Alverde

Ár:   1699 Ft/csomag   Kategória:   Tusfürdők

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2017. június 16.

Ár:   1699 Ft/csomag
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Tusfürdő golgotavirággal és vaníliával. Gyengéd növényi tenzidekkel kíméletesen és alaposan tisztít, anélkül, hogy kiszárítaná a bőrt. A növényi glicerin nedvességgel látja el a bőrt, a szójaolaj, golgotavirág- és vaníliakivonat ápolják és simává teszik azt.

Szettben, testvajjal együtt kapható.

barbyka01

2017. február 6.

Minden évben megszerzem a karácsonyi Alverde testvajas ajándékcsomagot, így ez sem maradhatott ki. Persze a csomagolása egyből megfogott, igazi télies hangulatot áraszt. Sok jót olvastam róla, hogy mennyire finom illata van, így nagyon kíváncsi voltam rá. Első szaglásra nagyon meglepődtem, mert abszolút nem ilyen erőteljes illatra számítottam. Sokáig szokatlan volt, de mára már megszerettem nagyon. Jól habzik a tusi, és nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

DikieGirl

2017. január 7.

Nagyon szeretem, az illata érdekes, de nagyon jól tisztít és emelett natúr kozmetikum, szóval ha van (és remélem van) más tusfürdője is az alverdének akkor elkezdem kipróbálgatni őket. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 7.

Tvylvis

2016. december 29.

Én személy szerint nem tartom rossznak az illatát, Alverde alapillat felturbózva némi cukros vaníliával. Tartósnak amúgy sem tartós. Kellemes, nem irritáló tusfürdő. Zselés állagú, de szerencsére nem az a kézből egyből lecsorduló, lecsúszó gél. Hosszabban nem is tudok írni róla, tipikusan az egynek elment kategória, az a típus, amire pár hónap múlva nem is fogok emlékezni. Négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 29.

uaim

2016. december 18.

No most az illata nekem fura de van a végén egy vaniliás lefutás ami nagyon szép szerintem, egyébként meg nem tartom igazán büdösnek furának tartottam, mást vártam de ettől még nem rossz. A hatása nagyon nagyon jó hidratál rendesen, de amin ledöbbentem hogy samponnak milyen jó. Iszonyat módon untam már hogy a natúr samponjaim amiktől nem viszketek nem is tisztítanak sehogy sem úgy ahogy kéne, és bánatomban megmostam ezzel a hajam. Azóta kizárólag ezzel mosom. Nem viszketek ami nálam nagyon nagy dolog és szép a hajam is. Szóval ha valakinek nagyon nem kell a tusija és megszabadulna tőle irjon rám és megdumáljuk , de csak a tusi kéne köszi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 18.

zso123

2016. december 14.

Interneten kinéztem a csomagot, több budapesti üzletben voltam, mire egyben megtaláltam, szóval rákészültem a megvásárlására, mert imádok minden karácsonyi, téli illatú kozmetikumot, ráadásul alverde... ennek fényében igen nagy a csalódottság érzésem.
Nagyon sajnálom, hogy nem lehetett előtte megszaglászni a termékeket, mert nemhogy nem vanília illatú (amire a csomagolás alapján következtetni lehet), vagy vaníliás-fahéjas, édes illatú (amit a testvaj egyik véleményezője írt), hanem konkrétan BÜDÖS. Nem is tudom, hogy mihez hasonlítsam, valahol a kínai cipők szaga és az olvadt műanyag között van félúton, és kicsit enyhébb formában.
Szóval ha nemcsak csomagban lehetne kapni, vagy lenne kint teszter, egy csalódástól és 1600 ft kidobásától kíméltem volna meg magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 14.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate