Alverde

Ár:   799 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. szeptember 28.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Nyugtató testápoló száraz bőrre bio matcha és fehér teával. Gyorsan beszívódik és selymes, puha bőrt eredményez. Könnyű és krémes formula shea vajjal. Vegán termék.

Tvylvis

2019. november 7.

Klasszikus Alverdés zöld illat, már több limitált kiadás is volt ilyen. Ezt én nem bánom, nekem kifejezetten tetszik ez az irány. Jól kenhető, könnyed testápoló. Maradéktalanul és gyorsan beszívódik, rendszeres használattal jól hidratál. Kifejezetten szívesen használtam, főleg nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 7.

Annai

2019. július 2.

Nagyon könnyen beszívódik, jól hidratál.
Kézkrémnek is gyakran használom mert nem hagy zsíros érzetet. Az illata szintén kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Nagyon könnyen beszívódik, jól hidratál.

Dormir

2019. május 23.

Az illata nekem is joghurtos, de valami behatárolhatatlan, finom, lekváros, gyümölcsös beütéssel.
Számomra az állaga is jó. Könnyen kenhető. Hidratál, bár nekem nem problém@s a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 23.

random

2018. november 3.

öllég mérges vagyok magamra, hogy megint az orromnál fogva -szó szerint- vezetett egy testápoló. mert jó illata van, valahol a stracciatellás joghurt és a pötidanon-danonínó (nem tudom hogy hívják mostanában) között, de persze az összetevőket meg elfelejtettem megnézni a boltban. elég sok alkohol van benne, plusz szójaolaj-alapú, amivel mondjuk semmi baj, csak akkor miért sheavajjal reklámozzák? amúgy a jó illata mellett gyorsan felszívódik és ... és ennyi a jó az egészben. a rossz meg az, hogy hagy egy fura réteget a bőrön pár óráig, a hidratáló hatása meglepően kevés, az illata sem tartós. szerintem asztali kézkrém lesz belőle, mert ahhoz a felszívódása megfelelő, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 3.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate