Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. január 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kíméletes módon tisztítja a bőrt. Könnyedén távolítja el a sminket és a szempillaspirált is. Antibakteriális hatása révén megelőzi a pattanások kialakulását.

Vegán termék.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

vszabina

2021. december 15.

Eléggé érződik rajta az alkohol. Ragacsos, zsíros lett a bőröm használat után. Egy-két pattanás is kijött miatta. Ha Alverde, akkor már inkább ajánlom a vadrózsás tonikját. De ezt a micellás vizet biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 15.

Ecsetke23

2021. június 3.

Éppen tegnap vásároltam egy ilyet... Kár, hogy csak most jutott eszembe, hogy véleményeket olvassak...
Ez az első micellás víz, amit kipróbáltam, fogalmam sem volt, milyennek kellene lennie egy jó micellás víznek. Amikor kipróbáltam, az volt az első gondolatom, hogy ezt biztosan nem fogom napi szinten használni, mert teljesen kiszárítja a bőrömet. Még kísérletezek vele egy kicsit, de úgy gondolom, nem veszek ilyet többet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 3.

bjudit53

2021. április 14.

Rettenetes, teljesen érthetetlen. Kár, hogy nem olvastam hamarabb a kommenteket. Kb ilyen lehet tiszta szesszel vagy pálinkával arcot tisztítani: a szemet marja, az arcbőrt szétszedi, a sminket meg nem is hozza le teljesen. Első használat után meg is néztem gyorsan a címkét újra, hogy ez tényleg egy kozmetikai termék, vagy hívjam az orvost???? :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 14.

Tvylvis

2020. augusztus 7.

Szégyentelenül rossz, nem is értem, hogy lehet a piacra dobni. Nem hisztis a bőröm szerencsére, de azért kerülöm a sok alkoholt tartalmazó termékeket. Ennél benéztem. Konkrétan csípi a szememet már azzal, hogy az átitatott vatta a szemem közelébe kerül, már a kipárolgása olyan erős. Egyszerűen rossz használni. Gyorsan kuka lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

Mosomasi

2020. június 29.

Borzasztóan kiszarította a szem körüli bőrt, kétszer is nekifutottam a használatának, de sajnos nagy csalódás volt. Rájöttem, hogy a benne található szőlőmagolaj miatt lehet, hiszen az nagyon szárít. A sminket sem igazán akarta lehozni. Többet vártam ettől a micellás víztől, nem vettem többbet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 29.

Zember

2020. január 31.

Nagyon sokféle micellás vizet és sminklemosót használtam már, de ez a legrosszabb sajnos mind közül. Szerettem volna egy utazós méretű, olcsóbb árkategóriás micellás vizet és hirtelen ez akadt a kezembe. Csípi a szemkörnyékemet, és a szememet is, ami alapból egyáltalán nem is érzékeny, valamint nem távolítja el egyáltalán a normál sminket, nem hogy a vízállót. Használat után semmilyen friss érzést nem kapok, hanem szó szerint ragad tőle az arcom. S ami számomra a legkellemetlenebb volt, az illata, de nekem ez inkább már szag. Nagyon megbántam, hogy előtte itt nem olvastam el a véleményeket. Előtte sose vásároltam Alverde DM terméket, de attól tartok, ezután már nem is nagyon fogok kísérletezni velük...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

hanna

2020. január 15.

Ú, ilyen rossz terméket már régen használtam, nagyon nagyon csípi a szemem, viszont a sminket is nehezen viszi le, eddig is kerültem az Alverde termékeket, de ez mindent alulmúl. Senki ne vegye meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 15.

missmomsen

2019. december 31.

Ennek van egy nagyon erős alkoholos mellékszaga. Használatkor kicsit marja az arcbőröm, utána ragadós marad. Szemkörnyékre fel sem merem így vinni... Sminklemosó kendőt szoktam használni, ezzel pedig az esetlegesen fennmaradottat viszem le, erre pedig jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

bbrigi0033

2019. november 7.

Használtam már egy pár micellás arctisztítót rosszabbat és jobbat is de ez valami kritikán aluli.
Úgy ragad tőle az arcom mintha egy hete nem mostam volna meg. Nem mindig igaz hogy ami olcsó az rossz is, de ez pont ebbe a kategóriába tartozik!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 7.

rszandra

2019. augusztus 5.

Nem távolítja el túl jól a sminket, ráadásul csípi a szemem, ami pedig amúgy nem érzékeny.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Sodium PCA, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Nem ionos, nem habzó felületaktív anyag, melyet olajok beoldására használnak a kozmetikumokban. A PEG-N Castor Oil helyettesítőlye. Stabilizálja a O/W emulziókat és segíti a habzóanyagokat. Teljes mértékben növényi eredetű és megfelel az EcoCert szabványnak.