Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2018. december 7.

Kategória:   Testápolók

Limitált kiadás

Ajándékcsomag részeként kapható fügés-narancsos testvaj. Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószert, ásványi olaj alapú és állati eredetű összetevőket.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

zdoreebaba

2022. január 16.

A TicTac narancsos cukorka és a Fanta illatát idézi számomra. Elég gyengus a hidratáló hatása és nem tart hosszan az illata. Pedig nagyon tudnám szeretni, mert vajas textúrája gyorsan beszívódik és nem hagy ragacsos érzetet maga után. Pont az ideális testápoló termék lenne, ha megfelelően táplálná a bőrt. Ez így számomra csak 3 csillagot ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 16.

angelina69

Korcsoport: >54
2019. május 16.

Mennyit kerestem még ezt a terméket!!!. Nekem nagyon bevált, és nagyon mérges voltam, hogy eltűnt. Először kézkrémnek használtam, aztán arcomra is felkerült. Elutaztunk, és véletlenül csak ezt vittem magammal, ezért kénytelen voltam ezt az arcomra kenni. Nagyon nem bántam meg. Szerette a bőröm. Szépen felszívódott, nem volt ragacsos, nem volt fura filmréteg a bőrömön. Az állaga számomra olyan volt, mint amilyennek egy krémnek lennie kell. Selymes, könnyed, jól beivódó. Nyárra lehet, hogy sok lenne, de átmeneti időben, hidegben ideális volt. Limitálhatnák megint...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. május 16.

Tvylvis

2018. július 6.

A trióból ez tetszett másodikként. Rettentően aranyos csomagolás, amit simán kiadhatnának 200 ml-es verzióban is. Ez a kiszerelés számomra három alkalomra elég, mondjuk utazáshoz kiváló. Illatra nekem kissé művi, Jaffa szörpös, ha még emlékeztek rá... Jól kenhető, inkább sűrűbb krém, mint testvaj, az én bőröm pillanatok alatt beszívta maradéktalanul. Jöhetne még sokkal több ilyen a márkától!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 6.

nyuszo

2018. június 11.

Könnyű testvaj, 3 féle isteni illattal.... nagyon jól hidratál, nem hagy zsíros érzetet maga után, csak finom, könnyű illatot és bársonyosan puha bőrt! Én a csomagolásába szerettem bele először, és nem bántam meg, hogy megvettem! Ráadásul VEGÁN!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 11.

Gina77

2018. június 11.

Egyből kettő csomaggal tèrtem haza tèlen, ès nem bántam meg. A fügèset ès a fügès-narancsosat elhasználtam, a levendulásat anyukámnak adtan tovább mert nem rajongok a levendulás dolgokèrt de ő imádta. Hibátlanul hidratálta a száraz bőrömet tèlen, csak azt bánom hogy nagyobb kiszerelèsben nem elèrhető ès limitált volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

bluesky87

2018. április 20.

Teszteltem a terméket, és nagyon meg vagyok elégedve mindhárom kis tégely tartalmával. Egy hibájuk, hogy nagyon pici a csomagolás, de egy kis műanyag spatulával vettem ki a megfelelő mennyiséget, így ez a gond is megoldva. Mindháromnak (narancsos-fügés-levendulás) nagyon jó illata van, leginkább a levendulás tetszett. Nem émelyítőek, nem is alig érezhetőek, szóval, pont a középutat sikerült megtalálni az illattal. Érzékeny bőröm van, elég sokszor kipirosodik, viszont ezektől a testvajaktól nem. Az INCI-je elég meggyőző!! Bőrre felkenve nem ragadt, gyorsan beszívódott, és meglepő módon tartósan hidratálta a száraz bőrömet. Nagyobb kiszerelésben is szívesen látnám a polcokon mindhárom illattal!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

jkrisztie2

2018. március 22.

Kár hogy csak ilyen picikék, imádom mindegyiket, illatukat, állagukat, hatásukat egyaránt.
Nekem csak pár használatra elegendőek, sajnos. Mindig minden limitált Alverde testápolót megveszek, rajongok értük. Ebből hogy, hogy nem, sikerült még egy csomaggal venni! ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 22.

Gica81

2018. március 4.

Ezt vettem elsőnek a kezembe és nagyon meg voltam vele elégedve. Sűrű állaga révén gyorsan beszívódik és extra gyorsan hidratál is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 4.

ndorisz1996

2018. február 8.

Születésnapomra kaptam a húgomtól. Eszméletlen jó illata van. A narancsosról a tél, a levendulástól a tihanyi séták jutnak eszembe. Ki szoktam pattogni a testápolóktól, de ettől nem, aminek nagyon örültem. Remélem lesz még ehhez hasonló limitált kiadás! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Aerodon

(!)
2018. február 4.

Tesztelésre nyertem itt az oldalon, most már sikerült mindet végigpróbálgatnom és megszeretnem. Amúgy is nagyon szeretem a jó testápolókat, és ennek is nagyon jó az állaga meg az illatok is. Kellemes könnyebb testvaj, gyorsan beszívódik, és nekem a kiszerelés is igencsak megtetszett, mert praktikus ha kell magammal vinni. Szerintem így hármas csomagban az árát is megéri, nekem bevált így a téli szárazabb időszakban is. A fügét itt szerintem eléggé elnyomja a narancs illata, de különösebben ez nálam nem okoz gondot, télire ez a narancsos aroma nekem nagyon tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract

Diglicerid, melyet zsírsavakból és glicerinből állítanak elő. A kozmetikumokban bőrjavító (skin conditioning), bőrpuhító (emolliens) és emulgeálószerként (segíti a vizes és olajos fázisok összekeverését) használatos.

A karragén hínárból előállított kivonat. Lásd Chondrus Crispus.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

levulinsav sója. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő, a Truthinaging információ szerint pedig mikro-organikus hatása révén tartósítószerként is használatos a kozmetikumokban. Gyakori összetevője a mesterséges tartósítószerektől mentes natúrkozmetikumoknak.