Alverde

Ár:   700 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jituszka, Módosítva: 2014. december 26.

Kategória:   Dezodorok

24 órás védelmet biztosít a szagok ellen.

Alumíniummentes

kissagi19

2019. július 18.

Nem hatott :( Izzadt, szagos voltam szinte azonnal a felvitel után

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 18.

Nem hatott :( Izzadt, szagos voltam szinte azonnal a felvitel után

Witchvortex

2018. augusztus 27.

Nincsen túl tartós izzadásgátló hatása, de én nagyon szeretem az illata és az összetevői miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

nicolekitti

2017. július 16.

Én szeretem ezt a dezodort, nyáron szoktam használni, amikor ujjatlan felsőben vagyok. Nem hagy foltot, büdős se vagyok. Amit nagyon szeretek benne, hogy aluminium mentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Sielu

2017. május 27.

Sajnos az izzadás ellen nem sokat véd. Naponta többször kell használni ahhoz hogy ne érezzem a saját testszagom, pedig nem vagyok izzadós típus. Ugyanakkor rendkívül bőrbarát. Sajnos más dezodoroktól rettentően viszket a bőröm, így nekem megéri a használata még akkor is ha kicsit macerás egész nap kenegetnem magam. Az illatát pedig kifejezetten szeretem. Biztosan keresgélni fogok jobb alternatíva után, de eddig ez a legjobb, amit találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Elkofen

2017. május 7.

Badarság, hogy 24 órás védelmet nyújt a szagok ellen. Mivel nincs benne alumínium, így semmit sem véd az izzadás ellen. Ráadásul a kicsapódott verejték büdösödését sem gátolja meg. Pedig bármely alumíniumot tartalmazó deo lazán meggátolja nálam a hónaljszag kialakulását késő estig. Előnye tehát, hogy alumínium mentes. Tehát elvileg egészséges, bőrbarát, kockázatmentes,rákbetegség kizárva. Akit nagyon megrémít az alumíniumsó rákkeltő hatása itt megnyugodhat. Hátránya, hogy büdösödik tőle az ember. Friss borotválás után viszont ez nem csípte a hónaljamat.
Volt egy kolléganőm, aki egészségesen élt, vegán kajákat evet és tisztító kúrát tartott évente többször. Na ő is ilyen alumentes stiftet használt és szegénykémnek rémes hónaljszaga volt. Ezzel nem jó terrorizálni a környezetünket! Persze mi kollégák tapintatból nem szóltunk.
Tehát büdinek lenni, vagy nem lenni ez itt a kérdés. Számomra nem kérdés... Ez a termék pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 7.

vivienlovesit

2017. március 8.

Életem első alumíniummentes dezodora volt és mondhatni csodákat vártam ettől a natúr kozmetikumtól! Nem vagyok egy izzadékony típus, de nyáron kb. 6 órán át tartott a hatása az ígért 24 óra helyett. Ami még "különlegesség", hogy - sosem jártam még így - rosszul (!) voltam az illatától. Komolyan mondom, hogy undorítónak, fojtogatónak éreztem! :'D A 2* csak azért jár, mert egyáltalán nem irritálja a bőrt - amúgy nagyon rossz termék, sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 8.

csandi07

2016. december 20.

Nagyon sokszor újra kell kenni, de megnyugtató, hogy alumentes. Valamit valamiért?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 20.

kismazzs

2016. november 15.

Abszolút meg vagyok vele elégedve. Nem tolakodó az illata, teszi a dolgát. Én egyébként nem vagyok egy izzadékony típus, talán ezért is vált be ennyire. Már a sokadik üveggel használom, nyáron is volt tesztelve. Örülök neki, hogy egy elfogadható árú, alumíniummentes, hatékony deo-ra találtam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 15.

Szandus

2016. október 13.

Nekem nagyon nem vált be abszolút nem segített semmit se.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

Nekem nagyon nem vált be abszolút nem segített semmit se.

Nancika

2016. augusztus 22.

Nagyon szerettem volna szeretni, de sajnos nem az igazi: nem teszi a dolgát tökéletesen (pedig nem vagyok egy könnyen büdösödős alkat). :( Viszont nem iritált, alumíniummentes és más natúrkozmetikumokhoz és alu mentes társaihoz képest jobban bírta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 22.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.