Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Kategória:   Szérumok, Kezelések

A PowerExtension hatóanyagot tartalmazó formula segíti a sejtanyagcserét és támogatja a bőrsejtek megújulását. Értékes Anti-Aging hatóanyagai csökkentik a ráncok kialakulását – egy fiatalosabb arcbőrért. A bio hialuronsav-komplex és a máriatövis olaj kisimítja a ráncokat és segít megőrizni a bőr hidratáltságát.

Kíméletességét bőrgyógyászati tesztek igazolják. Vegán termék.

Nem tartalmaz szintetikus tartósítószert, színezéket, illatanyagot, állati eredetű-és ásványi olaj alapú összetevőket. A felhasznált összetevők kiválasztásánál előnyben részesítettük az ellenőrzött ökológiai gazdálkodásból származó alapanyagokat.

Kielemeztük a hónap krémjét: Alverde Zell Aktiv Szérum Kék Hibiszkusszal

Catyx

2019. március 3.

Most pakoltam a fiókom, és most látom, hogy 3 üres flakonom is van belőle. Ami azt jelenti, hogy szeretem😊 Könnyű, gyorsan beszívódik, kompatibilis a többi kencémmel. Sietős reggeleken használom, Balea cseppentős fényvédővel keverve. De volt h PC 50 faktoros fényvédő alá használtam, nem is tudom h miért. Semmi problémát nem okozott. Szuper kis termék, puha pofit csinál.

Catyx
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 3.

tjudit0310

2019. február 4.

Gyorsan beszívódik. Napi kétszeri használat mellett láthatóan tisztább és kisimultabb a bőröm, habár mély ráncaim nincsenek. Az illata kellemes.

Update: Abbahagytam a használatát egy időre, de jelentősen megnőtt a fájó pattanások száma. Napi kétszeri használat mellett pár nap alatt jelentős javulást mutatott az arcbőröm tőle.

tjudit0310
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 4.

coffeeandme

2018. november 19.

Kellemes használni, finom illata van. Az állaga vizes, folyós, nagyon gyorsan beszívódik. Egyből puha lesz tőle a bőr és az alapozó is szépen rámegy. Tetszik a csomagolása, egyszerű, de szép, a pumpás megoldás pedig praktikus és higiénikus is. Ezek után a nappali krém verzióját is szívesen kipróbálnám.

coffeeandme
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

FDA

2018. október 28.

Finom az illata, puha, hidratált bőrt eredményez. Iszonyat gyorsan beszívódik.

FDA
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 28.

Finom az illata, puha, hidratált bőrt eredményez. Iszonyat gyorsan beszívódik.

Zsofiii07

2018. június 30.

Gyorsan beszívódó, jó hidratáló termék.

Zsofiii07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

Gyorsan beszívódó, jó hidratáló termék.

vadaszokutambolkotrodj

2018. június 26.

Ez a kis csoda a 2. helyen van a polcomon a vadrózsa olajom után. Az utóbbit hetente párszor használom,ezt viszont minden este az éjszakai krémem előtt. Hamar felszívódik,inkább vizes,mint krémes. Nagyon jól hidratál, reggel kisimult,kipihent arccal ébredek. Az apró ráncokat szépen kezeli. 30 felett vagyok,de szerencsére nem látszik, talán, ennek a szérumnak is köszönhetem :)

vadaszokutambolkotrodj
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

abicicaaa

2018. június 24.

Aranylag szep osszetevoi miatt vettem, semmit sem vartam tole, csupan egy plusz lepesnek szantam.
Nos, nemtudom, hogy a parfum vagy az alkohol volt-e a hibas, de egy het hasznalat utan rendesen kiszaritotta a kisse vizhianyos boromet, ami meg pattanasos is, szoval rontott a dolgok allapotan.
Az illata pedig nagyon intenziv. Illatositott testapolo szinten.
Kezkremkent vegezte az illata miatt.
Jaj, es nagyon keves eleg belole, seperc alatt beissza a bor ezt a kis konnyed cuccot.

abicicaaa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 24.

Az illata pedig nagyon intenziv. Illatositott testapolo szinten.
Kezkremkent vegezte az illata miatt.

KisTigris

2018. június 18.

Az éjszakai szérumból második tubusomat fogyasztom és szuper. Eljött az idő, hogy a nappalit is kipróbáljam.

Up date: pattanásos lettem tőle :(
Marad az éjszakai.

KisTigris
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 18.

Up date: pattanásos lettem tőle :(
Marad az éjszakai.

Sunnyvagyok

2018. április 28.

Alapvetően zsírosabb bőrömre kerestem valamilyen hidratáló szérumot tavaszra - nyárra, ekkor választottam őt. Így 30 felé közeledve az sem kizáró ok, hogy a prevencióra is gondoljak, így nagyon jó döntés volt ez a szérum. Amellett, hogy lágy és könnyed a textúrája, az én bőrömet nagyon jól hidratálja. Felkenés után könnyen beszívódik, nem hagy zsíros nyomot, a bőröm pihe - puha marad a használata után.
Sminkalapnak is kiváló! Tudom ajánlani! :)
Az illata nagyon finom édeskés, nekem kifejezetten tetszik!

Biztos, hogy a nyáron újra veszem ahogy elfogy, viszont őszre- télre kevés lesz sajnos.

Sunnyvagyok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 28.

Sminkalapnak is kiváló! Tudom ajánlani! :)
Az illata nagyon finom édeskés, nekem kifejezetten tetszik!

bstr13

2018. április 3.

Remek termék, nagyon könnyed, alacsony viszkozitású, gyorsan beszivódik, vizes bőrre kenve mégjobb. Smink alá is megfelelő, pedig az én bőröm olajos, gigantikus pórusokkal. Meleg napokon arckrém helyett is ezt használom esténként. Egyébként nem helyettesit egy hidratálókrémet.

bstr13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

Antioxidánsok: Hibiscus Syriacus Callus Extract, Tocopherol, Phytic Acid
Hidratálók: Glycerin, Betaine, Sodium Hyaluronate

A máriatövis magjából kinyert olaj. A máriatövisnek orvosilag is elismert és bizonyított májvédő, májtisztító hatása miatt elsősorban a szájon át történő használata a jellemző, kozmetikai készítményekben viszont ritka összetevő, ha mégis, általában olajos készítményekben, és szérumokban találkozhatunk vele. Az összetevő gazdag linolsavban és olajsavban, amik a bőr természetes védőrétegének fontos elemei, így a bőr számára hasznos összetevők.

A Spilanthes acmella, magyar nevén iskolavirág vagy ábécéfű kivonata. A Truthanaging azt írja, hogy az összetevőt a botox természetes alternnatívájnak tartják, mivel helyileg alkalmazva oldja az izomfeszültséget, ezáltal simítja a ráncokat.

A törökrózsa kérgéből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antioxidáns és bőrvédő hatású összetevő. A Power Extension [HSB+R] nevű összetevő gyártója szerint a  hatóanyag - vagyis a törökrózsából kinyert aktív molekulák Rutin molekulákkal kiegészülve - a sejtlégzés fenntartásával segít a bőrsejtek anyagcseréjét optimális szinten tartani, simítja a mély és finom ráncokat (28 nap alatt akár 27%-al), ezen kívül a gátolja a túlzott a szabadgyökképződést, vagyis antioxidáns hatással is bír a bőrre, igaz, ezek az állítások sajnos még nincsenek független kutatások által is alátámasztva.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.