Alverde

Ár:   1000 Ft/3db   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Natalka, Módosítva: 2017. június 16.

Ár:   1000 Ft/3db
Kategória:   Testápolók

Limitált karácsonyi kiadás

2013-ban a vaníliás fahéjas, és sült almás mini kiadással volt kapható egy csomagban.
2014-ben a vaníliás fahéjas, és a vérnarancsos mini kiadással kapható egy csomagban.

Dea

2017. május 18.

Ajándékba kaptam, én szerettem, jó illat, télre tökéletes, bár kicsit nehezen szívódik be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 18.

krémparádé

2015. december 27.

Bosszankodom, na! Mikor ajándékvadászaton megláttam a polcon a szettet, a nyálam majd' elcseppent utána. Férj gyorsan kapcsolt, landolt is a kosárban. Már alig vártam, hogy a fa alá kerüljön és kipróbálhassam. A dm-ben vásárolt krémek eddig mind nagyon finik voltak. Hát ez nemcsak, hogy nem olyan illatú, mint amiket ír rajta, hanem kimondottan büdi...számomra. Tőlem aztán hidratálhat ezerrel, nem használnám el. Hüpp...hüpp. Pedig nagyon jól néz ki az összes, igazi díszcsomag. Ami vigasztal, hogy kaptam egy hasonló szettet a barinőmtől és az tökéletes :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 27.

nreka

2015. július 1.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, én a három közül a vérnarancsosat szeretem a legjobban. Kicsit nehezen kenhető, és utána kezet kell mosnom,mert olajos érzést kelt a kezemen. Amúgy szerintem ez illata kellemes, praktikus hogy ilyen kicsi, és szeretem váltogatni a három illatot. Újravenni nem fogom, viszont elégedetten kenegetem majd el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Sylvi919

2015. június 8.

Hát nekem alig hidratált valamit és nagyon mű illata van. A kutyám könyökén kemény a bőr a fekvéstől gondoltam bekenem ezzel, másnapra teljesen bevörösödött szegénynek, gyorsan bekentem neki mással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 8.

hvirag

2015. május 12.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, de megbántam a dolgot, ugyanis számomra ez a cucc nagyon büdös... ugyanúgy a többi 2 társának a szaga sem jött be sajnálatos módon :(. Elkenegettem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

Lilred

2015. február 14.

Nagyon jó illatú, nagyon praktikus darab

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 14.

Nagyon jó illatú, nagyon praktikus darab

RitaJudit

2015. február 7.

Imádom! Jó az állag, nem vakaròzom tőle, a táskában is elfér, és sokáig elég, ha kézkrémnek használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 7.

szelesteirita

2015. január 31.

Én kézkrémnek használom csak, és zseniális. Viszonylag hamar beszívódik (nem kell 5 percnél több neki) és nagyon szépen ápol így télen. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 31.

Percoon

2015. január 30.

Vérnarancsos a kedvenc, de ezzel is elégedett vagyok! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Vérnarancsos a kedvenc, de ezzel is elégedett vagyok! :)

Powderpuff Girl

2015. január 26.

Az illatától eltekintve nagyon jó terméknek tartom, szép összetevőkkel, melyek tényleg rendbe tudják hozni a kiszárított kézfejemet. Éjszakára vastagon bekenem és reggel pihe-puha kacsókkal kelek fel. Ár-per érték arány is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

Antioxidánsok: Theobroma Cacao Seed Extract, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate