Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sbbejus, Módosítva: 2017. június 18.

Kategória:   Szappanok

Lunita

2013. szeptember 10.

Nekem 2x is volt ilyenem, egyiknél (ezek szerint a régebbi) maga a szappan ilyen vízszintesen csíkos volt,a másiknál pedig valamilyen őleményszerű volt benne, a csíkos nekem jobban tetszett és nem csak illatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 10.

zomari

2012. március 27.

Nehéz olcsón natúr szappant kapni. Ez szerintem nem is annyira natúr, de sok más termékhez viszonyítva még egész tűrhető. Az illata finom, de nekem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 27.

jkrisztie2

2012. január 7.

Én szeretem ezt a szappant! Finom rózsás az illata, nem szárítja a bőrömet. Az egyik dm-ben bukkantam rá, utolsó darab volt. Már nem gyártják?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 7.

Fruzsi

2011. október 8.

Nem rossz szappan, az illata sem rossz, viszont a sok színezék miatt én nem veszek többé ilyet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 8.

mia

2011. május 26.

Ez csalódás volt az alverdétől. Az illatát szeretem, de ez a rengeteg CI-jelzésű adalék nem kellett volna bele...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. május 26.

csillag1219

2011. május 1.

Nekem bejött. Sokáig használtam arctisztításra. Az illata kicsit nagymamás, de egyébként semmi kivetnivalót nem találtam benne. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 1.

natasa

2011. március 21.

Hogy lehet egy natur szappant ennyire elrontani a sok felesleges színezékkel és Butylene Glycol-lal???
Nem BDIH-s.
Egyébként jól tisztít, az illata lehetne kellemesebb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 21.

Nem BDIH-s.
Egyébként jól tisztít, az illata lehetne kellemesebb is.

Antioxidánsok: Phytic Acid

Növényi komponens, aminek antioxidáns tulajdonsága van.