Amodent

Ár:   290 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: magyarry, Módosítva: 2012. március 14.

Kategória:   Fog- és szájápolók

Az Amodent+ egy nemzetközileg széles körben elterjedt fogszuvasodásgátló technológiával készült fogkrém. Természetes eredetű kamilla, zsálya, kakukkfű, mirha és teafa kivonatot tartalmaz, melyek frissítő tulajdonságukról ismertek. A kálcium és aktív fluorid tartalmának köszönhetően erősíti a fogzománcot és óvja fogait a fogszuvasodás ellen. Küzd a rossz lehelet ellen hosszantartó frissességet hagyva maga után.

Fancsikacsika

2018. január 3.

Nagyon olcsó fogkrém, és ez mellett rossz is. Már ilyet nem veszek. Tipikus, olcsó húsnak híg a leve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 3.

PumpkinAddams

2017. október 18.

Mindig is ezt használtam és nincsenek fogproblémáim. Jó az íze, az összetevők is elég barátságosak, ennyi pénzért szerintem jobb nem is lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

mokojka

2017. május 22.

Elégedett vagyok a tisztító hatásával.Kellemes a leheletem a használata után. Viszonylag enyhe íze van,nem csíp.Ja és nem utolsó sorban,úgy emlékszem 180 forint körül volt! Ár-érték arányban verhetetlen!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 22.

szanii

2016. augusztus 24.

Családi fogkrém itthon, régóta használjuk ezt a márkát. Kellemes erősségű mentol, tetszik, hogy gyógynövényes, szeretek ezzel a fogkrémmel fogat mosni. Ajánlom, egy igazi alap fogkrém.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Kingucii

2016. április 5.

Szeretem ezt a fogrémet, nem az a nagyon erős mentol,mint ami a többi fogrém összetevője. Külön kedvencem a gyógynövényes termékek, enyhe íze van, nem fordul fel tőle a gyomrom.
Szépen tisztít, régóta ezt használjuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 5.

Szépen tisztít, régóta ezt használjuk.

eveartstar

2016. március 31.

Ki nem állhatom az ízét! Egyszer vettem meg, soha többet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. március 31.

Ki nem állhatom az ízét! Egyszer vettem meg, soha többet!

Katie

2016. január 24.

A sima mentolos fogkrémeket már régóta nem szeretem, pedig amúgy a mentát mindenféle kajában/italban imádom. Mostanában ilyen gyógynövényes fogkrémeket használok, már szinte az összes nagyobb márka gyárt hasonlót. Ízre és hatékonyságra sem rossz, de pár összetevője nagyon nem szimpatikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 24.

sznoemi

2015. augusztus 23.

Nincs vele baj,egész jó az íze,jól tisztít,az ára pedig szuper.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 23.

Nincs vele baj,egész jó az íze,jól tisztít,az ára pedig szuper.

Heloise

2015. május 27.

Évek óta veszi a család, és mostmár én is csak ezt használom. Lehetne picit erősebben mentolos, de ezért az árért ez még belefér. Sokáig az Elmex Sensitive fogkrémjét használtam, mert annak sokkal szebbek az összetevői, de mivel az sem volt erősen mentolos, és az ára sem kedvező, egyelőre ez egy jó alternatíva helyette. A natúr, fluorid-mentes fogkrémek hosszútávon nekem nem segítettek sajnos, érzékenyek lettek a fogaim, szóval akárki-akármit mond, bizony kell ez az összevő egy fogkrémbe. Egyedül az SLS miatt kap csak négy csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 27.

Lettike77

2015. március 10.

Nagy kedvencem.Csak,ha valamilyen ínyproblémám van akkor használok más fogkrémet(Paradontax).Amúgy tökéletesen meg vagyok/unk elégedve vele,évek óta ezt használjuk,árban is tökéletes. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 10.

Hidratálók: Sorbitol, Propylene Glycol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!