Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2016. július 13.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

telelle

2015. szeptember 3.

Mivel láttam, hogy nagyon száraz bőrre való, engedtem a hívó szavának, de arra jutottam, hogy ezek a limitált kiadások valahogy sosem olyan jók, mint a shea-vajas makadámdiós (a citromfüves-verbénás mondjuk nem volt rossz). A mandarinosnál magyarázta, hogy csak simán száraz bőrre való, de ettől ugyanazt vártam, mint a makadámtióstól, csak más illatban, és nem kaptam meg. Nem rossz azért, bár az illata is kicsit túl édeskés nekem néha, és beszívódni se szívódik be olyan maradéktalanul, úgyhogy időbe telik majd, mire elfogyasztom.

Ami nem romlott el, ne javítsd meg, maradok a makadámdiósnál és nem kísérletezek inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 3.

n_adry

2015. március 14.

Az illata miatt nem lett a kedvencem, elég ritkán használom. Viszont hamar beszívódik és a kiszáradt bőrt rendbe teszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 14.

Wildflow

2015. január 5.

Update: most nagyon hamar beitta a kiszáradt bőröm, lehet hogy csak ilyenkor használ? Felpontozom, mert lassan megbarátkozunk...

Még nyár végén szereztem be, nagyon reménykedtem, hogy szeretni fogom, mint az első testvajamat, de nem vált be.
Az illata elsőre tetszett, de később tényleg átcsapott valami savanykásba. Pedig annyira szeretni szoktam a bogyós illatokat, ez viszont mellé... A hatásával sem vagyok megelégedve, a meleg időre fogtam sokáig, hogy olyan "sok", de most a kiszáradt kezeimen sem szívódik be, még fél óra alatt sem, és filmréteget hagy. A lábamra talán elhasználom, mert ott az illata sem bánt. De nagyon csalódtam, hogy testvaj létére ennyire nem hatékony.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 5.

Makk Zsuzsó

2014. november 26.

Sokáig megmarad az illata, a minősége pedig a szokásos Alverde testvaj. Télen must-have!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 26.

Babooca

2014. október 25.

2014.ápr. 7.

Jó ideje megszereztem, úgyhogy véleményezem. A krém sűrű, számomra sűrűbb, mint a makadámdiósé, nehezebben elkenhető, de hamarabb olvad. Az illata sokkal finomabb, mint amire számítottam, az eddigi legjobb illat a testvajak közül. Az ápoló hatása kiemelkedő, nekem nagy örömet okozott az, hogy végül eljutott ide Magyarországra is ez a kence. Nem akarom felhalmozni, mert sajnos romlandó, de bármikor újravenném. Egy csoda!!! 5*

2014.10.25.

Nem, nem venném újra. Pár hónapja heti egyszer használtam, de mára már ez a szám is lecsökkent nullára. Sajnos rajtam ez a gyümölcs-aroma megsavanyodik és eszméletlen cefreszagot árasztok tőle. :( Annyira sajnálom, mert nem kuponnal és nem leárazottan vettem. Kicsit szárít az alkohol miatt, de majd így télen elkenegetem. Lábszárra nem ajánlom, mert borzasztóan kikezdi a bőrt. Többi testrészen bevált, pihe-puha lettem testradírozás után. Csak ne lenne rajtam az a mellékszaga. Makadámosnak nincs, de a mézdinnyésnek és a téli kiadásúaknak is mind megvolt, szóval nem újkeletű dolog ez. Nem kísérletezem többet. Makadámosnál maradok. Ez pedig 2 csillag minusz, mert szárít és cefrésedik rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 25.

2014.ápr. 7.

2014.10.25.

Cloudberry

2014. október 24.

Fú, hát nekem se jött be az illata, szerintem is büdi, a sárgadinnyéssel is így jártam... Maradok a makadámdiósnál, az örök <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 24.

Natúrmániás

2014. október 23.

Nagyon finom illata van, a végtagjaim száraz bőrét nagyon szépen helyreteszi, még úgy is, hogy csak hetente egyszer használom borotválás után. Nagyon kiadós, sokáig elég, egyértelműen 5 csillagos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 23.

csodaorszag.inwonderland

2014. október 19.

Nem tudom mikor volt ez limitált kiadás. A kommentek alapján talán tavaly télen? Érdekes , lejárata alapján 2016-ig szavatos :D bogyós gyümölcsök helyett én csak eper illatot érzek de abból sem azt a szokványosat. Állagra ,hatásra a megszokott az Alverde-től .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 19.

Kisu

2014. szeptember 23.

Ez az első testvajam,gondoltam így őszre-télre kelleni fog egy erősebb hidratálás. Eddig még csak párszor használtam,de az illata nagyon tetszik,kevés is elég belőle(amit még szokni kell),könnyű elkenni és viszonylag hamar fel is szívódik,elég jól hidratál.Remélem ez a későbbiekben sem fog megváltozni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 23.

agiv

2014. augusztus 19.

nagyon büdi!! ha hatása elmegy nem egy nagy durranás,többet vártam volna tőle...sokkal többet....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0