Alverde

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   3 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: bebababa66, az összetevőket feltöltötte: gaz1ra, Módosítva: 2018. július 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál

Alverde szempillanövesztő szérum

Mazsidrazsi9

2021. február 26.

Megvettem, mert nem akartam pénzt költeni a sokezres L4L-re de sajnos hiba volt.
Az első használatok után nagyon sok szempillám kihullott, nem kenem a termékre, lehet, hogy anélkül is kihullottak volna, nem tudom.
Napi két használat mellett egy hónap után mindössze annyi változás van, hogy a kihullottak visszanőttek. Sem nem dúsabb, sem nem hosszabbak mint normál állapotukban.
Sajnos az is mínusz csillag, hogy felvitel után ott csillog a cucc a szempillaíven illetve ragad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 26.

pinksunset

2021. január 1.

1 hónapja használom a koffeines változatával együtt és elég sokat segített. Alapból elég rövidek a szempilláim, ezért gondoltam, hogy megveszem és azt kell mondjam, hogy megérte. Hosszabbak és dúsabbak tőle a pilláim, nyilván nem kell tőle műszempilla hatást várni, de szerintem ennyi pénzért ez egy csoda.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 1.

LUNACICA

2021. január 1.

Nagyon szuper termék,könnyen fel lehet vinni a pillák tövéhez,nem zavaró,hogy ott van,hamar beszívja a bőröm,pillám :).A éjszakai tesójával együtt használom,nekem két hét alatt láthatóan dúsabb és picit hosszabb lett a pilám.Én biztosan újraveszem,ha elfogy mind a kettőt. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 1.

Scara

2020. december 22.

Ez a szérum (és a koffeines szempillaspirál) a szempillám megmentője. Több mint 6 éve folyamatosan épített szempilláim voltak, csak az utóbbi 2-3 hónapban hagytam abba a töltésüket és mostanra potyogott ki az összes műpilla.
Tavaly ősszel költözés miatt új szalont kellett keresnem és azóta folyamatosan romlott a szempillám állapota, de elhittem, hogy az időjárás, évszakváltás stb. a felelős ezért, ahogy ezt nekem indokolták. Azelőtt is volt évente 1-2 hónap kihagyás nyaralás vagy éppen betegség miatt, de a szempilláim erősek és dúsak maradtak. Most viszont szinte teljesen eltűntek, illetve tövig letörtek.
Nagyjából 1 hete használom ezt a szérumot a koffeines szempillaspirállal együtt és óriási a különbség az egy héttel ezelőtti állapothoz képest.
Bízom benne, hogy idővel újra visszanőnek és visszadúsulnak teljesen. Az biztos, hogy soha többet nem megyek vissza abba a szalonba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 22.

Esztella96

2020. november 14.

Én a spirálos változatot eredményesebbnek érzem, de ebből a termékből is mindig van itthon, kombinálva használom őket. Számomra ez a duó verhetetlen évek óta hatást, állagot és ár-érték arányt nézve is! Nem irritálnak, rövid időn belül hatásosak és smink alatt is működnek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 14.

beucika

2020. október 10.

1 hete használom.
Láthatóan több a szempillám, illetve valamelyest hosszabb is.
Most tervezem a koffeines verzióját is megvenni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 10.

1 hete használom.
Láthatóan több a szempillám, illetve valamelyest hosszabb is.
Most tervezem a koffeines verzióját is megvenni

tsophie

2020. október 3.

Az éjszakai koffeines szérummal együtt használom,és imádom! Sokkal dúsabbak,vastagabbak és hosszabbak a pilláim azóta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 3.

putty-putty

2020. augusztus 30.

Már egy éve használom az "Alverde éjszakai szempillanövesztő szérum koffeinnel" spirálos termékkel együtt.
Hullásra (értsd: hézagok maradtak benne) hajlamos szempilláim miatt természetes ápolót kerestem. Fokozott érzékenység /allergiás tünetek/ miatt kizárólag natúr kozmetikum jöhet szóba. Egyik termék sem váltott ki érzékenységet.
Mindkettőt használom arctisztítás után este, valamint reggel is a szempillafesték alá. A pilláim kevésbé hullanak és egy picivel hosszabbra is nőnek. Nem műszempilla effektus (ha valaki arra várna :) ), viszont én hasznos termékekre leltem ebben a párosban, így továbbra is használni fogom és szívesen is ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 30.

Bogirl*

2020. augusztus 15.

Először a koffeines éjszakai terméket vettem meg, nem tudtam, nálam mennyire fog működni, így nem akartam mind a kettőre beruházni. Bejött a termék, így gondoltam ezt is kipróbálom. Eleinte nehéz volt használni a kialakítás miatt. Én tusvonalat is nagyon nehezen húzom szépre. Emiatt a kezdeti időben nem is annyira szívleltem, de mára ez is megváltozott.

Nagyon szuper mindkettő termék, csodát tett a pilláimmal mindkettő. A nyári forróságban amúgy sem szerettem sosem sminkelni, ezen a nyáron viszont kialakult egy szupergyors reggeli rutin, nagyon minimálba nyomom. A szememre gyakorlatilag a szemkörnyék ápoló után csak ezt használom, ad egy kis tartást a pilláimnak, egyből szebb a tekintetem. Hatása is jó, szép dús, hosszú pilláim vannak, mióta ezeket használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

audrina22

2020. június 24.

Első héten nagyon meg voltam vele elégedve, tényleg hosszabb és dúsabb lett tőle a szempillám, viszont utána rájöttem, hogy ettől száradt ki teljesen a szemem alatt a bőr.
Még a párom is megjegyezte, hogy látja a ráncaim a szememnél.
Tehát a szempilláim megnőttek, viszont 5 évvel öregebbnek tűnök tőle. Nem éri meg. Sajnos így többet nem tudom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 24.

Még a párom is megjegyezte, hogy látja a ráncaim a szememnél.

Antioxidánsok: Cimicifuga Racemosa Root Extract, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Betaine, Glycerin, Sorbitol, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Sodium Lactate, Lactic Acid, PCA Ethyl Cocoyl Arginate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Rövidvirágú poloskavész. A homeopátiában görcsoldó szerként használt. A kozmetikumokban a gyökér kivonatát használják, ami hidratáló, emollient, antioxidáns, bőrvédő és gomba ellenes anyag.