Amway

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Melinda, Módosítva: 2015. július 14.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémes, nem habzó arctisztító nedvességmegkötő elemeket tartalmaz abból a célból, hogy megőrizze a bőr nedvességszintjét és megelőzze a bőr szárazsága és a környezeti károsodás kiváltotta apró ráncok kialakulását; így a bőr ruganyos marad, míg a sminket illetve a szennyeződéseket eltávolítja.

Carillon

2016. május 14.

Tudom,hogy már nem lehet kapni,de volt hozzá szerencsém.Én ajándékba kaptam,de magamtól nem vettem volna meg.Nekem ragacsos hatása volt úgyhogy nem jött be.Puha lett a bőröm az igaz,de nem nagy durranás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 14.

peach

2015. július 6.

tette a dolgát úgyhogy nem vonok le de olyan fura érzést hagy maga után

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 6.

tette a dolgát úgyhogy nem vonok le de olyan fura érzést hagy maga után

hendia

2015. március 26.

Én meg vagyok vele elégedve, már az első alkalom után jobban érezte magát az arcbőröm, ami elég érzékeny. Sajnos már nemsokáig lesz még kapható ez a márka, szóval rendelek még belőle. Van olyan, aki használta ezt a márkát, vagy gondolkodott azon, hogy jó lenne még ebből beszerzni? Nagyobb rendelésnél kedvezőbben lehet hozzá jutni, pedig már én is jó áron vettem. Ha érdekel, írjatok a következő email címre: pallagihenriett@gmail.com

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

szilvia.bano

2015. január 26.

Karácsonyra kaptam a "víz" csomagot. Ami ezt a krémes lemosót illeti, nem szárít, nem irritál, kíméletesen tisztít, jó illata van- nem az én illatom (a többi terméknek is ilyen illata van), hosszú távon nem használnám, de egyébként ez tényleg egy jó lemosó. Mivel krémes állaga van, ennélfogva nem szárít,talán kevesebb hidratáló krém is elég utána. A habzó, géles típusú lemosókat is szeretem, de ez is jó. 4 csillag, az ára miatt, és mert csak szettben lehet venni- ez ugyanis a legjobb termék ebből a családból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

tutusi

2014. január 7.

Férjemmel a napokban kezdtünk el Amwayezni.Magát a márkát korábbról ismertem már,így hát belevágtunk.
Kezdetnek a Beautycycle Víz bőrápoló rendszerrel kezdtem a tesztelést.Hát olyan kellemes csalódást jelentett, hogy azt elmondani nem lehet. Kellemes az illata,hamar szárad,a tonic tökéletesen tisztít,és hát a krém,valami mennyei.Egy használat után sima lett tőle az arcbőröm,és nincs nyoma száradásnak. Nem egy Artristy,az azért prémium minőség,de tökéletesen megfizethető,olcsóbb és ugyanolyan minőségű,mint egy Vichy. Ha bárkinek rendelési nehézsége akad,én állok rendelkezésetekre:)
Mint viszonteladó ismertetném veletek azt is,hogy maga a Beautycycle termékek az ugyancsak Amwayes Nutrilite vitaminokban gazdagok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 7.

vivitrius

2013. december 19.

Nekem bejött :) Az itthoni megjelenés óta használom a teljes arcápoló-családdal együtt. Szeretjük egymást :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 19.

szanduu

2013. január 20.

Imádom.. az első arclemosó, ami nem szárítja, hanem hidratálja a bőröm.. :)) Amíg tudom, ezt rendelem.. megéri az árát! Sokkal jobb a hasonló árkategóriájú társainál... :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 20.

KissNiki

2012. november 4.

Ebből a családból megvettem az összes terméket, tisztítót, tonikot, éjszakai és nappali krémet. A hatás nem maradt el... Bársonyos, szépen hidratált, üde lett az arcbőröm. Ez a tisztító gyönyörűen eltávolította a sminket. Újra beruházok rá!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 4.

kosa.anna

2012. október 21.

Mióta itthon kapható használom és nem cserélném le, mert nagyon kíméletesen tisztít. És bár hidratáló arctisztító, nem lesz töle zsíros az egyébként is olajos böröm. Nekem a zsíros börre való tisztítók nem jöttek be, mert pikkelyesre szárították a böröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 21.

Passzé

2012. július 10.

Nem igazán kedvelem a rendelős dolgokat, ezt egy barátnőmtől kaptam ajándékba. Nagyon kellemesen csalódtam. Kíméletesen, lágyan tisztít, lassan fogy. Nekem kicsit macerás beszereznem, de amíg nem találok megfelelőbbet, újra fogom vásárolni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

Antioxidánsok: Yeast Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Urea, Algae Extract

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Squalane eo 1 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak