Anaconda

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált
Lelőhely:   kozmetika, DM   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Crystal, Módosítva: 2011. február 20.

Lelőhely:   kozmetika, DM
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál, Kombinált

Bőrvédő és kondicionáló krém, kamillával, méhviasszal, C és E vitaminnal regenerál és hidratál. Különösen ajánlott olyan munkahelyeken, ahol kerülni kell a zsíros tapintást vagy a szilikon használatát.

nicolekitti

2017. július 16.

Egyszer vettem, mikor nagyon száraz volt a bőröm. Borzalmas volt, nem szívta be a bőröm, olyan volt mintha egy réteg folyamatosan lenne a kezemen, ami nagyon zavart

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

boszia

2015. október 25.

Ár érték arányban nem volt rossz, de valahogy nem venném újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 25.

Ár érték arányban nem volt rossz, de valahogy nem venném újra...

nayao

2013. június 20.

Nagyon szeretem ezt a kézkrémet. Pici a mérete, mégis sokáig bírja, illetve egyből beszívódik, és nem hagy zsíros érzést maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 20.

kmaja

2013. április 19.

A mérete miatt vettem meg, ez volt a legkisebb a polcon - táskában hordható krémet kerestem - gondoltam adok neki egy esélyt, mert magyar termék. A méhviasz-kamilla párosítás is biztatónak tűnt.
A krémmel nem vagyok megelégedve, nehezen szívódik be, pár percig ragacsos érzést hagy, ami azért fura, mert pont az van rá írva, hogy nem hagy ragacsos érzést. Valóban, nem zsíros ragacsos, de egyáltalán nem kellemes. Beszívódás után pedig marad egy fura réteg a kézen. Nem tetszik, biztosan nem fogok többet ilyet venni, sőt, ezek után nem nagyon lesz kedvem próbálkozni ezzel a márkával. Igaz, olcsó volt, de ha azt nézzük, hogy a Balea urea krém kétszer ekkora és kevesebb, mint duplájába kerül... A különbség viszont óriási. Sajnos le kell pontoznom a krémet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 19.

szandracska

2013. április 3.

Ez volt az első krém, amit a táskámban hordtam. Nehezen fogyott el. Nekem nem volt elég a kezemre, nem hidratált elégé, és kicsit nehezen is szívódott fel. Nem vettem újra. Az ára és az illata viszont megér 2 pontot

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

adrienn.spaitsne

2013. március 21.

Nekem már az új csomagolású van meg. Kellemes illata van, kicsit mézes, kicsit kamillás, de nagyon diszkrét. Lehet érezni, hogy valami fedi a bőrt, de nem ragad egyáltalán, főleg szélben, hidegben hasznos ez a védőréteg. Szerintem az 50 ml 320 Ft nem annyira olcsó, viszont táskába jó ez a méret.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 21.

varga.stella

2013. március 19.

A hidegben kicserepesedett bőrömön szinte azonnal segített. Szeretem, hogy nyom nélkül beszívódik. A bőröm pihe-puha és a nagy igénybevétel után jó pár évet fiatalodott a kezem. :) Az ára pedig már-már nevetséges kategória. Nekem eddig a legjobb kézkrémem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 19.

baobe

2013. január 3.

Nem rossz kézkrém: Hidratál, nem lesz utána ragacsos a kezem, illata se rossz. Az összetevői lehetnének kicsit jobbak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 3.

Dorjee

2012. november 22.

Most is itt van a konyhában, minden mosogatás után használom. Sima, szépen beszívódik és nem ragacsos. Ennél többet én nem várok egy kézkrémtől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 22.

Jazz-meen

2012. július 15.

Nekem fura, mert nem rögtön szívódik fel, hanem pár perc után, viszont tényleg jól hidratál és puhít, a tenyeremen nem marad zsíros érzet. Az illata is kellemes. Ami nem tetszik, hogy nagyon folyós az állaga, és ha állítva tartom, a kupak letekerése után konkrétan ömlik ki belőle a krém. Szóval fektetve kell tárolni. Kár, mert táskában hurcolászós krémnek szántam, mivel pici, és nem szeretek nagy kiszerelésű krémmel mászkálni, ez viszont félő, hogy belefolyik a táskába. Nekem még mindig a gyógyszertári citromos a tökéletes kézkrém, de azért 4*-ot megérdemel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 15.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Anthemis Nobilis (Chamomile), Allantoin, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, PEG-8
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Más néven GMS. Színtelen, szagtalan, édes ízű nedvszívó por, a sztearin sav glicerin észtere. Az emberi szervezetben is előfordul a zsírok lebomlásakor keletkező melléktermékként és megtalálható a zsíros ételekben is.  A kozmetikai iparban olajok emulgeátoraként, oldószereként illetve emollientként használják. Elsősorban testápolók összetevőjeként találkozhatunk vele.

Kamilla. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0