Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ficuskinky30, Módosítva: 2011. április 16.

MissNickole

2013. december 28.

Véleményem szerint az összes alverde szempillaspirál használhatatlan, egyiket se vegyétek meg:( Mind büdös, kenődik, lepereg, csípi a szemet stb.
Arról nem is beszélve, hogy a legfőbb összetevője a víz és az alkohol:) köszönöm:)))
Szerencsére én nem adtam pénzt egyikért sem, de az összeset volt szerencsém kipróbálni (a fekete színűeket).
-10 pont, ha lehetne ilyet adni, pláne egy natúr kozmetikában... borzalmas
Bár szerintem az egész márka úgy ahogy van kukás, több termékét próbáltam és nem volt olyan mire adtam volna egy pontot is....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 28.

-10 pont, ha lehetne ilyet adni, pláne egy natúr kozmetikában... borzalmas

cicatapmancs

2013. június 15.

Rajtam volt a húúú bevásárolok natúrkozmetikumokból mánia és ezt is meg kellett vennem. Hát így utólag inkább vettem volna az árából valami mást. A keféje szerintem borzalmas. A szempilláimon csak annyit változtat,hogy fekete színű lesz az összes, de se dúsabb,se hosszabb nem lett tőle. Nekem 2 óra után kezdett el leperegni. Számomra nagy csalódás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 15.

terke29

2013. június 15.

Június 14.:
Látom nem sokan szeretitek... :S
Én a mai "búúúfelejtő"vásárlásomkor jutottam hozzá egy ilyenhez.A Jessa termékekhez most Alverde és P2 termékek vannak hozzáfóliázva(idekint legalábbis).
Egyetlen Alverde sminktermékem volt eddig,amit úúútáltam, soha semmit még nem vettem ebből a márkából,nem is tervezem.Valamiért zsigerből elutasítom.
Még ki sem próbáltam rendesen,csak felkentem egy réteget,úgyhogy egyenlőre még nem annyira helytálló a véleményem,de elsőre tetszik a kefe,és a festék is igazi fekete.Ez az első natúr smink termékem,így én az illatát furcsállom kicsit,dehát van ez így.De újravenni nem fogom,mert megvannak a jól bevált spiráljaim,és ez a natúr izé biztosan nem kerül közéjük...
Update:
ilyen gyorsan még sosem jöttem updetelni...Ez sz@r.Bocsánatot kérek mindenkitől,akinek szúrja a szemét a szó,de ez akkor is sz@r.Nincs rá jobb jelzőm.
Ma reggel feltettem,és azóta 4szer kellett korrektorral a szemem alá javítani,mert ez a sz..lemászik,vagy lepereg,vagy nem is tudom mit csinál...már azon kívül,hogy csípi a szemem.Konkrétan,igazából,de úgy rendesen.Nem tudom...ez lenne a natúr kánaán?Mert akkor köszi,de inkább mérgezem magam tovább a műanyag dolgaimmal.Ekkora vacakot!!!!Ha tehetném,egyetlen csillagot sem adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 15.

Június 14.:
Látom nem sokan szeretitek... :S
Update:

kata26

2013. március 30.

Hát hadd szóljam le én is: nehéz kezelni, nem túl látványos, és legfőképp elkenődik. Az egyetlen pozitívum az illata volt, de ettől még semmi. :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 30.

alison

2013. március 10.

szörnyű :( jobban néztek ki a szempilláim magukban mint ezzel

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.

szörnyű :( jobban néztek ki a szempilláim magukban mint ezzel

nagyhedi

2013. február 18.

Elsősorban azért választottam, mert jó ideje már áttértem a natúr kozmetikumokra (én magam is sok kencét készítek), másodsorban pedig a barátságos ára miatt. Nekem egyáltalán nem jött be, kukában landolt pár alkalom után. Nem lehet vele szépen kifesteni a pillákat,hol ragacsos hol pedig lepereg. A lemosása is rémálom szóval ezt biztosan nem próbálom még egyszer..Az olcsó húsnak híg a leve tipikus esete forgott fenn:(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 18.

Arita

2013. január 27.

Nekem felemás tapasztalataim vannak ezzel a spirállal. Először nehezen boldogultam a keféjével, mindent összekent, de egy idő után ráéreztem. Az eredmény szép lett, fekete, sűrű, de nem összeragadt, dús pillák, elégedett voltam. Csak sajnos nagyon hamar elkenődik, elég a szememhez érnem és már lent is van, szóval cseppet sem biztonságos, viszont lemosni mégis nehéz, mert mindenfele folyik-kenődik. Az alsó szemhéjamról kész kínlódás eltávolítani. Összességében nem rossz, el fogom használni, ha már megvettem - szerencsére akciósan, mert többet költeni rá pénzkidobás lett volna - de többet nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 27.

sz.maura

2013. január 14.

sajnos nem jott be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 14.

sajnos nem jott be.

Kata lizator

2013. január 11.

Egyáltalán nem tartós, az még hagyján, hogy lepereg, de a felső szemhéjam feletti csontot (mélyítővonal felett) is összekeni! Ilyet eddig nem sok szempillaspirál produkált! Abszolút pénzkidobás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

biolamánia

2013. január 6.

Én teljesen meg vagyok vele elégedve. Nem pereg, nem kenődik, egész nap kitart. Jó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 6.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Esters, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

A sellak állati eredetű természetes gyanta, a lakktetű váladékából készítik. A műgyanták megjelenése előtt fontos, sokféle célra használt anyag volt. Alkoholban oldódik, elsősorban hajlakkokban, hajzselékben, körömlakkokban alkalmazzák.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.