Best of Beauty 2019

Alverde

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   3 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: bebababa66, az összetevőket feltöltötte: gaz1ra, Módosítva: 2018. július 2.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál

Alverde szempillanövesztő szérum

zsuzsakobli

2018. szeptember 17.

Nekem nagyon nem vált be, sőt irritáció lépett fel, kuka lett egy hét után... :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Moxonidin

2018. augusztus 22.

Igazából eddig meg voltam elégedve a szempilláim hosszával, de itt jókat olvastam róla, hát megvettem. Ki ne szeretne még nagyobb és vastagabb pillákat?! :D a koffeines spirállal együtt használtam, de ez a szérum nekem kicsit kellemetlen. Csak estére vittem fel belőle, de vhogy a hideg és nedves érzés a szememen nem esett jól. Én nem éreztem, hogy csípne, egyszerűen csak kellemetlen. Inkább szárította a szem másnap, így csak a szemöldökömre fogom használni. De nem veszem újra :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 22.

spacemonkey

2018. augusztus 16.

az éjszakai koffein szérum változatának eredményét valamivel látványosabbnak találtam. DE
mivel a szepillatőre kell felvinni és nagyon nagyon folyékony, lehetetlen elkerülni, hogy ne folyjon a szembe, baromira csíp és irritál. sajnos ebben az időben, használata alatt rohamosan és sokat romlott a látásom (mire kivégeztem ezt a kis tégelyt új szemüvegre volt szükségem). nem akarok senkit megijeszteni, mert nem tudom összeköthető-e a látásom romlása ezzel a szembefolydogálással, sokmindentől lehet (volt már másnak hasonló panasza egyáltalán??), minden esetre így utólag nem érzem úgy hogy megérte fáradozni ezzel hosszú hosszú hónapokon át. se nem túlzottan látványos, se nem tartós hatású.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Elisa

2018. augusztus 3.

Én kb. fél éve használom ezt a szérumot, de eddig sajnos semmilyen észrevehető eredményt nem látok :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

kri64

2018. július 26.

Több mint egy hónapja használom önmagában, éjszakai társa nélkül, többnyire rendszeresen, naponta van, hogy többször is. Én eddig nem igazán látok változást. Alapból nincs baja a szempilláimnak, csak rövidkék. Egy ideje leszoktam már a szempillaspirálról is, más sminktermékekkel együtt, így nem strapálom agyon - viszont szerettem volna, ha kicsit hosszabbak. Ki fogom próbálni a koffeines társát is, amint találok mert mindig üres a polcon a helye. Azért adok 3 csillagot, mert önmagában mintha nem sokat érne, de még adok neki egy esélyt (értsd időt és kiegészítő kezelést).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 26.

Judit1987

2018. július 23.

Koffeines testvérével együtt használom. Látványos a különbség. Többször vettem. Már újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

DianeD

2018. július 3.

A koffeines szempillanövesztővel együtt használom. Előtte sem használtam minden nap (iskolába, munkára) szempillaspirált, és nem is vártam tőle nagy változást, de határozottan látszik a változás. Többen is azt hitték, hogy spiráloztam, pedig csak ezt használtam. Reggel begöndörítem a pilláimat, és több órán keresztül (néha egész nap!) úgy tartja őket, amire régebben nem volt példa. Spirálozás után pedig elképesztő, nem is kell több réteget felvinnem, és hatalmasnak tűnnek. Már legalább 2 hónapja használom őket minden éjjel, mindenféleképp újra fogom venni,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

bergamott

2018. július 1.

4-5 használat után megkérdezték, hogy festem-e a szempillám újabban... Mondtam, hogy "csak" ezt használom. Nagyon elégedett vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

MrsUnbelievable

2018. június 17.

Szemöldökre vettem, mert még nem adtam fel a reményt, hogy drága kedves kozmetikusom (akit amúgy imádok, de szemöldököt szedni nem tud) merényletének következményeit korrigáljam.
Szóval első körben, -gondoltam - mielőtt berendelek valami nagyágyút, körbe szaglászom, mire tudok itthon lecsapni.
Nem is bánom, hogy vele kezdtem, mert ő nekem most a "nagyágyú"<3
2 hét eltelt és burjánzik a szemöldököm! Csodásan bújnak elő rég nem látott szálak, viszont szemkörnyéken, homlokon semmi irritáció.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

Nem is bánom, hogy vele kezdtem, mert ő nekem most a "nagyágyú"<3

ksnkzd

2018. június 15.

Én négy csillagot adok, mert nekem bevált. Kb. egy hónapja használom, naponta 1-2x, amikor eszembe jut. Szerintem nőtt is a szempillám, de amiért én megvettem, az inkább az alsó szempillasorom hézagainak csökkentése volt. Szemlátomást elkezdett nőni ott, is a "baba"szempillám, ahol valamiért nem volt, pedig lennie kéne... Mínusz egy csillag a ecset keménységéért, ha nem vagyok óvatos, megszúr. Lehetne kicsit puhább.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 15.

Antioxidánsok: Cimicifuga Racemosa Root Extract, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Betaine, Glycerin, Sorbitol, Cimicifuga Racemosa Root Extract, Sodium Lactate, Lactic Acid, PCA Ethyl Cocoyl Arginate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid

Sorbitol h 1 1

Rövidvirágú poloskavész. A homeopátiában görcsoldó szerként használt. A kozmetikumokban a gyökér kivonatát használják, ami hidratáló, emollient, antioxidáns, bőrvédő és gomba ellenes anyag.