segít megelőzni a pattanások kialakulását. Vegán termék.

Leander

2018. november 5.

Egy egész jó púder. Erősebben fed és nagyon jellegzetes erős illata van. Utóbbi nekem tetszik, de megosztó lehet - szagpróbát mindenképpen javasolnék vásárlás előtt.10 Cashmere színben használtam. Talán lehetne picit tartósabb a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 5.

Moncsa39

2018. augusztus 6.

Nagyon szeretem, főként mivel vegán termék. Nem porzik egyáltalán, minimális terméket vesz fel az ecsetem, de bőven elegendő. Mattít és a pattanásaim is mérséklődtek, amióta ezt a púdert használom. Kellemes kamilla illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

Hanachan

2018. április 16.

Citrusos illata miatt nagy kedvenc, kellemes a fedése, könnyed. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

sreka33

2018. április 16.

Kellemes, rózsás illata van és nagyon jól működik. A tartóssága kb 3-4 óra, de nagyon jól fed és nem kell belőle több réteget felvinni. Az illata és a mattító hatása is nagyon rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 16.

szucsnikky

2018. március 18.

Sajnos nekem szörnyen zsíros bőröm van, már minden féle krémet, tonikot, alapozót, púder, MINDENT kipróbáltam, és a maximális eredmény így is 1-2 óra volt, amíg nem fényesedett át a bőröm. Ehhez már hozzászokva, én ebben a púderben sem a csodát kerestem, de amit vártam, azt megkaptam. Nagyon kellemes az illata, szépek az összetevői, nem tömíti el a pórusaimat. Szóval jár a max pont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

natasa

2017. július 24.

Nyárra nekem bőven elég egy mattító kompaktpúder, ez pont az. Korábban a sima Alverde kompaktpúdert szerettem nagyon, de mostanában egyszerűen nem tudom beszerezni, pedig elvileg nem vonták ki.
Ez egy nagyon kellemes kis könnyű púder, selymesen terül, nem zavar, nem is igazán érezhető, hogy az arcomon van. Színe nagyon szolid, de ez szerintem nem is arra való, hogy elfedjük a nagyobb bőrhibákat. Fixál és mattít, védi a bőrt a szennyeződésektől, meg a kamillakivonat gondolom nyugtatja is a bőrt.
Két árnyalatban kapható. (Cashmere 010, a sötétebb a Sand 020). Most nyárra jobb a 020-as nekem, de a világosabb sem üt el az arctól. Mindkettőt megvettem, mindkettőt használom.
(Már csak azért is vettem meg mindkettőt, mert most még új termék, így tudtam olyat szerezni, amibe még nem nyúlkáltak bele. Sokszor azért nem veszek meg ezt-azt, mert undorító, ahogy kinéznek a termékek - akkor is, amikor ott a teszter!!! Kíváncsi vagyok, mi járhat annak a "nőnek" az egybites agyában, amikor a mocskos kezével belepiszkít egy púderbe, majd visszateszi a polcra.)
A sötétebbnek van egy pici színe, de mindkettő természetes. Bár az is igaz, hogy én nem szoktam ezekből sokat felvinni, csak vékonyan, nem kell a több réteg.
Kár, hogy nincs hozzá kis puffni és tükör. De ezért nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 24.

Kár, hogy nincs hozzá kis puffni és tükör. De ezért nem vonok le pontot.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate