Alverde

Ár:   1999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2016. október 21.

Ár:   1999 Ft

8 árnyalatú szemhéjfesték paletta, mely tartalmaz egyárant matt és krémes textúrájú színeket is. Aplikátorral.

kiskacsa480

2020. augusztus 3.

Akciósan jutottam hozzá de már az akció előtt sokáig szemeztem vele. Nagyon szeretem ezt a palettát annak ellenére, hogy valóban picit porózusabb. Szép nude variációkat lehet készíteni vele a mindennapokra és az utolsó két szín (barna-fekete) pont megfelelő ha mélyíteni, erősíteni szeretnénk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

pinkqueen

2019. augusztus 3.

Alapjáraton szeretem az alverde termékeket, de ez nem volt jó választás. Nagyon porzik, kenődik, nem tudom elhasználni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

AzAKismacska

2019. április 26.

Az Alverde termekeit annyira szeretnèm szeretni! Imàdom a matt chubby stick klónt, a színezett ajakbalzsamjaikat, a jelly lipsticket, a samponokat, szappant, a Hydro alapozóból pedig mindig van itthon, a marvanyos naaagy pirosito (amit kva okosan epp kivonnak a forgalombol...) kimagaslik a drogerias kinalatbol.
SOS kellett egy mindennapokban hasznalhato paletta. Ez jonak tunt, szeles, valtozatos szinskala, de megmarad a nude-pasztell vonalon. Egy ilyen irodapatkanynak, mint en pont megfelel, hogy nincsenek benne neonzoldek es extremitasok.
DE ezt a termèket nem hiszem el! A 3. barack egesz jo alapozószín, ès a 6. sotetbarna arnyalat egesz jo arnyekot epit. Ezeken kivul, a színek pigmentaltsaga eleg nyomi ( illetve, a kek es a fekete is jonak tunik, de foltosodnak). Hiaba teszek alà primert, hiàba alapozom meg egy kis atlatszo puderrel, a paletta egyik fele kèt óra mulva nem latszik, a masik fele foltosodik. A hozza kapott pici applikatort utalom.
A csomagolas aranyos, van 2 hasznalhato szin, es az osszetevok baratsagosak. Biztos en vagyok garasoskodo, de 2000 ft-ert, azert icipicit tobbet varnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 26.

Szamesz

2019. február 5.

Szeretem, a színeit, az állagát viszont már kevésbé mert elég porolós, de ettől függetlenül szuper kis termék. Tetszik, hogy van benne tükör, praktikus. Azért vettem mert bio és a szemeim, környéke elég érzékeny. Bevállt de nem lesz a kedvencem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 5.

sprefectesse

2018. május 23.

Alapvetően utazáshoz vettem (meg mert nem bírok ellenállni a nude szürkés-barnás színeknek), és teljesen jól szuperál, mostanában sokszor nyúlok érte. Sőt, akkor helyet hagytak az egy kis nyomi aplikátoruknak, hogy azt kiszedve két rövid ecsetem is elfér benne. Hurrá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 23.

Hanachan

2018. április 16.

Nagyon hasznos a beépített tükör, nagyon szép,pigmentált színekkel van tele, kellemes a fedése is és sokáig fent marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Katuska78

2018. április 7.

Nagyon porol, rettenetes! Kuka!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 7.

Nagyon porol, rettenetes! Kuka!

jajanna

2018. február 3.

Nem a legpigmentáltabb paletta, az biztos.. De szépek az árnyalatok, és mivel biomárka, ezért az érzékeny szemekre is használható. Viszont nagyon porol. De a húgom szereti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

CeCeDrake

2018. február 3.

Egy éve vettem. Most eszembe jutott, mert előkerült. Talán ha 2x használtam. Abszolút felejthető darab. Porzik, nem is pigmentált és ehhez képest drága.
Szerintem egyáltalán nem éri meg, még féláron sem, nemhogy 1999 Ft-ért! Ebben az árkategóriában sokkal jobb minőségű paletták vannak!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

Pirkko

2017. november 16.

Sajnos nekem nem annyira jött be. Nagyon porzik, és nem túl pigmentált. Hasonló árkategóriában sokkal jobb paletták vannak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Bisabolol
Hidratálók: Magnesium Stearate, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Bonyolult összetételű szilikát, mely a szilícium mellett bórt és alumíniumot, és változó mennyiségben vasat, magnéziumot, mangánt, kálciumot, káliumot, nátriumot, lítiumot és fluort is tartalmazhat. A CosIng hivatalos besorolása szerint sűrűség szabályozó anyagként használt a kozmetikumokban. E szerint a szabadalom szerint a tourmaline használható bőr- és hajtisztító termékekben arra, hogy csökkenteni lehessen a tisztítóban lévő felület aktív anyagok mennyiségét. Paula Begoun szerint nincs semmilyen hatása sem a bőrre.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.