Alverde

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet feltöltötte: stenonis, az összetevőket feltöltötte: Pedibe, Módosítva: 2021. november 19.

Kategória:   Tusfürdők

2021-ben megújult összetétel!

• A bio bergamottvízzel és bio citromkivonattal gazdagított alverde ápoló tusfürdő pH-bőrsemleges receptúrája gyengéd tenzideivel kíméletesen tisztítja a bőrt. Hidratáló formulája növényi glicerinnel őrzi meg a bőr hidratáltságát és selymes bőrérzetet kölcsönöz neki, ezenkívül természetes tengeri sóval kényezteti bőrét.
  • Nem tartalmaz mikroműanyagokat és vízben oldódó tisztán szintetikus polimereket.
  • Klímasemleges termék és csomagolás. Egy klímavédelmi projekt támogatásával utólag kompenzálja a CO2-kibocsátást. Ellenőrzött ökológiai  gazdálkodásból, természetes illóolajokból készült.
  • Gluténmentes, Nanoanyag mentes, Natúrkozmetika, Parabénmentes, Parafinmentes/ásványiolaj mentes, PH-semleges, Vegán, Vegetáriánus

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

lolkabolka

2021. december 6.

Régóta szeretem és használom ezt a tusfürdőt, igazi energia bomba. Nem szárít engem, összetevői is szépek, mindig újra veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 6.

Pedibe

2021. november 13.

Mióta rátaláltam, csak ezt használom. Használata közben/után teljesen felfrissülök. Nagyon szeretem az illatát is és az ára is kedvező (főleg mivel egy bio termékről beszélünk).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. november 13.

scorpiosecret

2021. október 5.

Végre egy tusfürdő, ami nem szárít és nem viszketek tőle. Imádom az illatát. Sokszor újra veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 5.

Brigi007

2021. április 23.

Jaj, ő nagy kedvencem annak ellenére, hogy tele van mindenféle illatanyaggal, amit amúgy kerülni szeretnék. Első használatkor totálisan lenyűgözött, hogy mennyire fel tud frissíteni pusztán az illatával. Nagyon szeretem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

Ewymx

2021. február 19.

Férjem kedvenc nyári tusfürdője. Isteniek frissít, szuper illattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 19.

Férjem kedvenc nyári tusfürdője. Isteniek frissít, szuper illattal.

Vivyenn

2020. október 27.

illata, állaga is csúcs, szerintem az árát is megéri, mert nem kell belőle sokat használni egyszerre

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

kisszandi

2020. május 10.

Updatelek: van belőle 250ml kiszerelés is 500-600 ft körül.

A praktikus utazó kiszerelés miatt kaptam le a polcról a DM-ben. Hát amikor otthon beleszimatoltam, gondoltam jól sikerült beleválasztanom (elég kellemetlennek tűnt az illata). DE!! Gondoltam elhasználom minél hamarabb AZONBAN használatkor nagyon finom citrusos gumicukor illat fogadott szóval nagyon megtetszett. Le kell majd csekkolnom, hogy van-e nagy kiszerelése is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

Updatelek: van belőle 250ml kiszerelés is 500-600 ft körül.

Yubiri

2020. február 9.

Nem lett a kedvencem. Mivel télen általàban csak este tusolok, szeretem, ha egy tusfürdő inkább ellazít a nap végén és nem felpörget. Így egy kicsit féltem a citromos illat miatt, hogy inkàbb fel fog frissíteni elalvás előtt, de semmi ilyesmi nem történt, inkább nagyon jól aludtam. A bőröm nem szárította,.viszont apró pattanásszerű kis pontok alakultak ki a testemen bárhol, ahol ezt használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. február 9.

Skatie013

2020. január 4.

Összetevők, illat, ár-érték arány és hatékonyság csillagos ötös :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Összetevők, illat, ár-érték arány és hatékonyság csillagos ötös :)

Indira

2019. december 10.

Nekem ez örök kedvenc mindig újraveszem. Az illata csodás, imádom a természetes illatokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 10.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate