Amway

Ár:   10 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   tanácsadónők, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bandita, az összetevőket feltöltötte: Maanina, Módosítva: 2015. december 16.

Ár:   10 000 Ft
Lelőhely:   tanácsadónők, online

Könnyed, hétköznapi, mégis remek illat, amely szinte pezseg a gyümölcsös felső illatoktól, amelyeket a rózsa és fehér pézsma illata tompít. A nõies, sugárzó, elragadó nőknek ajánljuk.

PerfumePippi

2017. április 29.

Amwayes illatpróbálgatásom legnagyobb meglepetése! Mivel azt olvastam róla, hogy nagyon gyümölcsös, ezért nem voltam rá korábban kíváncsi - egy újabb optimista, szikrázóan gyümölcsös illat - tárt karokkal a napba mosolygó nő, meg satöbbi...Köszönöm, de nem...DE IGEN! Lehet, hogy ez máson egy lágy, gyümölcsös virágillat - én első pillanattól kezdve kiéreztem belőle a tömjént, meg némi füstösséget és fűszert is. Csodálkoztam is, miért nem téli illatnak árulják...És amikor rákerestem az illatpiramisra, döbbenten konstatáltam, hogy van ebben rózsaszín bors, tömjén, valamint elemi(!) - azaz illatos gyanta is. A gyümölcskavalkád és a füstös összetevők egy számomra teljesen egyedi, semmire sem hasonlító kompozíciót adnak. A végső leszáradása elég bőrközeli és már nem "füstölög", ellenben várakozáson felüli módon illeszkedik a bőrömhöz. Gondolkodtam rajta, hogy be kellene szereznem az Anticipate Intense-t, mert az egy édes, orientális illat, de most ez sokkal izgalmasabbnak tűnik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 29.

azanett

2016. december 28.

Imádom. Évek óta ezt használom, és még mindig tart a szerelem. Intenzív, nőies és nagyon kellemes illata van, semmi mű. Néha-néha kacérkodom más illatokkal is, hátha, de mindig vissza térek hozzá! Nálam sokáig, 10 hónap- egy évig is kitart, pedig minden nap használom, igaz, elég csak egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

adrica

2016. április 5.

2014. szeptember 20. :Az egyik ismerősöm mutatta, hogy ez a kedvenc parfümje. Tényleg isteni! Friss, fiatalos, de nagyon nőies. Gyógynövény benyomását is éreztem benne, az olyan titokzatossá, mélyebbé tette. Energikus, olyan mint a barátnőm. De nagy hatással volt rám ez az illat. Előbb-utóbb be kell szereznem egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 5.

csa92

2015. január 13.

Régóta ez a kedvenc parfümöm, az illata tökéletes, hosszan tartó. Az Amway nagyon jó márka, megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 13.

Bnemrita

2014. október 10.

Kolléganőm használja. Kifejezetten tetszik. Nőies, édeskés, virágos-gyümis illat, de horror áron van, vetekszik a nagynevű parfümökkel, pedig azért ez nem az... Ára miatt csak négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 10.

wkjudit

2014. október 9.

Egyszerűen imádom! Mikor először magamra fújtam, túl erősnek éreztem, de egy kis idő után előjött az igazi, finom illata.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 9.

lauran

2013. október 5.

Nagyon tartós, vidám, energikus, ugyanakkor édes illat. Az első üveggel teljesen jó volt a viszonyom, utóbb viszont elajándékoztam az ajándékba kapottat. Fiataloknak való, ez kétségtelen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 5.

Netti1987

2013. február 26.

Valóban egy megragadó, vibráló friss-gyümölcsös illat, egyből önbizalmat ad, 6-8 órán át is kitart az illat, szuper !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 26.

bandita

2012. augusztus 15.

Ropogósan gyümölcsös kompozíció, amely emlékeztet a Lolita Lempicka Fleur Défendue-nál tapasztaltakra, azzal a különbséggel, hogy az első pillanattól az utolsóig szeretem a bőrömön, kétségek nélkül.
Évek óta birtoklok egy üvegcsével, kezdetben napi használattal, megunhatatlanul. Már csak kevéske lötyög az alján, így takarékos üzemmódra váltottam, de komolyan fontolgatom az utánpótlást, az ára ellenére.
Öntudatos, harcias, önbizalombomba nyárra, amikor használom, energikusnak, sebezhetetlennek érzem magam.

Ingadozom... a Lolita, vagy Ő? Esetleg Mindkettő?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 15.

Ingadozom... a Lolita, vagy Ő? Esetleg Mindkettő?

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Színezék. Lilás piros.