KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. november 19.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Ajándékcsomag részeként kapható fügés-narancsos testvaj. Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószert, ásványi olaj alapú és állati eredetű összetevőket.

toszapo

2017. november 23.

A sima füge illatú tégelyt nyitottam meg, de annyira finom illata van, és nagyon jó az állaga jól hidratál. Mindenkinek ajánlom, főleg ennyi pénzért.

toszapo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

saaaallii

2017. november 16.

Még csak a levendulást nyitottam ki a 3 közül, de istenien finom illata van, és nagy örömmel kenem magamra, főleg, hogy Vegán termékről van szó. Gyorsan beszívódik nem hagy ragacsos érzetet, remélem megtalálható lesz nagy kiszerelésben is. A fügét én nem érzem a fügés levendulás terméken.

saaaallii
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 16.

Elkofen

2017. november 14.

A szett 3 darab 50 ml-s testvajat tartalmaz. Mindhárom állaga sűrű és krémesen vajas. Sűrűsége miatt ezért nem is lehet olyan könnyen szétkenni a bőrön, mint egy normál testápolót. Nálam viszonylag lassan is szívódott be. Lassabb felszívódása miatt én inkább esti, fürdés utáni bőrápolásra ajánlanám.
Személyesen jobban kedvelem a hideg időszakban a testesebb vajakat, mint a híg állagú, könnyű krémeket. Gazdag, jól tápláló krémekről van szó, így a téli szezon befutója lehet
A hármas szettből nekem is a narancsos-fügés és a sima fügés illata tetszik legjobban. A levendulás-fügés illata egy kissé a gyógynövény patikai kencére emlékeztet, bár az pedig nyugtató, lazító hatású. Viszont nem igazán az én esetem.
A csomagolása egyszerű, nem túldíszített. Aranyosak a tégelyecskék az alumínium lezáró kupakokkal.

Elkofen
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

felicity

2017. november 8.

Ez a testvaj valami szuper! A szettből ennek van a legjobb illata, finom narancsos, én a fügét nem érzem benne. Sajnálom nagyon, hogy csak szettben, illetve limitált kiadásban kapható.

felicity
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract