KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. november 19.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Ajándékcsomag részeként kapható fügés-narancsos testvaj. Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószert, ásványi olaj alapú és állati eredetű összetevőket.

ndorisz1996

2018. február 8.

Születésnapomra kaptam a húgomtól. Eszméletlen jó illata van. A narancsosról a tél, a levendulástól a tihanyi séták jutnak eszembe. Ki szoktam pattogni a testápolóktól, de ettől nem, aminek nagyon örültem. Remélem lesz még ehhez hasonló limitált kiadás! :)

ndorisz1996
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 8.

Aerodon

(!)
2018. február 4.

Tesztelésre nyertem itt az oldalon, most már sikerült mindet végigpróbálgatnom és megszeretnem. Amúgy is nagyon szeretem a jó testápolókat, és ennek is nagyon jó az állaga meg az illatok is. Kellemes könnyebb testvaj, gyorsan beszívódik, és nekem a kiszerelés is igencsak megtetszett, mert praktikus ha kell magammal vinni. Szerintem így hármas csomagban az árát is megéri, nekem bevált így a téli szárazabb időszakban is. A fügét itt szerintem eléggé elnyomja a narancs illata, de különösebben ez nálam nem okoz gondot, télire ez a narancsos aroma nekem nagyon tetszett.

Aerodon
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

zsazsa

2018. január 20.

Imádom az Alverde téli kiadású cuccait, ez is remekül sikerült! Cuki az újfajta csomagolás, és a három testvaj együtt nem is volt drága. Én ajándékba is szoktam ezeket venni, annyira elégedett vagyok velük. Nagyon jól hidratál, finom az illata, bár ennek a narancsosnak talán kevésbé tetszett az illata. Ha találnék belőle, még biztos vennék.

zsazsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

mautika

2018. január 17.

Uristen, annyira csodálatos mindhárom illat, de en inkabb meghagytam tavaszra őket :D a csomagolása is esztetikus, ezekből az illatokbol lehetne nagy kiszerelés is mert eddig egy alverde testapolo sem nyerte el a tetszésem. Már bánom, hogy nem vettem meg egy csomaggal. :D

mautika
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 17.

szeliger

2018. január 13.

Tetszetős kis tégely ránézésre, de a szája elég kicsi, ahogy veszem ki a testápolót, bemegy a körmöm alá és ezt nem szeretem. Úgy lenne jó, ha csupán az ujjbegyemre kerülne belőle, meg lehet csinálni, de ehhez ügyeskedni kell vagy marad a spatula, amit viszont nem adtak hozzá. Az illata a tégelyből jónak tűnt, de használat közben nagyon limo-s, műanyagos, szerencsére hamar elillan. Elég sok kell belőle, a bőröm sokat felvesz, cserébe jól hidratál, másnap reggel is finom, puha a bőröm. Meglátjuk, hogy a többi mennyire tetszik majd, ezt a narancsosat biztosan nem venném újra.

szeliger
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 13.

HRenata

2018. január 10.

Ez a szett nagyon jó lett, mindhárom verzió tetszik. Most a narancsost és a sima fügést használom, a levendulásat tavaszra hagyom. Testápolónak, kézkrémnek is bevált, sűrű krém de az én bőröm hamar beissza. A fügés illata egész sokáig megmarad, de nem túl erős, a narancsos hamarabb elillan. Mindegyiket megvenném nagyban is.

HRenata
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 10.

FruskaBianka

2018. január 10.

Imádtam,főleg a levendulásat! Testápolónak, kézkrémnek, lábra nekem tökéletes volt! Úgy vettem észre,hogy a körmeimnek különösen jót tett. Bármikor újravenném!

FruskaBianka
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

pixxie94

2018. január 9.

A testvaj a többi társához hasonlóan jó, gyorsan felszívódik, nem ragacsos, azonban számomra kicsit túl sűrű, kicsit nehéz eloszlatni a bőrön. Az illata annyira nem tetszik nekem.

pixxie94
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 9.

writa

2018. január 7.

Nagyon szeretem mind a hármat, kár hogy csak limitált kidás. Testes, de jól felszívódó krémek, aranyos kis üvegcsékben.

writa
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 7.

zsoxcore

(!)
2018. január 3.

Én is tesztelésre kaptam. Nagyon-nagyon finom, narancsos illata van, a fügét nem érzem benne. Állagát tekintve testesebb, ám gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet maga után. A száraz részekkel tökéletesen elbánik. A csomagolással sincs semmi probléma, mérete miatt utazáshoz is tökéletes.

Plusz pontot kap, hogy vegán termék.

zsoxcore
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 3.

Plusz pontot kap, hogy vegán termék.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract