Alverde

Ár:   699 Ft   Kategória:   Kézkrémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2020. április 9.

Kategória:   Kézkrémek

Körömápoló krém száraz és töredezett körmökre

Segít intenzíven ápolni a berepedezett körömágybőrt, tápláló sárgabarack tartalmának köszönhetően. A krém gazdagon tápláló összetevői között szerepel a sárgabarack- és a szőlőmagolaj, a sheavaj és a vörös méhbalzsam.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Kacorka24

2021. október 13.

Tökéletesen teszi a dolgát! Nem az a fajta ápoló, amit reggel leöblítek, ez tényleg működik. A körmeimet is be szoktam kenni vele, úgy veszem észre, hogy jót tesz két lakkozás között.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 13.

marcsi1982

2021. július 29.

Tökéletesen SZUPER termék!!
Csak ez tudja helyretenni a kiszáradt körömágybőröm!
Ha tehetném 10 csillagot adnék

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 29.

Tökéletesen SZUPER termék!!
Csak ez tudja helyretenni a kiszáradt körömágybőröm!
Ha tehetném 10 csillagot adnék

mano

2021. április 3.

Mindig rettentő szárazak a körömágyaim, ezért muszáj kennem valamivel. Ha nem felejtem el használni, akkor szépen rendben tartja. Jó sűrű krém, nem szívódik be hamar, ezért csak este használom. Finom barackos illata van, az ára is olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 3.

Rommie77

2021. március 8.

Nagyon szuper kis krém, mondjuk szerintem praktikusabb lett volna valami applikátort adni hozzá, mert NAGYON ragad és nehezen szívódik be, szóval én általában egy darabka papírzsepivel szoktam bedörzsölni, hogy ne legyen minden olyan.
Amúgy tényleg hamar látványos javulást lehet elérni vele, én konkrétan végső kétségbeesésemben vettem meg, szóval kíváncsi voltam, mit tud kezdeni velem ez a termék. Kedves illata van, és nagyon jó INCIje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 8.

Gabriell

2021. január 20.

Tudom, hogy körömápoló krém, de én a kiszáradt ajkaimra vettem meg. Megelégeltem, hogy évek óta kutatok a tökéletes ajakápoló után, ami nem szárítja szét a számat vagy felvitel után nem csak csücsül az ajkaimon. Azt kell hogy mondjam: EZ A KÖRÖMÁPOLÓ ( 😂 ) BEVÁLT !!! Végre egy termék, amit nyugodt szívvel újravásárolhatok, mert annak ellenére, hogy rózsaszínes színe van, mikor felkenem az ajkaimra ez a szín valahogy eltűnik és szépen beleolvad a saját szám színébe. Gyorsan beszívja a bőröm, nem ragadós, nem szárít, sőt nagyon szépen hidratál. Természetesen a körömágyamon is kipróbáltam, tökéletesen működik ott is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 20.

kissagi19

2020. november 26.

Csak meg akartan lepni magam valami aprósággal, és őt választottam.
Sűrű rózsaszín paszta. Kevés kell belőle, és alaposan be kell masszírozni. Enyhe barack illata van, és ez hamar elillan.
Kifejezetten jót tesz a millió fertőtlenítés és kézmosás által berepedezett körömágybőrömnek.
Meglepődtem, milyen jó. Ajánlom mindenkinek, újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 26.

Csak meg akartan lepni magam valami aprósággal, és őt választottam.
Meglepődtem, milyen jó. Ajánlom mindenkinek, újravevős :)

pilleriin

2020. május 18.

A karanténos krémmániás videó miatt vettem meg, nem bántam meg! 10/10! alapdarab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Mantra

2020. május 9.

Csak este tudom használni, mert sokáig olajos marad a bőröm tőle. Valamennyit segít, de nem győzött meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 9.

eeniko

2020. április 1.

Körömre szuper, de bármilyen furcsán is hangzik, én néha a számra kenem. Mint egy nagyon szuper ajakápoló, úgy működik. Ha nagyon kiszáradt a szám, cserepes, akkor ez a kis krém csodákat művel vele. ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 1.

Qwerty

2019. december 12.

Az márka barackmagos olaja nagyon bejött, gondoltam fokozzuk az élvezeteket. Háááát....semmi. Tegyük hozzá, nincsenek rommá száradva és tönkremenve a körmeim, a körömágyak is rendben vannak, de amíg az olajnak még így is van látványos erősítő, fényesítő, bőrpuhító hatása, ennek a krémnek semmi. Elkenegetem azért, főleg olaj előtt, de úgy tűnik nincs rá szükségem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 12.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Lanolin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

A narancs héjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, illatanyag, bőrjavító (skin conditioning) és sűrűség szabályozó anyag.

Paprikakivonat, mely keringésfokozó, anyagcserejavító és melegítő hatású, így gyakran találkozhatunk vele cellulitisz elleni krémekben. A paprika kivonat irritáló hatású, erős kipirosodást okozhat, így érzékeny bőrrel kerülendő.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0