Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   700 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2015. június 3.

Kategória:   Testápolók

Lágy krém E vitaminnal és mandulaolajjal az arcra és a testre.

Tvylvis

2016. július 19.

Teljesen korrekt általános krém, ami nálunk elengedhetetlen. Egyrészt a férjemnek kell egy ilyen, nem lehet túlterhelni őt a különböző kencékkel. Ezt használja lábra, arcra, kézre. Másrészt én is szeretek egy ilyen krémet vinni utazásokra. Korábban vittem a fél fürdőszobát (mind a dekortermékek, mind az arc- és testápolási krémek terén), aztán megtapasztaltam, hogy a negyedüket használom. Azóta mindig egy ilyen jön velem, bár tény, hogy én arcra nem használom, maximum vészhelyzetben. Azonban testápolónak, kéz- és lábkrémnek bevált. Szerintem egyáltalán nincs vajas állaga, sokkal hígabb, mint a makadámiadiós testvaj, viszont sűrűbb egy flakonos terméknél. Kicsit többet kell kenegetni, hogy beszívódjon, de nem vészes. Rajtam nem hagy semmilyen fura réteget, kézkrémként használva is elég gyorsan lehet utána ügyködni. Az illata számomra semleges, nem rossz, nem is lettem szerelmes belé (bár nekem általában sincs bajom az Alverdettermékek sokszor jellegzetes háttérillatával). Elég semleges krémillat, ami azért a férj szempontjából nem elhanyagolható dolog. Korrekt mennyiséget kaptunk korrekt áron. Én azért nem sírok, hogy limitált, találni bőven hasonló terméket a boltokban, natúrkozmetikumokból is. Bár azt nem értem, hogy az Alverde miért nem hagyta a szortimentben, hiszen ilyen termékük nincs. Kap egy rendkívül erős négyest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 19.

eeniko

2016. április 12.

Első alkalommal kicsit csípte az arcom, de adtam neki még egy esélyt és nem is rossz. :) Nem kifejezetten az aromra vettem, de kipróbáltam. Testápolóként nálam bevált, és egyáltalán nem szárította ki a bőröm. Kicsit ragadós érzet marad utána, de ez egy kis idővel megszűnik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

jégvirág

2016. február 1.

Nálam ez a krém nagyon leszerepelt. Anno épp szükségem volt egy jó testápolóra és hát az itteni jó vélemények hatására erre a kreációra esett a választásom. Nem vált be se testre, se arcra, de még kézre sem. A legrosszabbul nálam az arcomon teljesített (csak párszor használtam). Az arcom égett tőle, piros lett és még szárazabb. A testen használva már nem jelentkezett ilyenféle irritáció, viszont valami hihetetlen módon hámlóan szárazra kiszárította a bőrt. Kézkrémnek sem jó. Nagyon szárít!
Ami az állagát illeti: normál krém állag és viszonylag hamar beivódik. Az illata szerintem alkoholos és olyan műszójás. Néha vélek felfedezni - érezni egy enyhe púderes illatot is, de az alkohol, ill. a műszója "illat" így is dominál.
Eddig nagyon úgy tűnik, hogy számomra minden alverdés krém csak irritációt vagy szárazságot okoz (nem ez az első alverdés krémem). Azt hiszem jobb lesz, ha inkább kerülöm a márka krémjeit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. február 1.

telelle

2016. január 28.

Mennyire örültem neki, hogy ezt mindenhova lehet kenni, arcra, testre, és kezre is... hát arcra semmiképp se tetszett, úgyhogy inkább vettem normális arckrémet. Kicsit savanykás illata van, ami sokkal jobb, mintha édes lenne, bár nem mindig vágyom rá. Kicsit lassan szívódik be, ragacsos marad utána jó ideig, de ez inkább csak lábon zavar. Ezt még elfogyasztgatom, de nem estem szerelembe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

ayse

2015. december 27.

Ketszer kentem.sajnos nemjottbe :( valami reteg marad utana..itt all csak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 27.

Ketszer kentem.sajnos nemjottbe :( valami reteg marad utana..itt all csak.

p.monicica

2015. július 24.

Nekem nagyon tetszik ez a krém .
Szerintem egyáltalán nem testvaj állagú ,attól jóval lágyabb és könnyebb.
Könnyen beszívódik ,és tetszik hogy nem édes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 24.

Nekem nagyon tetszik ez a krém .
Szerintem egyáltalán nem testvaj állagú ,attól jóval lágyabb és könnyebb.
Könnyen beszívódik ,és tetszik hogy nem édes illata van.

bridzsi08

2015. július 21.

Pár hete fedeztem fel a makadámdiós testvaj mellett, amit már évek óta használok és amúgy semmi problémám nincs vele, de gondoltam nem kockáztatok óriásit ezzel a 700 Ft-tal. Egyelőre nincs negatívum, sőt jobban tetszik, mint a makadám vaj, mert semlegesebb az illata és nyáron, ebben az izzadós melegben jobban szeretem a könnyedebb krémeket. Annak ellenére, hogy lágy krém, ugyanolyan jól táplál és hidratál, mint a testvaj, ráadásul mellette szól, hogy könnyebb elkenni és hamarabb beszívódik. Szerintem legközelebb is ezt veszem, nem a testvajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

regidomi

2015. július 10.

Nem tudom, ez új-e, eddig nem láttam ilyet. Imádom az Alverde makadàmdiós testvajat, ez éppen mellette volt, amolyan férjnek való mindenes kéz-láb krémnek vettem, kenni bárhova. Kibontottam, hát nagy meglepetés, ez szinte totál olyan mint a testvaj, csak alig érezhető leheletnyi uniszex illattal. Sűrű, de könnyen beszivodik, vajas állagú, szinte illat mentes. Utána az érzés is szuper, egyelőre, nagyon tetszik, remelem igy is marad. Eddig abszolút 5 csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 10.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol