Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2013. december 13.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Reese

2016. szeptember 17.

Szettben vettem az illat miatt, a tusfürdőt pikkpakk elhasználtam. Jó az illata, de nem szoktam testápolózni, csak nagyon ritkán, inkább télen hetente max 1x. Normál bőrre jó lehet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 17.

eliana10

2016. február 10.

Csomagban vettem. Jó állagú, nem folyós, kellemes édes-citromos illat, nagyon különleges. Könnyen beszívódik, jól hidratál. Normál bőrre megfelelő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 10.

reni24

2015. november 18.

A csomagot a névnapomra kaptam és azóta is imádom. Mind 3 terméknek nagyon jó illata van.A testápoló hamar beszívódik és nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 18.

balkanfan

2015. szeptember 23.

Hirtelen elhatározásból vettem meg a csomagot (tusfürdő, testpermet és testápoló), mert nagyon megfogott a hangulata, amit sugárzott és ugyan megszogolni nem tudtam, de abban bíztam, hogy összetevők alapján nem egy édes borzadványért adtam pénzt. Jó ideje nem használok illatosított testápolót, ezért kicsit tartottam is tőle, hogy esetleg ragadni fogok, viszketni fog a bőröm, de szerencsére semmi ilyen nem történt. A 3 termék "együttes" használata után nem túl tolakodóan nagyon kellemes illat lengi körül az embert - ugyan nem tart túl sokáig, de ezt nem is várnám tőle. A testápoló ugyan picit nehezebben szívódik be, mint azok, amiket az utóbbi időben használtam, de bátran veszem elő reggel is, mert 10 percnél hosszabb időre nincs szükség a teljes beszívódásához. Ha éppen úgy adódik majd, bizonyára újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 23.

ildi74

2015. szeptember 5.

Év elején vettem akciósan, kiárusították mert limitált termék volt. Krémtúró illata van, amely hamar elillan, könnyed állagú, szerintem hamar beszívódik, én ragacsosnak sem éreztem, kellően hidratál, az összetétele jó. Nem csodaszer, de öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

candus

2015. május 31.

A kiszáradt könyökömmel ez sem tudott mit kezdeni, de szerintem natúr termékhez képest elég jó kis cucc ez. Mondjuk az illatától ennek is besokalltam a vége felé, de alapjában véve jó volt használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 31.

Imola5

2015. február 1.

Nagyon jó az illata. Jól kenhető, hamar beszívódik, valamint hidratál is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 1.

Nagyon jó az illata. Jól kenhető, hamar beszívódik, valamint hidratál is.

Christy

2014. december 17.

Az illata teljesen megbabonázott, jól hidratál, könnyen beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 17.

Az illata teljesen megbabonázott, jól hidratál, könnyen beszívódik.

zsazsa

2014. december 15.

Jaj de imádtam az illatát! Citromos, túrós, vaníliás süteményre emlékeztetett! És a bőrömön is nagyon kellemes illata volt. Hidratálása nyárra megfelelő, most biztos, hogy kevés lenne a télen elég száraz bőrömnek, de sajnálom, hogy nem raktároztam el belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 15.

cherrygarden

2014. július 30.

Nagyon sajnálom, hogy a testápolónak nincs olyan illata, mint a tusfürdőnek!:(((((
Pedig nagyon jó kombó lenne. Nekem maga az állaga megfelelő, jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 30.

Pedig nagyon jó kombó lenne. Nekem maga az állaga megfelelő, jól hidratál.

Antioxidánsok: Tocopherol