Alverde

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dii, Módosítva: 2017. június 16.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Az ellenőrzött biológiai gazdálkódásból származó narancshéj kivonatot és mandarin vizet tartalmazó hatóanyag komplexum bársonyossá varázsolja, a válogatott összetevők hidratálják a száraz bőrt.

Nem tartalmaz szintetikus illatanyagot, színezéket, tartósítószert, állati eredetű és ásványi olaj alapú összetevőket.

MrHannaBela

2017. március 24.

Best !! Nagyon jó ,az illata fantasztikus .ajándékba is tökéletes,nincs aki nem szeretné :)hidratál

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

citronella

2016. január 5.

Kicsit csalódott vagyok,mert a tusfürdő illatát vártam ettől a terméktől is... de ebben egyáltalán nem érezni a vaníliát,csak egy nagyon savanykás narancsos illatot. :( Ettől függetlenül el fogom használni,mert nagyon jól hidratál,kevés kell belőle és könnyen beszívódik. Összességében jó termék,csak az illata miatt vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 5.

bonivagyok

2015. november 3.

Németországban vettem pár éve, és nagyon szerettem.
Az illata remek, az állaga meg hát...alverde, ez mindent elmond. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

Németországban vettem pár éve, és nagyon szerettem.
Az illata remek, az állaga meg hát...alverde, ez mindent elmond. :)

seoul

2015. október 1.

Még régebben vásároltam, de csak néhány hete bontottam fel. Egyszerűen imádom. Isteni illata van, hamar beszívódik, nem nehéz krém, még az én bőrömnek sem, és az ára sem vészes. Egy valami böki a csőrömet, mégpedig az a fránya alkohol, ami az Alverde termékek nagy részében megtalálható, sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 1.

magichand

2015. szeptember 30.

Nagyon hiányzik, ez volt a kedvenc. A legjobb illatú, és a legszebb összetevőjű alverde testvaj. Szerintem már nem gyártják, de ha esetleg lesz még belőle biztos betárazok belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 30.

Dii

2015. augusztus 29.

Én az illatában kicsit csalódtam, vaníliásabbra (és ezáltal olyan pudingos illatra) számítottam (néha akaratlanul is a narancsvodka jut róla eszembe). A hatásával viszont nagyon elégedett vagyok.
Hidegebb napokon tényleg vajas állagú, jó sűrű, tápláló krém. Ennek ellenére könnyű eloszlatni a bőrön és elég hamar be is szívódik. Hidratáló hatását eddig csak nyáron tudtam tesztelni, így viszont tökéletesen megfelelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 29.

boglarka88849

2015. augusztus 8.

Nagyon szeretem, a hatása szerintem ugyanaz, mint a makadámdiós változatnak. Ennek az illatát jobban szeretem, bár a vaníliát nem érzem ki belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 8.

0bikbik0

2015. július 4.

Kedvenc testápoló krémem. Az illatával fogott meg, de az én bőrömnek az ápoló hatása is megfelelő. Még nyáron is elfér, puha, rugalmas lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. július 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A narancs héjának a kivonata. A CosIng besorolása szerint emulzió stabilizáló, illatanyag, bőrjavító (skin conditioning) és sűrűség szabályozó anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0