Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2017. június 18.

Kategória:   Szappanok

Limitált kiadás

Ápolja és tisztítja az érzékeny bőrt.

hopihe11

2015. július 5.

Magyon szeretem az alverdésfolyékony szappanokat, ezt is. Nem szárítanak, kellemes az illatuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 5.

diabereg

2014. augusztus 30.

Az illata nekem nem tetszik, és a kezemet szárította is, habár nem annyira vészesen, mint más folyékony szappanok... Valahogy elhasználtuk, de nem fogok újra ilyet venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 30.

Arven

2013. december 3.

Nekem nagyon tetszik az illata: nem erős és nem marad utána órákig szintetikusparfüm-illatú a kezem. Zavar, hogy egy kézmosáshoz 2 pumpálásnyit kell elhasználni, miért nem lehetett sűrűbbre készíteni? Ha meg csak alkohollal tudnak aloe verát kivonatolni, akkor inkább ne legyen benne. Mellette szóljon, hogy a "parfum" összetevő természetes illóolajok keveréke, tehát a piros pöttyöt nyugodtam be lehetne zöldíteni, vagy legalább sárgítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 3.

mimi49

2013. szeptember 19.

Elégett vagyok vele, tisztít, még a zsíros ragacsokat is leviszi hideg vízzel. Nem szárítja a bőröm (normál folyékony szappanoktól ki szokott repedni a bőröm), mérsékelten habzik is. Az illatát szeretem. Szerintem újraveszem majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 19.

bergamott

2013. június 3.

Érdekes, hogy alkoholt éreztek az illatában, én azt nem érzem. Engem a gyógyszertári fürdetőkre emlékeztet, ami nekem kellemes emlék, mert fürdetéskor használtam amikor kicsi volt a lányom.

Nem szárít, tényleg nem habzik, de valahol azt olvastam, hogy ami habzik, az nem is olyan jó (már összetevők szempontjából).

Én kifejezetten elégedett vagyok az adagolt mennyiséggel, mert a lányom határozottan szokta lenyomni a pumpát, ezzel nagy adagot kap más szappanokból és száraz a keze. Ebből pedig jóval kevesebb jön.

Előbb-utóbb újra veszem, de ki szeretnék próbálni párat a tesói közül is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 3.

Előbb-utóbb újra veszem, de ki szeretnék próbálni párat a tesói közül is.

Lala

2013. április 20.

Nem tetszik az illata, egyszerűen nem jó. Nem fogom újravenni. Próbálkozok majd az utántöltős más illatú változatával a viszonylag kedvező összetevők miatt. Remélhetőleg azért jól tisztít, sajnos labor hiányában nem tudom megállapítani hogy mennyi baktérium maradt a kezemen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 20.

vds

2013. március 27.

zavaróan alkoholszaga van, szárít is, és folyton beleragad az adagolóba - az összetevők miatt jóindulatúan adok egy kettest. újravenni biztosan nem fogom, mert otthon kvázi megtiltották :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 27.

Netti1987

2013. február 26.

Diszkrét-semleges illat, krémes állag, nem szárít, én elégedett vagyok vele, nem hiányolom a habosító hatást,mint az előző hozzászólók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

cobie

2012. december 26.

Nagyon nem tetszik ez a szappan. Kellemetlen szaga van, olyasmi, mint a sörgyárban a maláta. Egyáltalán nem habzik. Ez persze jó, mert nem szárít, de semmi detergens hatása nincs, így az is felmerült bennem, hogy tisztít-e egyáltalán. Tudom, hogy nem kifejezetten arra való, de néha folyékony szappannal szoktam kimosni egyszerűbb foltokat, ha épp csak az van kéznél. Ezzel is próbáltam a múltkor valamit, de semmi hatása nem volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 26.

horzso

2012. október 27.

Iszonyú :) Szeretem a levendulás változatát, de ez egyáltalán nem habzik. Olyan, mintha egy lemosandó kézkrémet kennék a kezemre. Az illata nulla, de hát gondolom a rizsnek nincs is... szeretem a natur dolgokat, és együtt tudok élni azzal, ha valami nem habzik nagyon, de ez azért túlzás...Pozitívuma, hogy nem szárítja a bőröm. A család elzárkózott a használata elől, úgyhogy egyedül próbálok a végére érni :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. október 27.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice