Anastasia Beverly Hills

Ár:   €27.6   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2 x 0,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2018. november 30.

Ár:   €27.6
Kiszerelés:   2 x 0,8 g
Lelőhely:   online külföldről

Szemöldökpúder duok

11 féle árnyalatban kapható

Madi

2019. május 18.

Blonde
Lényegesebben szőkébb, mint a szintén Blonde árnyalatú Dipbrow Pomade, de még mindig nagyon örülnék egy világosabb, barnás helyett sárgásabb árnyalatnak, főleg, mivel nagyon jól pigmentált, ezért óvatosan kell bánnom vele, hogy ne vigyem túlzásba, különben már túlzottan eltér a természetes aranyszőke hajszínemtől. Egyébként meg vagyok vele elégedve, finom a textúrája, nem kopik a nap folyamán, lassan fogy és igényes a csomagolása is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

Blonde

lexyweaver

Korcsoport: < 18
2019. május 6.

Gyönyörűen meg tudom vele csinálni a szemöldökömet, kellően pigmentált, nagyon tartós. A vörösre festett hajamhoz nagyon jól passzol a Soft Brown árnyalatú (szerintem).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 6.

BarabasEdina

2019. január 31.

Medium brown árnyaltban vettem meg hosszas gondolkodás utána egy 7B ecsettel együtt és azt kell mondjam tökéletes választás volt. A por állaga, tartóssága és színe tökéletes és az ecset is valami zseni, hogy milyen szép természetes szemöldököt lehet készíteni vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 31.

Blenheim

2019. január 20.

Nagyon bevált, egész nap tartós, még fixáló spiral nelkul is. Taupe színben használom, ami tökéletes a hamvas világosbarna hajamhoz. Rengeteget használtam már, de alig látszik rajta a fogyás :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 20.

NoraVarga

2017. október 31.

Minden nap használom, szeretem nagyon. Viszont nem annyira pigmentált, mint amennyire annak látszik.
Én majd' 30%-kal drágábban vettem, mint ami ár fel van tüntetve feljebb.
Elfogyni meg egyáltalán nem akar, alig fogyott belőle, pedig mondom, midnen nap használom azért és rendesen. Szóval megéri az árát.

Update: másfél év, valamkint tényleges mindennapos használat után alig fogyott belőle! El sem hiszem, hogy ilyen sokáig tart ez a pici kis tégely.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 31.

Én majd' 30%-kal drágábban vettem, mint ami ár fel van tüntetve feljebb.

Cannes

2016. augusztus 24.

Hát nagyon nagy szerelem tökéletes már a csomagolás is és a tartalom is nem is tudom elképzelni hogy ettől a terméktől van jobb 20 csillag ha lehetne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

Ciprus

2016. július 5.

Egyszerűen tökéletes!!! Az ecset is amit hozzá vettem ...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 5.

Egyszerűen tökéletes!!! Az ecset is amit hozzá vettem ...

Funnyface

2016. április 16.

Karácsonyra kaptam, dark brown árnyalatban. Régóta vágytam rá, beváltotta a hozzá fűzött reményeimet. Új csomagolása sötétkék, vörösarany, és szintén tartalmaz kis tükröt. Rendkívül jól pigmentált, könnyen eldolgozható por. Szemöldök szálai között tartósan megmarad, még estére sem kopik el. Természetesen tölti fel a kisebb hézagokat, egységesíti a szemöldököt. Sajnos, olajosabb fényvédőt és alapozót használok. Hiába itatom fel a szemöldökömből a felesleges olajat, mégis a nagyobb hiányoknál a bőrön nem marad meg úgy, mint a szálak között. Ezen a területen folyékony, tartós szemöldök filcet, vagy ceruzát használok. Naponta használom, de alig fogyott belőle, sokáig velem lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 16.

ZitaNagy

2016. március 11.

Nagy szerelem! A Dipbrow Pomade-del együtt rendeltem, 'Ash brown' árnyalatban. Mostanában ezt többet használom, tökéletesen passzol a színe, igazán pigmentált por (végre), tartós, elképesztően szép szemöldököt lehet vele varázsolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 11.

Pandácska

2014. december 12.

A csomagolása csillagos ötös, gyönyörű és elegáns. Van benne tükör is. Èn a medium brown árnyalatot használom, ami tökéletesen illeszkedik a szemöldökömhöz. A két árnyalatnak köszönhetően úgy tudjuk kitölteni a hiányzó részeket, hogy az összhatás természetes marad. Szerintem nagyon tartós is, reggeltől estig a helyén van, persze napközben nem dörzsölgetem vagy piszkálom. Bár picikének tűnik, de remek pigmentáltsága miatt lassan fog elfogyni. Szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 12.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!
Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.