Alverde

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: magnes, az összetevőket feltöltötte: crazy cat lady, Módosítva: 2017. április 11.

Kategória:   Hidratáló krémek

allegra

2017. október 16.

Kb. egy hónapja használom, problémát nem okozott idáig. A bőröm hamar beszívja, nem hagy zsíros, nehéz érzést maga után. Emiatt én nappalra is felkenem. Az illatára többen is panaszkodtak itt, ami persze szubjektív dolog, nekem nincs vele gondom. Csodát nem művel, de hidratál. Ár-érték aránya okés.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 16.

bcanfly

2017. március 6.

Megvettem mellé egy nappali krémet is, illetve egy arctonikot is, együttesen próbálom rendbe hozni velük az arcbőröm. Kb. 3 hete használom , pattanásokat nekem nem okozott(1-2 azért ki szokott jönni rajtam, ezen nem változtatott).Viszont az arcom nagyon igényli ezt is és a reggelit is, sokkal jobban érzem magam,miután felkentem.Kissé nehéz krém, zsírosabb, de én nem érzem, h elnehezítené a bőröm és viszonylag hamar be is szívja. Kíváncsi leszek nyáron hogyan fogja viselni a bőröm. Az illata engem a naspolyára emlékeztet, a barátomnak nem jön be, szerintem viszont egészen kellemes :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 6.

Tmara

2016. február 19.

Sajnos már nem az első alverde termék, ami csalódást okozott. :( Nehéz és zsíros krém, nehezen szívódik be, és feszülő érzést okoz a bőrön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 19.

MsKors

2016. január 12.

Nagyon jó!
Sok mindent kentem már a fejemre, amíg rajta volt jó volt, lemostam és hámlott, húzódott, fájt.
Ennél nem, mintha feltöltené az arcom.
Illata tipikus Alverde, én szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

Nagyon jó!
Ennél nem, mintha feltöltené az arcom.
Illata tipikus Alverde, én szeretem.

EszterV

2015. augusztus 22.

Kedvelem ezt a krémet, tetszik, hogy finom natúr az illata és másnap reggel olyan a bőröm, mintha éjjel valaki szilikonos primerrel kenegette volna, de jó vastagon ám. :D
Hamvas, egységes bőrképre ébredek, ha ezt használom éjszakára.
Pattanásom sem lett tőle gazdag (zsíros?) állaga ellenére, pedig hajlamos néha hisztizni a bőröm.
Az ára is szuper! Kell ennél több?!? Nekem nem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 22.

Hamvas, egységes bőrképre ébredek, ha ezt használom éjszakára.
Az ára is szuper! Kell ennél több?!? Nekem nem! :)

fecsine

2015. április 30.

Jó kis krém. A szemránckrémet és a nappali krémet is használom, nagyon jól hidratál, hamar beszívódik, egyedül az illata zavar egy kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 30.

egyedszilvi

2014. december 21.

Most vele próbálom rendbe hozni a bőröm.Eddig jó,két napja végre nem húzódik,s viszket az arcom,s a nyakam.Úgy szivja a bőröm magába,győzöm kenni :)Remélem,sikerül...Nincs benne semmi irritáló összetevő,ha beválik,tuti nem fogok többé kisérletezni,ilyen olyan csodakrémekkel,maradok e márkánál.Egyébként egy kozmetikus ismerősöm őt ajánlotta,hogy nagyon jó kis krém.Szerintem is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. december 21.

muzli

2014. november 16.

Gazdag krém, az illata sem zavart, de pattanásokat okozott a negyedik haszálat után. Kihagytam pár napot, a pattanásokat elmúltak, de a következő használatnál megint megjelentek. Sajnálom, nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 16.

judit.petes

2014. november 9.

Azért vettem meg, mert a szemránckréme nagyon bejött, gondoltam teszek egy próbát. Elég nehéz krém, bár nekem nagyon vízhiányos a bőröm, úgyhogy nem fullaszt, reggelre is szépen hidratált a bőröm tőle, nem zsírosít. A szaga viszont rettenet...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 9.

wk62

Korcsoport: >54
2014. március 15.

Van egy bevált éjszakai krémem és imádom. Mivel egyre szárazabb és vízhiányosabb a bőröm, gondoltam hogy megpótolom, lefekvés előtt még ezzel a krémmel bekenem. Reggelre beissza az arcomon, a homlokomnál nem, és nem hidratál eléggé. A szaga nagyon erős émelyítően édeskés, sose tudnám megszokni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. március 15.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Hydrolyzed Silk, Glycerin

Hidrolizált okra kivonat. Az okra trópusi, szubtrópusi növény. A kivonatban lévő fehérjéket részlegesen hidrolizálják (darabokra tördelik). Az így keletkezett kissebb molekuláknak sok előnyös tulajdonságot tulajdonítanak. Erős ránctalanítónak, izomlazítónak tartják. Antioxidáns tulajdonságait is kimutatták.