Alverde

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jkrisztie2, Módosítva: 2017. július 4.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Bach-virágterápia keveréket tartalmazó nappali krém

Az ökológiai gazdaságból származó napraforgó- és mandulaolaj csökkenti a fáradtság jeleit, gondoskodik a bőr optimális tápanyagellátásáról.

Biene

2020. június 19.

Kellemes kis krém,az illatát is szeretem.Gyorsan beszívódik,nem hagy ragacsos érzetet.Megfelelően hidratált a bőr utána.Sajnos nincs ránctalanító verziója,pedig azt is szeretném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 19.

Norcsi0701

2019. november 28.

Összességében nagyon szeretem. Jól hidratál és gyorsan beszívódik. Az illata sem túl markáns. Nekem is hagyott egy kis zsíros érzetet maga után, de én a felére csökkentettem a felkent mennyiséget és így is tökéletesen hidratált zsíros utóérzet nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 28.

csmelitta

2019. november 9.

Kivonták a forgalomból azt a hidratálókrémet, amit eddig használtam, így próba szerencse alapon vettem meg ezt, látva a sok jó értékelést az Alverde termékekről és a kedvező árát. Megfelelően hidratál és gyorsan be is szívódik, zsíros érzet hátrahagyása nélkül. Reggel és este is használom, sminkelni is remekül lehet rá. Még nem használom túl régóta, de úgy tűnik, a pórusaimat se tömíti el, legalábbis egyelőre nem pattogtam ki tőle (ami nagy szó az én zsíros bőröm esetében...). A csomagolása is praktikus. Emellett szerintem az illata is nagyon finom, engem a citromos-túrótortás Oikos joghurtra emlékeztet :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 9.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2019. július 21.

Kipróbálásra vettem, mivel olyan sok jó vélemény születik itt az Alverde-s krémekről. Egy átlagos krém, nem is vártam tőle csodát, sok jó és egy kevés rosszabb összetevővel. Van egy enyhe illata, ami hamar elillan, nem zavaró.
Egyszerű a csomagolása, ami nem baj, hiszen úgyis kukában végzi. (Rossz érzésem van mindig a drágább üvegtégelyek kidobásakor.)
Előny, hogy tubusos, így akár utazáshoz is praktikus lehet.
Megfelelően hidratál és nem okozott semmilyen irritációt. Nem rossz eredmény! Smink alá is teljesen megfelel, azaz nem tudok és nem is akarok rá rosszat mondani.
Hogy újravenném-e? Azért nem, mert ebben a kategóriában számtalan krém van még, amit nem próbáltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 21.

Előny, hogy tubusos, így akár utazáshoz is praktikus lehet.

lilielli

2019. március 9.

Ez is nagyon jó, úgy mint az éjszakai változata. Nekem maradéktalanul beszívódik, és nem lesznek száraz részek utána az arcomon, ha esetleg alapozót, vagy púdert teszek fel. Imádom, ez a jelenlegi kedvenc nappali krémem!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

Dorottya92

2018. december 5.

500 forintra volt leértékelve a dmben, így gondoltam kipróbálom. Én nem nappalra használom, hanem este, mivel tényleg egy nagyon picit zsíros, de nekem pont annyira, amennyire kell. Elégedett vagyok vele, szuper kis krém, semleges illata van, és könnyű eldolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

draculina

2018. október 14.

Egész jó krém, bár smink alá nem tudom használni mert kb. 1 óra amíg teljesen beszívódik. Nekem nem okoz zsíros érzést a bőrömön és jól hidratál, de nem venném újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

v.alexandra27

2018. június 26.

Én is még a dm boxban jutottam hozzá, összességében elégedett vagyok vele, hidratál és nem okoz irritációt. Nekem kicsit lassan szívódik be, de annyira nem vészes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 26.

bettynaaaa

2017. június 12.

Egy ideig próbálkoztam vele, de végül úgy döntöttem, inkább váltok. Habár sokan azt írják, nem zsírosítja a bőrt, nekem utána órákig zsíros maradt tőle a bőröm - ezért csak esténként használtam. Nem lett tőle piros a bőröm, illetve nem pattogtam ki, viszont a felvitel után eléggé égett tőle a bőröm, nem igazán tudom, miért... de ez biztos nem jelent jót. Az illata jó, de azt hiszem, többször nem veszek belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

wboo

2017. március 8.

Szeretem, a bőröm szép, puha, jóillatú. Hiába száraz/vízhiányosa bőröm, a legtöbb hidratálót alig merem rá használni, mert eltömítik a pórusokat, kipattogok. Ettől szerencsére nem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.