Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bnonikaa, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

A szőlő- és avokádókivonatot tartalmazó balzsam kívülről és belülről regenerálja haját. A növényi lecitint, panthenolt és biotint tartalmazó receptúra védi a hajat és gátolja a töredezését.

Matyuska

2015. március 14.

Ugyan úgy mint az avokádós szőlős pakolás,ez a balzsam sem vált be.Elég száraz maradt tőle a hajam vége,pedig nem spóroltam vele és mindig vártam pár percet mielőtt lemostam.Egyszer vettem meg,elhasználtam,újra nem vásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 14.

kismadár

2015. március 13.

Nekem eddig ez a legkellemesebb illatú Alverde balzsamom, pedig ezen is érződik az a jellegzetes "Alverde" illat, amit én annyira nem szeretek... Érdekes a hatása, a flakon első felében nagyon jó volt a hajamnak, puha, fényes lett tőle, de ahogy fogyott, egyre kevésbé éreztem a hatását, sőt, a legutolsó hajmosás után durva tapintású volt a hajam, pedig mindent úgy csináltam ahogy szoktam. Nem tudom, hogy ez mitől lehet, sok mindent a hajamra kentem én már, de ilyet még soha nem tapasztaltam. Nem fogom újra venni, ettől függetlenül 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 13.

Raikiky

2014. december 22.

Samponjával és hajpakolásával együtt használom. Magában nem biztos hogy túl jó, de így nekem szép lett tőle a hajam.Végre nem olyan csúszós, lelapuós puha a hajam mint a szilikonos társaitól. Sokan mondták, hogy gyorsan fogyik, de nekem ugyanannyit tartott mint bátmilyen balzsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 22.

niktoria

2014. november 25.

Elhasználom...de nincs olyan jó mint az amarántos testvére volt :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 25.

Elhasználom...de nincs olyan jó mint az amarántos testvére volt :(

gendur.berni

2014. november 10.

A samponjával együtt használom, szóval nem tudom melyik a ludas, de nem vagyok vele megelégedve. Túl sűrű, alig lehet nyomni, és 2 nap után rémesen nézek ki, tiszta zsír lesz a hajam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 10.

jakobs

2014. október 25.

Jo, de azért jobbat is használtam amit sajnos kivontak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 25.

Jo, de azért jobbat is használtam amit sajnos kivontak.

heni03

2014. október 16.

Fuh, ennél jobb balzsamom még sose volt.:DD Az illata mennyei, a hajam puha, könnyen kifésülhető és isteni édeskés illatú lesz. :D Az egyetlen negatív dolog, hogy drága :/ De ünnepekre ha ilyet kérek ajándékba, akkor az úgy megéri :DDD

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. október 16.

bettbett

2014. augusztus 5.

A fodrászom ajánlotta ezt a termékcsaládot, a sampon nem igazán jött be, illetve találtam jobbat helyette, viszont ez a balzsam igen. Puha, kellemes tapintású és könnyen kifésülhető lett tőle a hajam, nekem egyáltalán nem szárítja. Az illata jó, bár szerintem nem tartós.
Viszont sűrű és viszonylag hamar elfogy, így az ára azért elég magas.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 5.

Viszont sűrű és viszonylag hamar elfogy, így az ára azért elég magas.

rekus15

2014. július 13.

Az én hajamnak kicsit sok volt, gyorsan zsírosodott tőle. Ezen kívül nekem az illata is kifejezetten irritáló volt. Nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 13.

senskin

2014. május 2.

Ha jók az emlékeim kipróbáltam, de a vékonyszálú hajamra nem a legjobb volt. Alig vártam elfogyjon. Csomagolás, illat jó. De ez most itt kevés volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 2.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Sodium Lactate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Panthenol, Biotin, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Növényi eredetű összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint antisztatizáló (a haj szállását megakadályozó), tisztító, hajkondícionáló hatású összetevő, és segíti a kozmetikumok egyenletes eloszlathatóságát.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0