Amelia Knight

Ár:   920 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Kik,külföld (Primark)   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KuliKali, Módosítva: 2016. május 30.

Lelőhely:   Kik,külföld (Primark)

Limitált kiadás

KuliKali

2016. június 12.

Jaj hát örök kedvenc ez a paletta! Amilyen olcsó-annyira jó! A színek pigmentáltak,nagyon-nagyon tartósak és gyönyörűek. Egy buliba és hétköznapokra is egyaránt el lehet vele készíteni a legszebb sminket. Csak ajánlani tudom,zseniális!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 12.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.