Anastasia Beverly Hills

Ár:   €27.6   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2 x 0,8 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2018. november 30.

Ár:   €27.6
Kiszerelés:   2 x 0,8 g

Szemöldökpúder duok

11 féle árnyalatban kapható

Ár: 5600.-db , Eladó: Pirosarany
Állapot: Új , Helyszín: --, fizetés: Utalás után / postán maradóval küldöm📦(630 . -)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

bigdaybeauty

2020. október 28.

Én a nagy sminkespalettát vettem meg, és nagyon jó egyben látni az összes színt. Ha valamelyik elfogy, a monot megvéve tudom cserélni. Az ABH legnagyobb erőssége sztem a szemöldök színei, egyik márka sem csinál ilyen élethű színeket. Rengeteg mennyiség van benne, jól tapad, természetes hatást lehet elérni vele. Nem szabad összehasonlítani a Dipbrowwal vagy a ceruzával, mert mindegyik terméknek megvan a maga célja és szerepe. Ha van elég szemöldököd és csak néhol kell pótolni vagy természetes hatásra mész, akkor ez a tökéletes ABH termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 28.

lyra89

2020. augusztus 6.

Először a dipbrow pomade-t használtam, viszont azzal valahogy soha nem tudtam természetesen megcsinálni a szemöldökömet, viszont ez tökéletes. Ugyan használok hozzá fixálót, viszont nekem egész nap tartós, természetes, tökéletes a színe (Taupe), és nagyon sokáig elég. Most fog elfogyni, de nem kérdés, hogy újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 6.

NoraVarga

2020. február 22.

Minden nap használom, szeretem nagyon. Viszont nem annyira pigmentált, mint amennyire annak látszik.
Én majd' 30%-kal drágábban vettem, mint ami ár fel van tüntetve feljebb.
Elfogyni meg egyáltalán nem akar, alig fogyott belőle, pedig mondom, midnen nap használom azért és rendesen. Szóval megéri az árát.

Update: másfél év, valamkint tényleges mindennapos használat után alig fogyott belőle! El sem hiszem, hogy ilyen sokáig tart ez a pici kis tégely.

Update 2020 Február: még mindig használom! :D Viszont ha majd elfogy, nem veszem újra, mert nem ér többet, mint bármelyik másik olcsóbb társa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

Én majd' 30%-kal drágábban vettem, mint ami ár fel van tüntetve feljebb.

lexyweaver

2020. január 16.

Update: Továbbra is nagyon szeretem, viszont már csak az ABH pomádéval együtt használom. Azt vettem észre, amikor csak ezt használtam, hogy (mivel az ívét ki kell egészítenem a szemöldökömnek), ahol nincs szemöldökszál, ott 1-2 óra múlva zavaróan megkopik. Nem tudom, hogy ez régebben is volt-e és nem zavart, vagy valami történt a bőrömmel, de kicsit sajnálom. Ennek ellenére minden nap használom addig, amíg el nem fog fogyni.

Gyönyörűen meg tudom vele csinálni a szemöldökömet, kellően pigmentált, nagyon tartós. A vörösre festett hajamhoz nagyon jól passzol a Soft Brown árnyalatú (szerintem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 16.

Madi

2019. május 18.

Blonde
Lényegesebben szőkébb, mint a szintén Blonde árnyalatú Dipbrow Pomade, de még mindig nagyon örülnék egy világosabb, barnás helyett sárgásabb árnyalatnak, főleg, mivel nagyon jól pigmentált, ezért óvatosan kell bánnom vele, hogy ne vigyem túlzásba, különben már túlzottan eltér a természetes aranyszőke hajszínemtől. Egyébként meg vagyok vele elégedve, finom a textúrája, nem kopik a nap folyamán, lassan fogy és igényes a csomagolása is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

Blonde

BarabasEdina

2019. január 31.

Medium brown árnyaltban vettem meg hosszas gondolkodás utána egy 7B ecsettel együtt és azt kell mondjam tökéletes választás volt. A por állaga, tartóssága és színe tökéletes és az ecset is valami zseni, hogy milyen szép természetes szemöldököt lehet készíteni vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 31.

Blenheim

2019. január 20.

Nagyon bevált, egész nap tartós, még fixáló spiral nelkul is. Taupe színben használom, ami tökéletes a hamvas világosbarna hajamhoz. Rengeteget használtam már, de alig látszik rajta a fogyás :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 20.

Cannes

2016. augusztus 24.

Hát nagyon nagy szerelem tökéletes már a csomagolás is és a tartalom is nem is tudom elképzelni hogy ettől a terméktől van jobb 20 csillag ha lehetne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Ciprus

2016. július 5.

Egyszerűen tökéletes!!! Az ecset is amit hozzá vettem ...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 5.

Egyszerűen tökéletes!!! Az ecset is amit hozzá vettem ...

Funnyface

2016. április 16.

Karácsonyra kaptam, dark brown árnyalatban. Régóta vágytam rá, beváltotta a hozzá fűzött reményeimet. Új csomagolása sötétkék, vörösarany, és szintén tartalmaz kis tükröt. Rendkívül jól pigmentált, könnyen eldolgozható por. Szemöldök szálai között tartósan megmarad, még estére sem kopik el. Természetesen tölti fel a kisebb hézagokat, egységesíti a szemöldököt. Sajnos, olajosabb fényvédőt és alapozót használok. Hiába itatom fel a szemöldökömből a felesleges olajat, mégis a nagyobb hiányoknál a bőrön nem marad meg úgy, mint a szálak között. Ezen a területen folyékony, tartós szemöldök filcet, vagy ceruzát használok. Naponta használom, de alig fogyott belőle, sokáig velem lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 16.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.