Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2012. december 10.

Kategória:   Fürdőtermékek

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

natasa

2017. július 18.

Ez annyira jó kis habfürdő volt! Miért nem dob össze egy ilyet megint az Alverde?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 18.

mihrek

2014. február 4.

Nagyon jó volt, nagyon szerettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

Nagyon jó volt, nagyon szerettem :)

Kíváncsi Fáncsi

2012. december 13.

:(((( Kicsit csalódtam az előbb. Szeretem időnként megnézni, hogy Alverdéhez mi újdonságok kerülnek feltöltésre és mi várható, így nagyon megörültem, amikor megláttam az első sorban ezt a habfürdőt, mert azt hittem, hogy ismét kapható. Nekem még van 1 flakonnal, bár már spórolni :) kell vele, nehogy hamar elfogyjon. Ez egy 5 csillagon felüli termék volt, varázslatosan finom illattal. A bőrt sem szárította, nagyon jó habzású volt. Nagyon imádtam és nagyon kár érte, hogy csak limitált volt, mert szerintem sokan szerették.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 13.

Hidratálók: Betaine, Glycerin