Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: flowergirl, Módosítva: 2014. augusztus 28.

Kategória:   Hajápolók

Szilikonmentes.

bubilany

2017. november 30.

Az illatán kívül semmi jót nem tudok elmondani róla.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 30.

Az illatán kívül semmi jót nem tudok elmondani róla.

minamani

2017. április 9.

Jó az illata, puha lett tőle a hajam, elhasználtam de nem lett a kedvencem. Túl hamar elfogyott de lehet ez az én hibám is. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 9.

Cicuka22

2016. szeptember 20.

Az enyém vagy megromlott....vagy irtó rossz szaga van alapban :) Nem bírom elviselni, szó szerint büdösnek érzem. Meg fogom "nézni" a boltban, hátha tényleg megromlott állásában. Nem akarom elhinni, hogy alapban ilyen illata lenne.
Nekem sem csinál semmit a hajammal. (Az én hajam alapban hamar zsírosodik a hajtövemnél, ezért ápolókat csak a végére teszek,szóval nekem nem kifejezetten száraz a hajam, de nagyon vékony szálú-ezért kell ápolnom) Rengeteget használtam el belőle, de mégsem tudom kifésülni a hajam még az ujjaimmal sem! Gubancos marad. Az eddigi legrosszabb termék amivel találkoztam. Az Alverdének van ennél jobb hajápolója, de igazából egyikkel sem vagyok elégedett. Ezek után még kifésülő spray és hajvégápoló olaj is kell a hajamra.
UPDATE: megszagoltam a boltban is...a samponja finom illatú, (hajbalzsamot nem szagoltam), de hajmaszk ugyanilyen fura illatú, nekem kifejezetten rossz.
UPDATE 2: 1 nap alatt lezsírosította a hajamat, pedig csak a végére kentem! Borzasztó. Többet nem használom az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 20.

scisneros

2016. június 13.

Jó az illata, de semmi több. Nem tapasztaltam változást

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 13.

Jó az illata, de semmi több. Nem tapasztaltam változást

Drakna

2015. november 29.

Ejszakára szokatam felvinni, reggelre tényleg fényes, konnyes fésulheto es puha lesz tole a hajam viszont hamarabb zsirosodik és a hatása nem nagyon tartós. Tényleg nehéz felvinni, az illata viszont nagyon finom. Nem terveze újra venni remélem talako egy nekem megfelelobbet a natúr kategóriában.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

Soleil

2015. május 14.

hát, ez nem jött be nekem-pedig szeretem ugyanebből a termékcsaládból a hajvajat pl.
Ez a termék nekem semmit nem csinált a hajammal-pedig nincs eltöredezve, szimplán dús és hosszú, és
kell a balzsam, hogy fésülhetőbb legyen.
Ahhoz képest, hogy nem csinált semmit, még drága is, a tubusból nehezen jön ki a cucc...egyszóval nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 14.

kell a balzsam, hogy fésülhetőbb legyen.

EszterV

2015. május 3.

Ez nem jó gyakorlatilag semmire. Nem lett se puhább, se fényesebb a hajam tőle; a kifesülést sem könnyítette... Kár érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 3.

macskamenta

2015. február 7.

Szintén a régebbi verzió van meg, azt nagyon szeretem, bár inkább az olajozás híve vagyok, de ha nincs rá időm, akkor ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

almarek

2015. január 11.

Nekem még a régebbi verzió volt meg. Használata után tényleg csillogó, fényes, könnyen kifésülhető lett a hajam. Az illatát is szerettem, de szerintem vannak ennél jobb hidratáló, ápoló maszkok is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 11.

Heloise

2014. szeptember 8.

Lányok, próbáljátok ki: én már évek óta a hosszú hajamra nem használok hajbalzsamot, mert annyira "gyengék". Ezzel váltottam ki a hajbalzsamot, úgy hogy samponozás után balzsam helyett ezzek kenem végig a hajam és a hajvégeket és lemosom mint a normál balzsamokat. Csodaszépen kifésülhetővé, puhává varázsolja a hajam. :)

Update: VÁLTOZTATTAK AZ ÖSSZETEVŐKÖN!! VÁLTOZOTT AZ ÁLLAGA IS. Konkrétan rá kellett feküdjek hogy kijöjjön valami a tubusból. Ameliyiken az van, hogy "Neue Rezeptur" messzire kerüljétek el!!! Nekem annyi év balzsamozás után ezt konkrétan a kukába kellett dobjam! Nagyon mérges vagyok, hogy a kedvenc balzsamomat tették ezzel tönkre. Tényleg mintha semmit sem kennék a hajamra, gubancosabb lesz tőle mint volt, zsírosít ráadásul. Próbáltam többet tenni rá, de miután a felét (!) rányomtam sem lett puhább a hajam. Olyan mintha konkrétan lecsúszna a hajamról a zuhanytálba...Nekem is fújós balzsamozni kellett utána hogy egyáltalán kedvem legyen a hajamhoz nyúlni annyira sprőd és gusztustalan lett. Ez nagyon nagyon rossz változtatás volt Alverde részéről.. Most kereshetek új balzsamot...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. szeptember 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Lactate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Hydrolyzed Soy Protein
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol, Biotin, Ascorbyl Palmitate

Leggyakrabban hajápolókban használt elektromos töltődést megakadályozó, hajkondícionáló anyag.

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0