Alverde

Ár:   1000 Ft/3db   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szonia, Módosítva: 2017. június 16.

Ár:   1000 Ft/3db
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

2014-es limitált karácsonyi kiadás

Az áfonyás-csokis illetve a vaníliás-fahéjas mini kiadással kapható egy csomagban.

allebag2

2015. június 15.

Szerintem ez a legjobb a három közül. Kellemes, inkább nyárias illat, jó hidratáló képesség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 15.

blilla91

2015. január 10.

Nem, nem, nem és nem. :( Ezt hagytam a végére a trióból, mert ennek tetszik legjobban az illata. Felkenve is nagyon finom és ennyi. Ez téli kence?! Annak harmatgyenge. Nyílván valamennyire hidratál, de ez most nekem édeskevés. Úgyhogy félreraktam tavaszra, akkortájt gondolom elég lesz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 10.

Percoon

2015. január 10.

Szerencsére idén karácsonykor nem maradtam le, azt hiszem ez a kedvencem a három közül, kellemes, nem túl édes, frissítő illata van. Jól hidratál, nekem egy kicsit lassan szívódik be, de megéri várni egy keveset rá, mert még kézmosás után is érzem a hatását jó sokáig.

v.szilvia789

2015. január 7.

Sajnos ünneprontó leszek. Az illata valóban nagyon kellemes, frissítő, de mégsem zavaró. A jó tulajdonságainak nálam itt vége is van. Többszöri próbálkozás és kísérletezés után nyugodtan mondhatom, hogy mitesszereket és/vagy apró kiütéseket okozott. Nem ez az első Alverde testvajam és valóban volt olyan, amitől egy-egy pattanás kijött, de azt főleg a mandulaolajat tartalmazóknál vettem észre. Ebben viszont nincs. Talán a grapefruit illatanyaga irritál. Minden esetre nagyon kellemetlen volt kétszer is kezelni a lábamon lévő viszkető kis izéket. Csak azért kap két csillagot, mert lábfejre, sarokra el tudom használni és ott nem jelentkezett ez a probléma.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 7.

liljaa

2015. január 6.

Nekem is ez a kedvencem közülük. :) A márkától megszokott minőséget hozza, ezen az áron nagyon jó vétel volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

emci91

2015. január 6.

Egyszerűen imádom ennek az illatát. Nem hittem volna én sem, hogy ez fog a legjobban tetszeni a 2014-es trióból

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 6.

babyface

2015. január 4.

tavaly karácsonykor lemaradtam a testvaj trióról ezért idén időben észbe kaptam és félre rakattam egyet mielőtt elkapkodták volna. :D

magam sem gondoltam volna, hogy a vérnarancsos fog bejönni a legjobban. illata leginkább egy narancsos cukorkáéhoz hasonló. annyira azért nem jó mint a márka makadámdiós nagyágyúja, de meglepően jól hidratál, könnyen beszívódik, a könyökrészt is szépen hidratálja. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 4.

hbscale

2014. december 29.

Féltem, hogy ennek az illata nem fog tetszeni, de meglepően jó. Hidratál, az eléggé kiszáradt számat kb. 2 nap alatt rendbetette (én kenem arcra is).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 29.

sabrirory

2014. december 15.

Szerintem sima mű narancs illata van, cseppet sem vérnarancsos. Erről is ugyanazt tudom elmondani,mint a többiről (nekem talán ez jön be a legjobban).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. december 15.

cicatapmancs

2014. december 14.

A három közül ez az egyetlen, aminek egyértelmű az illata :) A hatásától ennek sem vagyok elájulva, ugyanúgy, mint a másik kettő esetében sem, de a pár percnyi narancs illat kárpótol valamelyest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0