Alverde

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   3 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: bebababa66, az összetevőket feltöltötte: gaz1ra, Módosítva: 2018. július 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál

Alverde szempillanövesztő szérum

Evelyn31

2019. április 4.

Egy próbát megér. A sok pozitív visszajelzés hatására szereztem be. Egy darabig csak állt a polcon. Aztán eljött az ideje,ÉS tényleg használ. Nyilván ne várjon 1-2 nap után senki hihetetlen nagy eredményeket,mint mindenhez ehhez is kell egy kis idő mire kifejti a hatását. Sokkal hamarabb regenerálódott a pillám(műszempilla után)és gyorsabban nőnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

zfruzsi

2019. március 26.

Én is a szálas, tartós műszempilla után szoktam alkalmazni mikor több időre pihentetem a pilláim és elég rossz állapotban vannak a szakszerű pillás ellenére is. Csodát nem művel ez sem, de mégis látható és érezhető a különbség, úgyhogy én meg vagyok vele elégedve az az igazság.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

juditfoldesi

2019. február 12.

Látványos az eredmény, hosszabbak és vastagabbak lettek a szempilláim egy hét használat után. Tetszik ez az ecsetes kiszerelés is. Természetesen nem csodákra kell számítani, de az én apró szempilláimon segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

gretik246

2018. december 14.

Én minden 3D műszempilla-leszedés után használom, hogy helyrehozzam kicsit őket. Ennyi pénzért ne várjon senki csodát tőle, de megadom az 5 csillagot, mert valamilyen szinten segít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 14.

BloodFay

2018. november 14.

Nagy reményekkel ugrottam neki, de viszkető égő, vörös szemirritációt okozott :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Narkni

2018. november 12.

Nagyon sokáig teszteltem, de nekem sajnos szinte egyáltalán nem használt!
Csalódás volt sajnos!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 12.

Nagyon sokáig teszteltem, de nekem sajnos szinte egyáltalán nem használt!
Csalódás volt sajnos!

Anna84

2018. október 30.

Nekem bevált, önmagában is:) kb kèt hét után csodálkoztam rá a szempilláimra, mintha nőttek volna... aztán beszereztem a koffeines spirálját is, és pár hét után nyugodtan mondhatom, hogy egy mérettel nagyobbak lettek a pillák. Bár csak a hosszuk változott, nem erősödtek, de ha spirálozok, feltűnően hosszabbak a szempilláim. Mintha műszempillám lenne, nagyon tetszik:) persze alapból rövidek voltak, szóval extrém dolgokra nem kell gondolni, de megérte kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 30.

zsuzsakobli

2018. szeptember 17.

Nekem nagyon nem vált be, sőt irritáció lépett fel, kuka lett egy hét után... :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Moxonidin

2018. augusztus 22.

Igazából eddig meg voltam elégedve a szempilláim hosszával, de itt jókat olvastam róla, hát megvettem. Ki ne szeretne még nagyobb és vastagabb pillákat?! :D a koffeines spirállal együtt használtam, de ez a szérum nekem kicsit kellemetlen. Csak estére vittem fel belőle, de vhogy a hideg és nedves érzés a szememen nem esett jól. Én nem éreztem, hogy csípne, egyszerűen csak kellemetlen. Inkább szárította a szem másnap, így csak a szemöldökömre fogom használni. De nem veszem újra :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

spacemonkey

2018. augusztus 16.

az éjszakai koffein szérum változatának eredményét valamivel látványosabbnak találtam. DE
mivel a szepillatőre kell felvinni és nagyon nagyon folyékony, lehetetlen elkerülni, hogy ne folyjon a szembe, baromira csíp és irritál. sajnos ebben az időben, használata alatt rohamosan és sokat romlott a látásom (mire kivégeztem ezt a kis tégelyt új szemüvegre volt szükségem). nem akarok senkit megijeszteni, mert nem tudom összeköthető-e a látásom romlása ezzel a szembefolydogálással, sokmindentől lehet (volt már másnak hasonló panasza egyáltalán??), minden esetre így utólag nem érzem úgy hogy megérte fáradozni ezzel hosszú hosszú hónapokon át. se nem túlzottan látványos, se nem tartós hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Antioxidánsok: Cimicifuga Racemosa Root Extract, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Betaine, Glycerin, Sorbitol, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Sodium Lactate, Lactic Acid, PCA Ethyl Cocoyl Arginate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Rövidvirágú poloskavész. A homeopátiában görcsoldó szerként használt. A kozmetikumokban a gyökér kivonatát használják, ami hidratáló, emollient, antioxidáns, bőrvédő és gomba ellenes anyag.