Alverde

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stenonis, Módosítva: 2020. április 15.

Kategória:   Tusfürdők

A bergamott- és citromkivonat élénkítő kompozíciója, valamint a gyengéd tenzidek megtisztítják a bőrt anélkül, hogy kiszárítanák. Nem tartalmaz szintetikus tartósítószert, illatanyagot, színezéket és állati eredetű összetevőket. Vegán.

kisszandi

2020. május 10.

Updatelek: van belőle 250ml kiszerelés is 500-600 ft körül.

A praktikus utazó kiszerelés miatt kaptam le a polcról a DM-ben. Hát amikor otthon beleszimatoltam, gondoltam jól sikerült beleválasztanom (elég kellemetlennek tűnt az illata). DE!! Gondoltam elhasználom minél hamarabb AZONBAN használatkor nagyon finom citrusos gumicukor illat fogadott szóval nagyon megtetszett. Le kell majd csekkolnom, hogy van-e nagy kiszerelése is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

Updatelek: van belőle 250ml kiszerelés is 500-600 ft körül.

Yubiri

2020. február 9.

Nem lett a kedvencem. Mivel télen általàban csak este tusolok, szeretem, ha egy tusfürdő inkább ellazít a nap végén és nem felpörget. Így egy kicsit féltem a citromos illat miatt, hogy inkàbb fel fog frissíteni elalvás előtt, de semmi ilyesmi nem történt, inkább nagyon jól aludtam. A bőröm nem szárította,.viszont apró pattanásszerű kis pontok alakultak ki a testemen bárhol, ahol ezt használtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 9.

Skatie013

2020. január 4.

Összetevők, illat, ár-érték arány és hatékonyság csillagos ötös :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 4.

Összetevők, illat, ár-érték arány és hatékonyság csillagos ötös :)

Indira

2019. december 10.

Nekem ez örök kedvenc mindig újraveszem. Az illata csodás, imádom a természetes illatokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 10.

Dorotea09

2019. november 12.

Nagyon szeretem az Alverde termékeit, elsősorban a vegán összetevőket. Ennek a tusfürdőnek nagyon finom illata van, ami viszont nem tartós a bőrön. Nem szárítja az érzékeny bőrt, könnyen felvihető, barátságos ára van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

Tvylvis

2019. október 5.

Frissítő tusfürdő, nyárra kiváló. Jól tisztít, nem szárítja a bőrt. Szerencsére nem az a bőrről egyben lefolyós állagú, mint sajnos sok natúrkozmetikum. Szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 5.

orsi0210

2019. szeptember 14.

Nyárra vettem a tubusból érződő friss, citrusos illata miatt. Ahogy már leírták többen, alig érződött az illata fürdés közben, fürdés után meg egyáltalán nem. Valóban nem szárított, ez pozitívum, de ennél azért többet várok el egy tusfürdőtől. Nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

SZS30

2019. augusztus 24.

Igazi nyári frissítő illat, imádom! Remélem nem limitált termék, mert biztosan sokszor újra venném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

NadjaBlue

2019. július 5.

Nagyon kellemes illatú, frissítő nyári tusfürdő, még hogyha az illata nem is marad meg a bőrön. A legfontosabb, hogy az érzékeny, ekcémára hajlamos bőrömet nem irritálta, nem szárította, de nem is érzem, hogy hidratálta volna. Korrekt termék, bár nem újravásárlós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Jelizz

2019. június 30.

Ez az a tipikus nyari tusi!!! ❤ Amugy Lime/menta illata van ,szerintem full olyan mint a Baba mentas tusfurdoje ! Nagyon frissito intenziv jo illata van es konnyu jol habzo gel allaga. Nem szarit de nemis hidratal, nem draga viszont a boromon nem marad meg sokaig az illata :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 30.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate