Alverde

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: csaktom, Módosítva: 2019. március 21.

Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Tusfürdő-szörbet cukorból és kókuszból származó gyengéd felületaktív anyagokkal, organikus rebarbara- és narancshéj-kivonattal, valamint mandula-olajjal, hogy frissen kezdődjön a nap!

Please

2016. október 5.

Nagyon érdekes, krémes állaga van, miközben vizes hatású. Egyáltalán nem habzik. Az illata nagyon finom, édes-cukros. Nem kell belőle sok. Limitált nyári kiadás ha jól tudom. Az árát is nagyon megéri, csak ajánlani tudom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

Amethyst0612

2016. július 28.

Megvettem ezt is és a mangósat is. Az állaga elsőre szokatlan, de nem rossz. Nagy habot nem vártam, mivel szulfátmentes. Nem szárít sőt egy kis ápoló hatása is van. Illata sajnos nem igazán érezhető. Tulajdonképpen olyan mint a hibiszkusz -kakaóvajas tusi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 28.

Tvylvis

2016. július 23.

Ismételni tudom azt, amit a mangós társához írtam. Ezt szerintem nagyon eltalálta a márka (a mangós társát is, de arról ott már írtam). Már a csomagolása is jókedvre derít, és az illata is egész narancsos, friss. Kellemes, nyári illat, nem tolakodó, bár valóban kicsit művi. Nem tart hosszan az illat, én ezt nem is várom egy natúr terméktől. Mindemellett nagyon kellemes krémes állaga van, ami nem csúszik le a bőrről. Könnyen eloszlatható, és krémessége ellenére könnyen lemosható. Nem irritál, nem szárít (bár én nyáron is legalább kétnaponta használok testápolót). Abszolút ajánlom, jó termék, bár személy szerint nekem a másik illatvariáció sokkal jobban bejött. Egyéb tulajdonságát tekintve teljesen ugyanolyanok, az illat pedig szubjektív dolog. Ettől függetlenül ez négyest kap, mert a másik kapott ötöst.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 23.

HRenata

2016. július 11.

Update: Négy csillag, mert a hatása tetszik, tényleg kíméletesen tisztít, nem szárít egyáltalán. Tetszik a krémes állaga is, folyékony de nem annyira, hogy gondot okozzon. A frissítő élmény továbbra sem teljes, az én fürdőszobámat nem tölti be a finom illata, de lehet, hogy én vagyok rosszul összerakva mert pl a népszerű kókuszos Fa tusfürdők sem tetszenek.
Egynek elmegy ez, de nem kiemelkedő.

Hát...állagra egy hígabb testápolóra hasonlít, fürdőpamaccsal habzik is, jól használható, bár égig érő habot ne várjunk. Viszont szinte semmi illata nincs. Ha nagyon figyelek, akkor egy elég halvány narancsillat elcsíphető. Én azért valami frissítőre számítottam. Nem olyan nagy szám így.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 11.

Egynek elmegy ez, de nem kiemelkedő.

szeliger

2016. július 10.

Volt egy Alverde kuponom, így én kedvezőbb áron juthattam hozzá, az itt olvasott vélemények alapján némi latolgatás után végül csak megvettem. Valóban hígabb állagú, de ettől még nem folyós. A kézbe kinyomva kicsit kocsonyás jellegű, de nem annyira, mint a tavaszi cseresznyevirágos. Mindenesetre elég gyorsan fogy, valahogy az átlagos tusfürdőkhöz képest többet kell felvinnem a bőrömre belőle. A kritikus pont az illata, egy az egyben Limo aromája van. (Fiatalabbak kedvéért ez a hetvenes évek végén egy kis üdítős üveget formázó műanyag flakon volt, amiben narancsos port árultak, azt hiszem vízben kellett volna feloldani, de minden gyerek közvetlenül a szájába öntötte. Annyira azért nem volt finom és hosszútávon a nyelvünket is kicsípte:)
Szóval zuhanyzás közben ez a pezsgős, műanyagos narancsos illat tölti be a zuhanyt, ami fürdés után egy kellemes, szolid, friss illattá alakul. A pár száz forintos kategóriában megállja a helyét, jó kis nyári tusfürdő, de egy elég belőle, nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 10.

baranyeszter

2016. július 4.

Nagy reményekkel indult a kapcsolatunk, de legnagyobb meglepetésemre annyira szártítja a bőrömet, hogy az valami hihetetlen az összetevőket elnézve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 4.

dmmarti

2016. július 3.

Az a baj,hogy sokszor már a csomagolásra,kinézetre elcsábulok😊 Itt azonnal ezt történt,de mikor megillatoztam tudtam,hogy most nem csalódok😊 Szerencsémre semmilyen krém vagy tusfordore nem voltam allergiás így barmit magamra locsolhatok.mindig valtogatom a tusfürdőimet. Ezt a tusfürdőt gyorsan elhasznaltam mert annyira imádom az illatát😊 Igaz limitált de még nyárra kettőt biztos betárazok😉

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 3.

Zaynab

2016. június 30.

Nemrég vettem, utána használatba is vettem. pcksz-szel értek egyet, mert nagyon jó az illata, de a Balea szériához hasonlóan ennek sem marad meg az illata. 4 vagy 500 forint volt, szóval végül is reális az ára.

- szuper illat.
- folyós, tejes állag.
- nem habzik, mivel szulfát-mentes (én főleg ezért is vettem meg).
- frissítő valamennyire (mintha egy smoothie-t öntenék magamra és azzal mosakodnék).

Négyest adok rá, mert nem éreztem úgy, hogy szárítana, de persze még csak egyszer használtam és visszajövök update-elni, ha nagyon szárít, vagy irritálna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 30.

- szuper illat.
- folyós, tejes állag.
- nem habzik, mivel szulfát-mentes (én főleg ezért is vettem meg).

pcksz

2016. június 23.

szerintem nagyon intenzív és tök jó illata van, hűsítő és hidratáló egyben. nagyon örülök, hogy ezt választottam, nyárra tökéletes megoldás, kár, hogy limitált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 23.

Antioxidánsok: Tocopherol

A narancs héjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, illatanyag, bőrjavító (skin conditioning) és sűrűség szabályozó anyag.