Alverde

Ár:   899 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. január 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kíméletes módon tisztítja a bőrt. Könnyedén távolítja el a sminket és a szempillaspirált is. Antibakteriális hatása révén megelőzi a pattanások kialakulását.

Vegán termék.

bbrigi0033

2019. november 7.

Használtam már egy pár micellás arctisztítót rosszabbat és jobbat is de ez valami kritikán aluli.
Úgy ragad tőle az arcom mintha egy hete nem mostam volna meg. Nem mindig igaz hogy ami olcsó az rossz is, de ez pont ebbe a kategóriába tartozik!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 7.

rszandra

2019. augusztus 5.

Nem távolítja el túl jól a sminket, ráadásul csípi a szemem, ami pedig amúgy nem érzékeny.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Gy girl

2019. május 7.

Jöttem megvédeni ezt a terméket. Igaz, hogy ez az első micellás vizem, így nincs még viszonytítási alapom, de nekem bevált. Buszos utazáshoz vettem, mivel az éjszakát is a buszon kellett tölteni, így nem volt lehetőségem rendes arctisztításra. Tényleg igaz, hogy ragacsos érzetet hagy, viszont szépen tisztít, frissít, sőt T vonalban is nagyon szépen lemattít, ami szuper. Sok évig nem voltam hajlandó smink vagy legalábbis BB krém nélkül kilépni az utcára, de ezzel a termékkel már nem jövök zavarba ennek a gondolatától. Nem használom minden nap, csak alkalmanként, utazásnál, kirándulásnál "tűzoltásra", de teljesen meg vagyok elégedve az eredménnyel. Tényleg csak a ragacsos utóérzet miat adok 4 csillagot. Viszont ez a sok negatív vélemény a fülembe tette a bogarat, hogy ha ez nekem jó, akkor milyen lehet a többi, így a jövőben kísérletezni fogok más micellás vízzel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 7.

UnicornsOfLove

2019. január 14.

Nem hittem, hogy micellás víz lehet ilyen rossz, de lehet. A csípést én is érzem, viszont gondoltam ez a gyümölcssav miatt van. Ugyanis az van benne. (Mondjuk nem értem, miért kell egy micellás vízbe gyümölcssav, hiszen a micellás víz napi használatra van, vagy majdnem napi használatra.) De ha ez még nem lenne elég, nagyon szárít és a használata után piros kis "pörsenések" jelennek meg az arcomon. Nem pattanás, hanem ilyen kiütés szerű kitüremkedés. Ennek ellenére kipróbáltam kb ötször, mindig ez lett. És nagyon csíp! Nagyon!!
Rettenetes. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

Rettenetes. :(

oliviag

2018. december 17.

Nem vált be, nagyon csíp, irritál, tisztítás után ragadt az arcom és szárítja a bőröm...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

cukicsajszi

2018. november 24.

Jááj Alverde mit csinálsz???? Én, aki függője vegyok a márkának! Hát ez egy :poop:... Begyulladt a A szemem tőle! Éreztem én, hogy csíp de... Aztán mikor kezdtem helyre jönni persze (ilyenek a bolondok)! Rápróbáltam még egyszer... Mert á biztos nem ettől! Megvan a jelenet, mikor ordítva, zokogva állsz a mosdócsapnál este 11-kor és melletted a 16 éves lányod halálra rémülten sikítja, hogy MOSD MÁR KI A SZEMEDBŐL ANYA!!!!! Lehet, hogy jó cucc, és ez csak az egyéni érzékenységem hibája. De nekem ez egy csillag... Visszatérek zöld flakonos olajhoz. Az bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 24.

szabadkap

2018. november 6.

Borzalmas. Felkentem az arcomra, és nagyon nagyon csípte már akkor a szememet annyira alkoholos. A vattakorongon már- már habzott is. Viszketett tőle az arcbőröm, borzalmas ragadós érzést hagyott maga után. Felvitel után 5 percre már le is mostam annyira zavart.
Többet nem is használtam, odaadtam a barátnőmnek, ő érdekes módon szereti..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 6.

Többet nem is használtam, odaadtam a barátnőmnek, ő érdekes módon szereti..

Dobin

2018. szeptember 9.

Soha nem venném újra! Őszintén szólva csodálkozom, hogy lehet még kapni a DM-ben. Többször is kipróbáltam, csak rosszat tudok írni róla...Csípte a szememet, bőrömet. Ha nem mostam le ragacsoz érzetet hagyott maga után. Bőröm pattanásosabb lett, csúnyább. Ha többször áttöröltem vele az arcomat, habzott a micellás vízzel átitatott vattakorong. Én se értem, hogy lehet erre ráírni azt, hogy micellás víz!!!
Örülök, ha valakinek használt! Remélem a többség nem járt úgy mint, én.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Örülök, ha valakinek használt! Remélem a többség nem járt úgy mint, én.

Traveler5

2018. június 28.

Nem a legjobb sajnos. nagyon csipi a bőröm pedig nem érzékeny. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 28.

Nem a legjobb sajnos. nagyon csipi a bőröm pedig nem érzékeny. Nem veszem újra.

natasa

2018. április 23.

Na ez is megy a kukába. Nem most vettem, többször próbáltam, és mindig ugyanaz a véleményem. Borzalmas. A bőrömet már egyszeri használat képes kiütni, zsírosítani. Nem tudom, melyik összetevő lehet a hibás, de valami nem stimmel ezzel a cuccal. Gondoltam arra is most, hogy talán megromlott. De messze a lejárat, sem az állaga, sem az illata nem mutat zavarodást. Na meg korábban is ugyanez volt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Sodium PCA, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid

Nem ionos, nem habzó felületaktív anyag, melyet olajok beoldására használnak a kozmetikumokban. A PEG-N Castor Oil helyettesítőlye. Stabilizálja a O/W emulziókat és segíti a habzóanyagokat. Teljes mértékben növényi eredetű és megfelel az EcoCert szabványnak.