Amway

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Detti, Módosítva: 2017. július 10.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online
Kategória:   Tusfürdők

A sűrű, mézszínű tusfürdő tisztítja és felfrissíti a bőrt.

katalinmester13

2019. október 24.

Azt írta használjam igény szerint: tusfürdőként, samponként, habfürdőként vagy a kéz tisztítására. Samponként használtam. Szerettem az illatát, a puha habját, a tisztító hatását. A flakonja a kedvencem: billenő kupak, amit le is csavarhatok, ha kedvem tartja. Az ára miatt tusfürdőnek sajnáltam volna elhasználni, samponként nagyon sokáig elég volt. És jó is. Alaposan tisztított, és nem szárította a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 24.

priszcilla92

2016. december 13.

Nagyon szeretem. A kisbabámat is ezzel furdetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

Nagyon szeretem. A kisbabámat is ezzel furdetem.

Tbarbiii

2016. november 17.

Nagyon szeretem , jól hidratálja a bőrömet és nekem az illatával sincs bajom. Ár érték arányban nekem nagyon drága ezért a mínusz egy csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

HEva

2015. május 4.

Büdös, gyorsan fogy... kaptam, szóval azért 2*, mert nem tudom mennyibe kerül, de gyanítom ár/érték arány nem túl jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 4.

mskillgore92

2014. március 5.

Hidratál és ápol, kb ez az egyetlen pozitívum benne. Viszont nagyon drága, ahhoz képest hogy csak 250ml, az illata valami szörnyen émelyítő (nagyon nem szeretem!!).
Én a sima body series tusfürdőt használom, szerintem az sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 5.

Én a sima body series tusfürdőt használom, szerintem az sokkal jobb.

farkasgaboc

2014. január 26.

Az én bőrömet teljesen tönkretette, viszketett tőle, száraz foltok lettek rajta és nagyon nehéz volt helyreállítanom utána.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 26.

sabrirory

2013. december 15.

Engem az illata gyermekkorom egyik gyógyszerére emlékeztet,amit utáltam:D De most elviselhetőbb,mert nem marad meg a bőrömön fürdés után. Jó az állaga,nem szárítja ki a bőrt. Végül is ajándékba kaptam,de ár-érték aránylatban drága,mert tök átlagos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 15.

julie0812

2013. június 18.

Finom illata van, de nagyon drága szerintem ahhoz képest hogy milyen gyorsan elfogy. Egy flakont használtam el belőle, de többet nem fogok venni, Baba párti vagyok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 18.

starflo

2013. június 10.

Párom használja ekcémás bőrére, neki bevált mivel egyáltalán nem csípi, ez a másik amway-es tusfürdőre is igaz. Szóval érzékeny bőrre kifejezetten ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 10.

Detti

2013. március 27.

Nagyon szeretem az illatát, de inkább téli illat szerintem. Amikor ezt a tusfürdőt használom, olyankor a testápolóm nem nagyon fogy, mivel nem szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 27.

Hidratálók: Glycerin, Honey, Lactic Acid, Urea
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid