Alverde

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. december 29.

Kategória:   Hidratáló krémek

• támogatja a bőr éjszakai regenerálódását valamit serketni az élettani funkcióit
  • rugalmassá, feszessé teszi a bőrt

Maniac

2019. június 17.

Ilyen árkategóriában nem vártam semmi extrát, és valóban is történt semmi említésre méltó. Az árának megfelelő hatásban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 17.

GD13

2017. július 22.

Jó északai krém pattanást nem okoz a bőrömet puhítja és az illata is kellemes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 22.

Jó északai krém pattanást nem okoz a bőrömet puhítja és az illata is kellemes

Edina1015

2017. július 7.

Bár még csak egy este használtam, de muszáj megdicsérnem! Az agyonreklámozott krémek megviselték az egyébként nem problémás arcbőrömet. (Kettő tégely is ott díszeleg a polcomon alig használt állapotban, mert nem tudom elhasználni, nem bírja a bőröm) Jött a megvilágosodás, váltok naturkozmetikumokra. 30 évesen már a bőröregedés megelőzésére is gondolva választottam éjszakára ezt a krémet a kis vadrózsa olajjal kiegészítve. Mire az ágyba értem szépen beszippantotta a bőröm és azt éreztem, hogy lélegzik. Mintha megkönnyebbült volna a bőröm.
Várom a folytatást és a pozitív tapasztalatokat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 7.

Várom a folytatást és a pozitív tapasztalatokat.

Naturbella

2017. június 21.

Életem első éjszakai krémje és egyelőre úgy érzem, hogy azonnal meg is találtam a számomra tökéletest! A 30-at betöltve már igényelte az arcom az extra hidratálást, száraz foltjaim voltak az orcáimon, amelyek eddig még sosem. Nappali társával 3 nap alatt rendbehozták a problémát!
Az illata pedig egy finom és édes sütire emlékeztet, amiből nem lehet eleget enni. :)
Mindenképp újravevős nálam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 21.

Mindenképp újravevős nálam.

KisTigris

2017. április 19.

Másodjára vettem újra...ez már mond valamit :D
2015 telén próbáltam ki először, tél végén egyik ismerősöm megjegyezte milyen szép a bőröm. És tényleg, semmi gyulladt pattanás. Szóval az én pattanásos, vegyes bőrömre tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 19.

Másodjára vettem újra...ez már mond valamit :D

Piippa

2017. március 18.

Nem barátkoztunk össze. Lehet többet is vártam tőle, nekem nehezen felszívódód, ragacsos érzést hagy maga után. Ami estére nem lenne zavaró, ha hatását is látnám, de ez utóbbi eddig elmaradt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

wboo

2017. február 8.

Jó az illata szerintem, lassan fogy, én a kezdeti ráncok ellen vettem, meglepődtem, hogy hidratál is, jól beszívódik, nem pattanásosít, stb. Mondjuk én nem vettem észre, hogy halványítaná a ráncokat, de ha ennyien mondják itt... lehet, hogy már sokkal több lenne nélküle :)
Annyit még hozzátennék, hogy igen, sűrű egy kicsit, de benedvesített kézzel teljesen jól el lehet oszlatni, én végül is majdnem mindent így viszek fel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 8.

Pilence

2017. január 26.

Egy honapja hasznalom es nekem jot tett a boromnek szepen hidratslja nem marad zsiros utanna az arcom szepen beszivja a szaraz borom.szep lett az arcborom puha selymes tapi tasu a kezdetleges racnok is halvanyodtak.jo kis krem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

mokojka

2017. január 22.

Nagyon kellemes kis kence ez! Gazdag,kellemes,tápláló,finom illatú. Szeretem használni,gránátalma olajjal keverem télen,így viszem fel az arcomra,nyakamra.Nem csípi a bőrömet,a szemkörnyéken sem,abszolút elégedett lehetek vele,jól kitalálták!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 22.

claudia.nyilas

2017. január 20.

Régebben olvastam róla nagyon jókat, aztán egy dm-es látogatásom alkalmával gondoltam ennyiért egy próbát megér. Kipróbáltam egy pár estén keresztül, de reggelre mindig zsíros jellegű, fényes volt a bőröm. Úgyhogy azóta csak dekoltázsra, nyakra használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 20.

Antioxidánsok: Hibiscus Syriacus Callus Extract, Tocopherol, Phytic Acid
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Alkoholok: Cetearyl Alcohol, Alcohol, Behenyl Alcohol
Emolliensek: Helianthus Annuus Hybrid Oil, Olea Europaea (Olive) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Acacia Decurrens/Jojoba/Sunflower Seed Cera/Polyglyceryl-3 Esters, Hydrogenated Coco-Glycerides, Arachidyl Alcohol, Helianthus Annuus Seed Oil, Behenyl Alcohol, Glyceryl Caprylate
Emulgeálószerek: Cetearyl Alcohol, Sodium Stearoyl Glutamate, Cetearyl Glucoside, Arachidyl Glucoside, Glyceryl Caprylate, Xanthan Gum
Tisztítószerek: Sodium Stearoyl Glutamate, Cetearyl Glucoside, Arachidyl Glucoside, Xanthan Gum
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Levulinic Acid, P-Anisic Acid, Linalool, Geraniol, Parfum/Fragrance
Tartósítószerek: P-Anisic Acid

A törökrózsa kérgéből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns és bőrvédő hatású összetevő. A Power Extension [HSB+R] nevű összetevő gyártója szerint a  hatóanyag - vagyis a törökrózsából kinyert aktív molekulák Rutin molekulákkal kiegészülve - a sejtlégzés fenntartásával segít a bőrsejtek anyagcseréjét optimális szinten tartani, simítja a mély és finom ráncokat (28 nap alatt akár 27%-al), ezen kívül a gátolja a túlzott a szabadgyökképződést, vagyis antioxidáns hatással is bír a bőrre, igaz, ezek az állítások sajnos még nincsenek független kutatások által is alátámasztva.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.