Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: feredith, Módosítva: 2014. március 21.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Balzsamos szemfestéklemosó körömvirág-kivonattal.

Ano

2015. november 16.

nekem sajnos nem vált be, a szemsminkkel nem tudott mit kezdeni. akartam szeretni, de kuka lett a vége. a kamillás illatot pedig eleve nem csípem. maradok a mici víznél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

HarmonyBunny

2015. július 10.

Idejét se tudom mióta használom. Ebből következik, h én nagyon meg vagyok vele elégedve.
A szemsminket könnyen feloldja. A krémet közvetlenül a csukott szememre viszem fel, dörgölöm egy kicsit (persze csak finoman :P) és a nedves törlőkendővel letörölve már le is jött a smink 80%.
Az egyetlen negatívuma, h néha valóban csípi a szememet sajnos (nem feltétlenül attól függ, h belement-e vagy sem...).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 10.

szegfűszeg

2014. április 1.

az én bőrömnek nagyon nem volt jó. előjött az ekcémám a szemem körül tőle, és még a szemfestéket sem szedi le ripsz-ropsz, rengeteget kellett dörzsölnöm hogy a Clinique-os szempillaspirálom lejöjjön. ja és még csípte is a szememet. azért kap 2 pontot, mert az összetevői nem olyan rosszak, bár ez mit sem ér, ha nem tudom használni :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 1.

biondi

2014. március 3.

Nagyon jól lemossa a szemfestéket, a spirált és a tust is: én a vattakorongot is bevizezem meg a pilláimat is, aztán teszek lemosót a vattára, és így tényleg nagyon jól lehozza a festéket, és szerintem ápol is, bár kissé csíp néha. Sokkal jobban szeretem, mint a kétfázisúakat, nálam eddig ez a legjobb! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 3.

Pansy

2014. február 9.

Nálam jobban szerepelt, mint a másik szemfesték lemosójuk, de még mindig nem az igazi. Akárhogy próbáltam (az itt ajánlott vizezős módszert is beleértve), sehogy sem akarta leszedni a tust a szempillák tövéről. A smink feltételekor az igazításra jó, de esti lemosásra semmiképp. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. február 9.

e.m.e.s.e

2014. január 19.

UPDATE: Közben megváltozott az összetétele, aminek köszönhetően az állaga is (már nem annyira viaszos). Most már egyáltalán nem tapasztalom, hogy csípné néha a szememet. (Bár az is lehet, hogy én vagyok ügyesebb. :))

A második flakont fogyasztom el belőle. Mindenképpen a krémes szemfestéklemosókat támogatom, ugyanis környezet- és pénztárcakímélő megfontolásból nem használok vattakorongot sminkeltávolításra. Csukott szememet bedörzsölöm vele, majd vízzel leöblítem. Lehetséges, hogy az én technikámmal van a gond, de nem távolítja el maradéktalanul a sminkemet (annak ellenére sem, hogy nem vízálló szempillaspirált használok), valamint, ha véletlenül belemegy a szemembe, csípni szokta. Ha találok ár/érték arányban jobbat, lecserélem, egyébként szeretem.
(A L'Oréal De-maq' Expert kasmír sminkeltávolító tej volt a kedvencem, ha az visszakerülne a forgalomba, nagyon boldog lennék.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 19.

melindae

2013. december 19.

Eddig a kétfázisú alverde lemosót használtam, kb 2 évig. Gondoltam kipróbálom ezt is, de barátkoznunk kellesz egy ideig :) , mert picit nehéz kinyomkodni és sokáig tart lemosni a spirált, sőt tegnap nem is sikerült rendesen, de még majd próbálkozok a lent olvasott "bevizesítés" trükkel :) Az jó, hogy nem csípi a szemem, a kétfázisúnak ez néha sikerült.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. december 19.

Aaaudrey

2013. november 14.

Próbáltam a kétfázisu lemosót is, de nekem ez a krémes jobban bejön. Nagyon szeretem, jó az állaga, illata, szépen leszedi a szemfestéket.
És még natúr is, nem is olyan drága. Azt hiszem nem kísérletezek tovább, ha elfogy biztos ezt fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 14.

Kicsi79

2013. október 1.

Imádom. Gyönyörűen leszedi a sminket, nem csípi a szemem, és ami számomra a legfontosabb, nincs az az olajos érzés utána, mint a kétfázisú szemfestéklemosóknál, sőt mintha egy ápoló krémet kentem volna fel, olyan jó kis hidratált lesz tőle a szemkörnyék. Nincs az a kényszerem, hogy most azonnal le kell mosnom a lemosó maradványát. Sokadszorra vettem már újra és újra és nem is vagyok hajlandó másra áttérni. Meglepő volt, hogy milyen sokáig elég, mert tényleg csak egy pöttynyi elég belőle szemenként. Nálam alap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 1.

Lunita

2013. szeptember 6.

Minit vettem régen,nagyon jóljött,mert nem volt nálam,de nem vettem meg utána a nagyot,mert még próbáltam mást is. Kicsit csíp,de nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract