Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nusy02, Módosítva: 2012. január 20.

merdzso4

2019. szeptember 27.

Nekem kedvenc. Évek óta használom. Nagyon kellemes szolid az illata, puha vékony az ecsete, könnyű vele húzni az ívet. Könnyen lemosható. Annyi pici hátránya van, hogy pár óra után megkopik, én rászoktam erősíteni olyankor. (Lehet, hogy csak a zsíros bőröm miatt van)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

DJilla

2019. június 18.

Nagyon szerettem volna, ha együttműködünk, de nem jött össze. Ahogy előttem már többen említették, az állaga nagyon folyós, vízsszerű, nehezen száradó, kenődik és nem is tartós. Nem tudtam elhasználni, nagy csalódás volt sajna. Persze lehet, hogy azóta reformulálták - én akkor helyette a Terra Naturi tusára váltottam, ami viszont nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 18.

cattitude

2018. december 6.

szeretem ezt a szemhéjtust, sok drogériás tus bántja a szemem, de ez nem. az állaga nagyon folyós és vizesnek tűnhet sok más tushoz képest, de szerintem megszokható. a színe picit gyenge az én ízlésemnek, de 2 vonal már egészen erőteljes. meglepően sokáig bírja a szemhéjon, mondjuk az enyém nem zsíros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

cukicsajszi

2018. október 8.

Nekem bejött! Szép fekete, tartós és még vegán is. Mi kell még? :) A mindennapi sminkem egyik alapdarabja lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 8.

csalibaba

2018. május 30.

Sokféle szemhéjtust használtam az elmúlt 12 évben, de talán ehhez ragaszkodom a legrégebb óta. Eredetileg azért vettem 3 éve, hogy ha már minden nap sminkelek, jó lenne egy kicsit természetesebb termékeket használni, nem is volt drága, gondoltam egynek jó lesz. Nem volt azonnali szerelem, de most már nagyon sokszor újravettem, és nem is szívesen váltanék másra. Tényleg szénfekete színe van, vékony és hajlékony az ecsete, amivel az egészen szolíd vonaltól a hatalmas cicaszemekig bármit meg lehet valósítani, szeretem az állagát (néha, ha régi terméket fog ki az ember a boltban, vagy régóta áll otthon, akkor fura tud lenni: túl híg, kevés színnel, de azt találtam, hogy olyankor alaposan fel kell rázni, és utána működik). Nekem baromi tartós, pont most hétvégén egy esküvői brutálsminken is bevetettem, és mivel hajnalban estünk haza enyhén ittasan, nem mostam le (tudom, szégyen), másnap belenéztem a tükörbe, arra számítva, hogy pandamaci leszek, de ugyanolyan tökéletesen állt, mint, amikor feltettem.
Nekem abszolút kedvenc.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Nekem abszolút kedvenc.

Vanda234

2018. február 15.

imádom 😍 könnyű vele dolgozni és napi 8 10 óran keresztül se mozdul el a Lorealosoknál is sokkal jobb és barátaibb az ára megéri kiptóbálni én biztos újbol veszem😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

ildi95

2018. február 15.

12 órán át is tökéletesen megmarad a szemhéjamon. Szép élénk fekete színe van, könnyű vele dolgozni. Van néhány hátránya, például nagyon sok anyagot vesz fel, így sokáig tarthat a maszatolás, hogy megfelelő mennyiséget lehessen felkenni. Ezen kívül ár-érték arányban szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

evlinolimpia

2017. október 22.

BORZASZTÓ, Glamour napokon vettem meg, gondoltam veszek vegán tust magamnak.. De ez valami botrányos. Alig fog, túl vizes az állaga.. az ecsete igaz, hogy hihetetlen vékonyan fog, de ha nem fog a festék akkor teljesen mindegy, hogy hogy lehet vele vonalat húzni..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 22.

Sophie0727

2017. május 29.

Nekem nagyon jól bevált. Alapozás természetesen elengedhetetlen hozzá, de szerintem egy folyékony tusnál ez alapból elengedhetetlen. Megfelelő előkészületekkel viszont nagyon szép a színeredmény, nem mozog el. Talán az ecset nem az igazi, ehhez ajánlatos más típusú ecsetet használni, bár én szoktam alkalmazni a gyári kis fejet, nagyon vékony eredményt lehet vele elérni, ha ügyeskedik az ember.
Arra talán érdemes figyelni, hogy a talán kelleténél kissé hígabb állag miatt könnyen megeshet, hogy több festék kerül az ecsetre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

pocoknyuszi

2017. március 5.

Nem értem miért szüntették meg a tégelyes verziót ebből a szemhéjtusból... most ezt használom, de sajnos a tégelyeshez képest nagy csalódás. Túl vizes az állaga, nehéz úgy használni, hogy igazi szép fekete vonalat lehessen vele húzni és nem is olyan tartós. Muszáj alapozni előtte és megvárni míg megszárad aztán újra áthúzni.. nem mellesleg a csomagolás miatt nem is lehet teljes egészében elhasználni...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 5.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Sucrose, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0