Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   DM   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: encimokus, Módosítva: 2016. május 13.

Kategória:   Kézkrémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Intenzív ápolást nyújt az érzékeny bőrű kéznek.

Bagagabcsi

2015. december 9.

Abszolút kedvenc, nagyon szeretem az Alverde termékeket, köztük ezt is. Az illata kellemes, állaga könnyű, gyorsan felszívódik, nekem egy időre megoldja a kézszárazság problémáját.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 9.

hopihe11

2015. július 5.

Nagyon könnyű krém, hamar beszívódik, nekem ennél sajnos töményebbek jönnek be. Kb. 5 perc múlva úgy néz ki a kezem, mintha be sem kentem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 5.

Dius24

2014. március 21.

Szerintem egész jó az illata is tűrhető az állaga is jó ár elég zsíros érzést hagy maga után!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 21.

Dba

2014. március 15.

Jól hidratál, finom az illata és gyorsan beszívódik! Viszont ha nagyon ki van száradva a kezem akkor nem sokat használ, de hétköznapokra teljesen jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 15.

Shennny

2014. február 19.

Update:
Szörnyű! Két használattal úgy kiszárította a kezem, hogy darabokban hullik róla a bőr! Ilyet még soha semmi nem csinált nálam.

Tetszik, de zsíros érzetet hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 19.

Update:

Tetszik, de zsíros érzetet hagy maga után.

jkrisztie2

2014. február 14.

Féláron vettem, szerintem kiárusítják. Egész jó kis kézkrém ez!
Megérte az árát!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 14.

Féláron vettem, szerintem kiárusítják. Egész jó kis kézkrém ez!
Megérte az árát!

enikova

2014. február 10.

Nagyon jól hidratál, viszont a kezem szabályosan fénylik, miután teljesen beszívódott a krém. Negatív, hogy nem teljesen szívódik be még a kevés mennyiség sem, kézmosásnál mindig érzem, ahogy lemosom. Az illata és állaga tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 10.

ficuskinky30

2014. január 30.

Nekem nem jött be, vissza is vittem a boltba: nagyon zsírosnak és nehéznek éreztem, de kb. 20 perc után meg tiszta száraz volt a kezem, erős savanyú szaga van, és még viszketett is a kezem tőle. Második helyen az alkohol benne - így nem is csoda. Csak tudnám, miért rakják az alkoholt minden Alverde termékbe...! Pedig annyira csípném amúgy...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 30.

toth.ildi

2014. január 11.

Nálam is mindig van, épp most fog elfogyni, az illata valóban natúr, nem zavaró, megfelelően hidratál én nem érzek releváns különbséget a körömvirágoshoz képest.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 11.

F_Etti

2013. december 19.

Nekem tetszik az illata, natúr. Nagyon pici is elég belőle, megfelelően hidratál. Nem hagy zsíros érzetet, a kiszerelése pedig pont táska méret. Mindig nálam van :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract