Best of Beauty 2019

Amway

Ár:   4400 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tuzgyujto, Módosítva: 2015. július 14.

Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Zsíros

Zsírmentes nappali hidratálókrém, SPF 15 UVA/UVB szűrővel.

Water / Aqua Cyclopentasiloxane eo I szil Octinoxate f 0 0C12-15 Alkyl Benzoate eo Glycerin h 0 0Cetearyl Alcohol eo I eu I al 2 1Benzophenone-3 f Isodecyl Neopentanoate eo Coco-Glucoside ti C20-22 Alkyl Phosphate ti I eu Methyl Methacrylate Crosspolymer C20-22 Alcohols al C30-45 Alkyl Cetearyl Dimethicone Crosspolymer eo Polyacrylate-13 Palmitoyl Proline Parfum / Fragrance i Diazolidinyl Urea ta Polyisobutene Disodium EDTA Tocopheryl Acetate a I v 0 0Zinc PCA h Xanthan Gum ti I eu Butylene Glycol h 1 0Sodium Palmitoyl Sarcosinate ti Magnesium Palmitoyl Glutamate Triethoxycaprylylsilane szil Saccharomyces/ Zinc Ferment Saccharomyces/ Magnesium Ferment Saccharomyces/ Silicon Ferment Saccharomyces/ Copper Ferment Saccharomyces/ Iron Ferment Polysorbate 20 ti I eu 0 0Dipotassium Glycyrrhizate gy Silica Butyl Avocadate Lecithin eo I eu HDI/ Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract a I eo I h I gy Maltodextrin Aloe Barbadensis Leaf Juice gy Iodopropynyl Butylcarbamate ta Lactobacillus Ferment Lysate FiltrateRosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract Sodium Hyaluronate h 0 0Ceramide 3 Beta Sitosterol Glucosamine HCL Urea h Algae Extract eo I h Yeast Extract a Hydrolyzed Viola Tricolor Extract Alpha-Isomethyl Ionone i CI 77947 / Zinc Oxide sz 1 0

monika1974

2018. október 10.

Sok évig használtam! De az elődjét is!!! Nem okozott csalódást, szerettem nagyon!!!! De már a negyedik X-en túl vagyok, már kevés a bőrömnek!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 10.

Ellesmere77

2015. november 29.

Szerettem ezt a krémet, jó volt az állaga, jól hidratált, bár nagyon hamar elfogyott és a pumpás megoldás miatt az aljáról nem lehetett kiszedni a maradék krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 29.

mobeto23

2014. december 30.

Az elején egy picit szkeptikus voltam vele, és az egész rendszerrel, nem vártam nagy "csodát". Ha csodát nem is, de egyensúlyt tényleg kaptam...nekem nagyon szépen rendbe tette a bőrömet. Használom hozzá a tonikot és az éjszakait is.
Az tetszik benne, hogy könnyű, hamar beszívja a bőröm, és ad neki egy egészséges, normális érzést. A zsírosodást egész jól kezeli, de aki masszív mattításra vágyik, az lehet nem lesz ennyire boldog vele. Én nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 30.

kviktoria

2014. november 25.

Az egész rendszert használom, sajnos ezt a krémet nehezen szívja be a bőröm. Egyébként azt leszámítva, hogy többet kell várnom reggelente a sminkeléssel, elégedett vagyok vele, sokkal szebb a bőröm mióta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 25.

Nanaho

2014. március 29.

Finom az illata,könnyű kis krém,kevés elég belőle. Nem zsírosítja jobban az amúgy is fénylő arcomat.
Lassan 4 hónapja használom és még csak a negyedénél vagyok.Pumpás a kiszerelése így könnyű adagolni és lehet látni mennyi fogyott belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 29.

farkasgaboc

2014. január 26.

Én az egész rendszert használtam, nem volt rossz, de találtam ennél sokkal sokkal jobban.
Ami abszolút pozitívum, hogy nagyon sokáig elég kb. 6-8 hónap, és nekem télen nyáron jó volt.
Viszont az én bőröm nagyon, nagyon zsíros és azzal nem tudott igazán megbirkózni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 26.

tofifi11

2013. december 14.

Drága, de sokáig elég. Én nagyon szeretem, mert nagyon jól hidratál! Gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet, kb. 10 perc és lehet sminkelni! Az egész rendszerből ez a legjobb számomra, lehet, hogy újra veszem, harmadszor is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

tuzgyujto

2013. április 30.

Egy hete használom, nagyon megszerettem. Az állaga tényleg tejes, nem képez kényelmetlen réteget az arcomon, viszont kifejezett mattító hatást nem vettem észre. A kiszerelése pumpás, amit tekeréssel lehet lezárni és egy nyomásra elegendő mennyiség jön ki, tíz perc alatt beszívódik és lehet sminkelni. Az eddigi kencéimhez képest kicsit drága, 4300 forint, de tökéletesen megéri a pénzét, mert ez az 50 mljó pár hónapra elég lesz, másrészt pedig mert tényleg jó a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 30.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Yeast Extract
Gyulladáscsökkentők: Dipotassium Glycyrrhizate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Glycerin, Zinc PCA, Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium Hyaluronate, Urea, Algae Extract
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Faggyútermelést normalizáló 5αR-blokkoló hatóanyag, ami a gyártó állítása szerint három hét alatt 40%-kal csökkenti a faggyútermelést (a teszt résztvevők 78%-a érezte úgy, hogy a bőre kevésbé  zsíros és csillogó a tanulmány végére), a hajas fejbőrön pedig a lipid foltok csökkentésével (-69%) segít lelassítani a faggyúmirigyek működését, nyugtatja az irritációt és csökkenti a seborrhoeás tüneteket és a korpásodást is.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.