Anaconda

Ár:   350 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   kozmetika, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dögöcske, Módosítva: 2014. március 6.

Lelőhely:   kozmetika, DM
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Normál

Avokádó olaj és Aloe Vera tartalommal

Tápláló és bőrvédő hatású ápolókrém

Avokádó olaj és Aloe Vera kivonat tartalmú , gyorsan felszívódó , regeneráló , tápláló és bőrvéő hatású krém. Csökkentett konzerválóanyag tartalma lehetővé teszi érzékeny bőrűek számára a krém rendszeres használatát.

tothi

2023. január 8.

Remek. Azonnal beszívódik, hosszan tart a hatása. Felvitel után nem sokkal történő kézmosás esetén sem válik ragacsossá, hanem megmarad a bőrön. A csalánkiütéses kézfejemnek is jót tett. Sokadszor veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2023. január 8.

Pagalu

Korcsoport: >54
2022. szeptember 13.

A célnak teljesen megfelel! Előttem többen is leírták az előnyeit, nem ismétlem őket. Munkahelyemen évente 2x osztanak ilyet, a munkavédelmi szabályzat alapján!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2022. szeptember 13.

Mimike0314

2022. március 20.

Ár/érték arányban tökéletes kézkrém!
Gyorsan beszívódik, még az illata is kellemes. A nagyon száraz bőrömet 2 alkalom után helyre hozta, igaz kicsit vastagabb rétegben kentem vele akkor a kezem. Sokkal jobban megéri, mint a több ezer forintos, márkás kencék. Ajánlom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 20.

Ár/érték arányban tökéletes kézkrém!

NovErke

2022. január 26.

Előnye hogy gyorsan beszívódik és sokáig elég, az ára is kedvező. Viszont én úgy érzem, csak addig hidratál amíg bekenem a kezemet. Igaz, nekem a hideg ilyenkor tényleg nagyon durván kiszárítja. De van összehasonlítási alapom mert volt már olyan kézkrémem ami viszont helyre tudta hozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 26.

Luiselotte

2021. december 3.

Egyszer csak lett egy ilyen a céges autónkban , gondoltam kipróbálom .
Könnyen beszívódik, nem hagy zsíros, ragacsos érzetet, nem csípte a kissé száraz bőrömet , nekem tetszik, fogok belőle csenni néhanapján.
Az illata pedig igazi régi kézkrém illat szerintem anyukám valamelyik idős barátnőjénél éreztem ezt a krém illatot, nekem tetszik .
A csomagolás praktikus és ahogy elnézem az ára is baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 3.

Egyszer csak lett egy ilyen a céges autónkban , gondoltam kipróbálom .
A csomagolás praktikus és ahogy elnézem az ára is baráti.

Piedra

2021. szeptember 13.

Munkahelyen osztogatták, talán évente egyszer vagy kétszer kaptunk 1-1 flakont.
Nagyon jó, könnyű elkenni, hamar beszívódik, viszont jól hidratál is. Átlagban 400 forint körüli az ára, de szerintem lekörözi a drágábbakat, amelyeknél inkább csak a márkát fizeted meg, vagy ha jó is a krém, akkor sem olcsó. Ez viszont ugyanazt tudja, töredékáron. Persze, hogy nem olyan elterjedt, sajnos, mert nincs agyonmarketingelve, hanem inkább értelmesebb dolgokra költi a cég pénzt.
Én néztem több rossmanban, és dm-ben is, de mindenhol csak a zöld verziót láttam, viszont bioboltban láttam ezt is (Herba-ház), úgyhogy oda fogok érte menni, úgyis mást is szoktam ott venni.
Illata visszafogott, nekem inkább semmilyen, de nekem a hidratálás lényegesebb, nem vágyom csillámpóni illatra.
Abszolút újravevős!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

Munkahelyen osztogatták, talán évente egyszer vagy kétszer kaptunk 1-1 flakont.
Abszolút újravevős!!

szeplovigyor

2020. április 10.

Barátoméknál találkoztam először ezzel a krémmel. Ha a külseje nem ilyen lenne, azt hinném valami drágább kence. Nagyon jó kézkrém, nem zsíros miután felkeni az ember és puhább kezeket kapok tőle. Illata olyan amire azt mondják, hogy tipikus krém illat, de nekem nagyon tetszik:)
Könnyed állagú. Veszek majd magamnak is:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 10.

Könnyed állagú. Veszek majd magamnak is:)

Ciklon3

2019. október 20.

Az ára miatt nem vártam tőle túl sokat, de nagyon kellemesen csalódtam :) Hamar beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 20.

melange

2019. május 29.

Anyukámtól kaptam, hogy valami megmentse a szétfertôtlenített kezeimet. Jelentem, megmentette! Most meg, hogy láttam az árát, kétség sem fèr hozzá, higy csodaszer! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 29.

esztes2468

2018. december 4.

Illata nem nagyon tetszik, nem is rossz azonban, nem tolakodó, kellemes, de valamiért nem az enyém (de mindenki dicséri). Viszont még két-három óra múlva is ha kezet mosok, akkor érzem, hogy jön le. Anyukám kapja cégénél, arra jó, hogy ne kelljen mást venni munkahelyemre,.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Antioxidánsok: Persea Gratissima (Avocado) Oil, BHT
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Lanolin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3

Cetearyl alkohol és ethylene oxide keverékéből készülő zsíralkoholok a ceteareth vegyületek. Az összetevő nevében a szám az ethylene oxide molekulák számára utal. Az összetevőt leginkább emolliens és emulgeálószerként valamint elegyítő, sürítő anyagként használják a kozmetikumokban. Némileg vitatott az, hogy az összetevő mennyire biztonságos. Az EWG magasabb kockázatú összetevőnek sorolja be, és a ceteareth vegyületek kerülését javasolja, mert azok - az EWG szerint - potenciális káros és karcinogén anyagok bőrbe szívódását segíthetik elő. A Cosmetic Ingredient Review (CIR) szerint azonban ezek az állítások nem valami megalapozottak, és szerintük az igazság az, hogy csupán sérült bőrön nem szabad használni a ceteareth vegyületeket, egészséges bőrön alkalmazva nem jelentenek problémát. Az európai törvények korlátozott mennyiségben megengedik az összetevő használatát.

Hosszú láncú zsíralkohol. Emulgeálószerként, bőrpuhító (emolliens), sűrítő anyagként használatos. Sima, csúszós érzetet hagy maga után a bőrön.

Avokádóolaj. Vitaminokban és zsírsavakban gazdag (70%-a olajsav) természetes olaj, mely könnyen a bőrbe szívódik, kiváló emolliens és hidratáló anyag a száraz, érett bőr számára. Ekcémás és atópiás bőr számára is kiváló összetevő, mely hatásos a szárazság és viszketés enyhítésében. Antioxidáns tulajdonsága is van.

Aloe vera növény leveléből származó kivonat. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint némi antibakteriális hatással is bír. Segíti a sebgyógyulást és a bőr regenerálódását is .