Alverde

Ár:   999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2013. október 7.

StellaStar95

2019. október 16.

Őszintén nem tudom, minek gyártanak és árulnak valamit, ami nem használ. Ez a szemhéjtus egyáltalán nem tartós. Barna árnyalatban volt meg, de ment is pár használatát után a kukába. Sajnos nálam egyáltalán nem volt képes arra, amit egy szemhéjtustól elvárok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

kataa0105

2017. június 4.

Könnyű vele dolgozni, szeretem az állagát. Vettem feketében és barnaban is, tartós, de szemdorgolest nem bírja ki, olyankor ilyen kisebb darabokban jön le.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 4.

niki994

2017. április 23.

Ez miez? kérdés fogalmazódott meg bennem.. Sajnos használhatatlan felvinni se egyszerű mert amit felvittem már az foltos ha ráhúzok az ecsettel terméket leszedi szóval ez se jó meg a tartóssága is borzalom pénz kidobás ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

draculina

2017. április 23.

Egyáltalán nem tartós és ment a kukába, mert csípi a szememet :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Egyáltalán nem tartós és ment a kukába, mert csípi a szememet :(

danyadi77

2017. február 14.

Első próbálkozásnak megteszi, főleg féláron. Viszonylag könnyű a használata, tartósnak is mondhatnám, de vízzel valóban könnyen lejön. Satírozni, eldolgozni nem lehet, mert rögtön lejön, ellenben emiatt könnyű javítani is. Ici-picit csípi a szemem, ha vízvonalra kerül, de nem vészes. Eddig nem száradt ki, jól rázárom a kupakot és úgy tűnik,sosem fog elfogyni, elég sok van benne. Mindamellett szeretném kipróbálni a Maybelline zselés tusát is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 14.

Lis

2017. január 23.

Fekete színben van meg, akciósan vettem ecsettel együtt. Vigyázni kell rá, hogy ne peregjen le, de egyébként egy nagyon jó kis tus. Élénk fekete a színe, sok van a tégelyben, és szerintem egyszerűren és szépen lehet vele dolgozni. Ami negatívum, hogy vízzel simán lejön. Egy sírást nem bír ki

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 23.

chililamp

2016. november 16.

Sokféle tust próbáltam már, folyékonyat, filceset.. eddig ez tetszik a legjobban. Akciósan sikerült megvennem, féláron. Fekete színben szereztem meg, és azonmód vettem hozzá egy Ebelin tusecsetet is, nagyon szépen lehet velük dolgozni!

A tus nekem nagyon tartós, órák alatt sem maszatolódik el. Általában alá dolgozok egy kis korrektort/szemhéjpúdert/ceruzát és így nagyon szépen ott marad. A fekete tényleg fekete, jó az állaga és nem irritál. Irtó sokáig elég lesz, pedig mióta megvan, szívesen és gyakran használom, mégis alig fogy. Részemről megy az 5 csillag, mert eddig magasan a legjobb tusom - ennyi pénzért meg ajándék volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

illesbb

2016. november 2.

Ellenben az Alverde krémes szemhéjtussal ez nem egy olyan nagyon rossz tus. 20 Espresso Brown színben vettem kb 250 Ft-ért. Nem a legegyszerűbb a felvitele, mivel nem olyan pigmentált, de azért nem rossz. Pár órát kibír. A Maybelline zselés szemhéjtusa azért jobb nála, pedig az sem volt eddig a kedvencem, de annak a színe sokkal erősebb és könnyebb felvinni. Tartósságra kb ugyanolyanok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 2.

Scarlinia

2016. október 25.

Én akciósan vettem meg a barna változatát. Számomra eddig ez a legrosszabb szemhéjtus amit valaha próbáltam. Nem lehet szépen felvinni (bár lehet csak én vagyok béna) és még csak nem is tartós, hamar lepereg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

whiteng

2016. október 9.

Én nagyon szeretem. Nekem sajnos olajos szemhéjam van, ezért csak a folyékony tusokat tudom nagy biztonsággal használni. A zselés tusok illetve filcek, nekem mindig felkenődnek. Ezt a tust kiárusítás alkalmával vettem egy DM üzletben. Könnyen feltudom vinni, gyorsan kell vele dolgozni, ugyanis hamar szárad. Már több hónapja megvan és napi szinten használom, a tégelyben is jó állapotban van, nem száradt még be. Sajnos úgy láttam, hogy már nem található meg az Alverde polcain.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 9.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin

Terpentinből kémiai úton készített orgonaillatú, sűrű, illanó olaj. A kozmetikumban általában illatanyagként használják.