Alverde

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: stenonis, Módosítva: 2017. február 28.

Kategória:   Tusfürdők

A bergamott- és citromkivonat élénkítő kompozíciója, valamint a gyengéd tenzidek megtisztítják a bőrt anélkül, hogy kiszárítanák. Nem tartalmaz szintetikus tartósítószert, illatanyagot, színezéket és állati eredetű összetevőket. Vegán.

Indira

2019. december 10.

Nekem ez örök kedvenc mindig újraveszem. Az illata csodás, imádom a természetes illatokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 10.

Dorotea09

2019. november 12.

Nagyon szeretem az Alverde termékeit, elsősorban a vegán összetevőket. Ennek a tusfürdőnek nagyon finom illata van, ami viszont nem tartós a bőrön. Nem szárítja az érzékeny bőrt, könnyen felvihető, barátságos ára van.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 12.

Tvylvis

2019. október 5.

Frissítő tusfürdő, nyárra kiváló. Jól tisztít, nem szárítja a bőrt. Szerencsére nem az a bőrről egyben lefolyós állagú, mint sajnos sok natúrkozmetikum. Szívesen használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 5.

orsi0210

2019. szeptember 14.

Nyárra vettem a tubusból érződő friss, citrusos illata miatt. Ahogy már leírták többen, alig érződött az illata fürdés közben, fürdés után meg egyáltalán nem. Valóban nem szárított, ez pozitívum, de ennél azért többet várok el egy tusfürdőtől. Nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

SZS30

2019. augusztus 24.

Igazi nyári frissítő illat, imádom! Remélem nem limitált termék, mert biztosan sokszor újra venném.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

NadjaBlue

2019. július 5.

Nagyon kellemes illatú, frissítő nyári tusfürdő, még hogyha az illata nem is marad meg a bőrön. A legfontosabb, hogy az érzékeny, ekcémára hajlamos bőrömet nem irritálta, nem szárította, de nem is érzem, hogy hidratálta volna. Korrekt termék, bár nem újravásárlós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Jelizz

2019. június 30.

Ez az a tipikus nyari tusi!!! ❤ Amugy Lime/menta illata van ,szerintem full olyan mint a Baba mentas tusfurdoje ! Nagyon frissito intenziv jo illata van es konnyu jol habzo gel allaga. Nem szarit de nemis hidratal, nem draga viszont a boromon nem marad meg sokaig az illata :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 30.

zayrra

2019. május 27.

Mostanában igyekszem minnél természetesebb összetevőjű kencéket beszerezni, így kezdtem el keresgélni ezek közt a tusfürdők közt és szerencsésen rá találtam erre a számomra imádott citrusos illatra. Nem mondanám tartosnak az illatát, de ez egy ideje már nem szempont nálam, egyébként teszi a dolgát és számomra élmény vele a zuhanyzás :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

bibi24

2019. május 22.

kis kiszerelésben vettem meg, de nem bántam meg.
Nagyon érzékeny a bőröm, de a termék nem szárította, sőt az illata is nagyon tetszik nekem, természetes, nem édes. Kellemesen habzott, később beruházok ebből a nagy változatban is

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 22.

kis kiszerelésben vettem meg, de nem bántam meg.

bendi13

Korcsoport: < 18
2019. április 19.

Nagyon frissítő az illata, mondjuk zuhanyzás után már nem lehet érezni, de ez nem zavar. Kevés is elég belőle, és jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. április 19.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!