Alverde

Ár:   299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2017. június 16.

Kiszerelés:   4,8 g
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Friss-gyümölcsös illatú receptúrája védi az érzékeny ajkakat a kiszáradástól, intenzíven ápolja és lágy csillogással borítja be.

Pecci

2019. december 7.

Elhasználtam belőle két darabot, és imádtam. Jól hidratált, a számon lévő sebeket eltűntette, könnyen beszívódott és ami plusz: olyan, mintha egy csillogós szájfény lenne. Kár, hogy már nem lehet kapni, én legalábbis nem láttam belőle a dm-ben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.

Horvathangelika1

2019. június 23.

Szerintem nagyon rossz, ahhoz képest, hogy ajakapolonak készült. Száraznak éreztem a számat, gondoltam bekenem vele. 20percet bírtam ki vele, aztan le kellett törölni, mert megjobban szárított. A színéről nem is beszélve , amit hagy az ajkakon..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 23.

Tvylvis

2019. március 3.

Túl sok értelme már nincs véleményezni, hiszen limitált kiadás volt és már nem kapható. Napközbeni kenegetésre nem volt rossz, kellemes színt és fényt adott az ajkaknak, az ápoló hatása azonban ezzel arányosan elég gyengécske volt. Elhasználtam, nem sírom vissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

Annath

2019. január 30.

Nem szerettem. Szárított, folyton újrakentem, aztán a kukában végezte, mert sosem nyúltam érte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Veronika8614

2018. július 29.

Ajakápoló mániás vagyok, nem bírom ki, folyamatosan újakat veszek, de ezt teljesen végig elhasználtam, nálam ez ritkaság. Engem gyönyörűen hidratált, tetszett a színe, és hogy csillog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

csemezb

2018. január 3.

Untam már az agyon ízesített ajakápolókat, ráadásul nem is voltak hosszantartóak, ezért gondoltam, hogy beújítok valami másra. A Labello meg ez ég és föld. Kb fél éve vettem, még mindig van belőle, és amikor nagyon durván kiszárad a szám, akkor is este bekenem és reggelre már nagyon puha és sokszor még reggel is érzem a számon. Az ára nekem teljesen megfelel, télre, őszre, tavaszra tökéletes számomra. 5* :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

natasha

2017. október 24.

Ha nincs kedvem rúzsozni és csak enyhe csillogásra vágyom,akkor ehhez nyúlok. Kellemes használni,jó az állaga,az illata,természetes. Diszkréten fénylik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 24.

Felhi1

2017. augusztus 31.

Télen vettem, azóta megvan, szeretem, lassan fogy és szép csillog, elég jól ápol.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Hencs

2017. június 1.

Szép összetevői vannak, nappalra szoktam felkenni ha épp nem rúzsozom a szám, jól teljesít. Száraz ajkakra még nem használtam, de normál/hidratált állapotban tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

Pityirpatyang

2017. március 24.

Akciósan vettem, mert az eddigi ajakápolóim nem értek túl sokat, s a szám fél óra múlva ugyanolyan száraz volt. Amint kipróbáltam az illata magával ragadott, a száraz ajkaimmal csodát művelt. Imádom, hogy ilyen "egyszerű" alapanyagokkal is tökéletesen hidratál. Nem akarok többé más ajakápolót használni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 24.

Antioxidánsok: Tocopherol